PDA

View Full Version : NOVA KOMPANIQ!?!?!?ili ne6to takova



helpp
01-12-2007, 14:43
problema e takuv 4e sq tuka edno mom4e i edno momi4e koito sa mi prosto poznati me molqt za izlqza s tqh,az po4ti se navih no me e strah da otida s tqh 6toto purvo 4e ot kompaniqta nikoi ne poznavam osven tqh i o6te edno mom4e i to mn malko,puk i vtoro imam 4ustovoto 4e 6e me pomislqt za nqkfa super idiottka i 6e mi se hilqt,a tva po gore spomenatoto momi4e mi kaza 4e te ne sa takiva.off nz kvo da praq....imam 4usvoto 4e 6e izqm hilqdi naredbi...... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt017 :smt017 ko da praq

RoyTheReaper
01-12-2007, 14:54
Познаваш цели трима души и пак ти е спек? Аз съм излизал с компания в която не познавам никого все още. Не мога да кажа, че не бях притеснен, особено какъвто съм си стеснителен, но нямаше нищо страшно. Непознатите хора не хапят. Не виждам защо ще изяждаш наредби; след като не те познават, дори ще им е интересно що за човек си, ще искат да те опознаят. Дори е по-яко, отколкото да излизаш с познати, които ти знаят кирливите ризи - това те кара да се чувстваш някакси по-свободен.

Разбирам, че те е срам, а срама е голяма сила, изпитвал съм го на гърба си, но просто си повтаряй, че няма нищо страшно. Ще видиш.

KpuCuTo0o
01-12-2007, 14:54
Mi... Shtom ne si sigurna ne otivai s tqh... Pomychi se da gi opoznaesh ,no po-bavno, i kogato si pone malko sigurna pone za edin chovek ot tazi kompaniq, koito te haresva i mu dopadash toi nqma da pozvoli na drugite da go napravqt -> da ti se podigravat...

tOniTyy
01-12-2007, 17:11
Хмм не виждам причина, за да не излезеш с тях. Като не ги познаваш сега е момента да ги опознаеш, не вярвам да ти се смеят или нещо такова, освем, ако не се държиш просташки :? аххаа ;П, което мисля, че няма да направиш.Бъди себе си и ще ти харесат, а не някаква поза... =P~ А и познаваш някои от тях.. така, че не вярвам да не ти обръщат внимание, докато другите свикнат с теб и те опознаят. :)

f_pld
01-12-2007, 17:12
ami mislq,4e trqa da otide6...ni6to ne gubi6 vse pak :P probvai pak kvoto izleze!prosto badi sebe si.v na4aloto vseki bi bil pritesnen,no posle se otpusni!mi mai e tva...are kasmet i posle da razkazva6 kvo e stanalo :D