PDA

View Full Version : Moderated:Защо има толкова злобни,истерични и неприятни хора



deidiy
01-12-2007, 15:34
защо има толкова много злобни,истерични и неприятни хора,които само завиждат и само се чудят с кой и закакво да се заядът,че да могат да си начешът крастата?Не ви ли дразнят такива хора? :smt011

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

zaio_baio_f
01-12-2007, 16:05
prekaleno mn me draznqt i men takiva hora,a pove4e ot polovinata mi klas sa takiva i ne gi ponasqm ama tova e jivota.prosto trqbva da pravim kato tqh da se pravim na nepukisti i da ne obry6tame vnimanie

JoeBanana
01-12-2007, 16:50
deidiy, кажи си мъката, чадо :mrgreen:
знам, че го желаеш

f_pld
01-12-2007, 17:07
takiva idioti gi ima na vsqkade...pokrai men naprimer e palno!...abe ne se qdosvai za takiva,kato tqh!ne misli6 li,4e te ne zaslujavat cqloto tva vnimanie,koeto im obra6tame?!?gledai si kefa i da ne ti puka...te sa sred nas i vinagi 6te gi ima,no ne trqa da im obra6tame vnimanie :) :D

koalka
01-12-2007, 18:36
Естествено, че ме дразнят!Могат ли въобще да ми харесват?Не трябва да те впечетляват такива хора и не си струва да си хабиш нервите заради тях.

titin4eto
01-12-2007, 18:48
Защото са озлобени от живота.. защото нямат никакви качества или по точно не са ги открили до сега и за това завиждат и предпочитат да оплюват другите с качества. Заяждат се защото нападението е най-добрата защита и.... и др. И естествено ме дразнят такива хора, но всъщност трябва да ги съжаляваме и когато много си го изпросят да им кажем всичко в лицето...

SaSeTo
01-13-2007, 09:58
takiva idioti gi ima na vsqkade...pokrai men naprimer e palno!...abe ne se qdosvai za takiva,kato tqh!ne misli6 li,4e te ne zaslujavat cqloto tva vnimanie,koeto im obra6tame?!?gledai si kefa i da ne ti puka...te sa sred nas i vinagi 6te gi ima,no ne trqa da im obra6tame vnimanie :) :D

Точно така ! :wink:

Talisman
01-13-2007, 10:12
E 4e to kogo ne go draznqt takiva hora ? :-k

reason
01-13-2007, 11:14
E 4e to kogo ne go draznqt takiva hora ? :-k
Именно...ма навсякъде ги има,не сме първите и последните,които се дразнят от тея хора,но няма смисъл да се оплакваме,защото няма да променим нищо.

umrqlabubole4ka
01-13-2007, 12:55
оффф тея тъпанапи ги има абсолютно навсякъде-целия моя клас е само от такива хора без моята най-добра приятелка и добре че я има нея щото тея еджам ги издържааааам :smt013 :smt013 :smt013

ProstoAz
01-13-2007, 17:54
Хах, е що пък реши, че трябва да завиждат на някой, че да се заяждат с него?
Аз винаги си овиквам някой, който ме дразни - прекъсва ме като говоря, не ме слуша, меси се в неща, които не са негова работа, опитва се да ми говори на въпреки и т.н. и т.н. Казвали са ми, че съм много злобна и итсерична, че трябва да пия успокоителни /това е мнение и на наште :lol: /, ама на никой за нищо не завиждам - напротив, дразна се на тъпотата на хората и манията им за това да се месят навсякъде и за всичко да са прави, за това ги нареждам едно хубаво. :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-14-2007, 05:32
draznqt me mn`qsno (da poqsnq... tezi koito zavijdat i se draznqt s dr zaradi tova) napravo ne moga da gi traq.. :!:

deem(uregistered)
01-14-2007, 07:56
Предполагам защото има Синдром на Емоционалния Срив. Те просто изпълняват заповедите му.

oTPoBHa
01-15-2007, 14:52
Хах, е що пък реши, че трябва да завиждат на някой, че да се заяждат с него?
Аз винаги си овиквам някой, който ме дразни - прекъсва ме като говоря, не ме слуша, меси се в неща, които не са негова работа, опитва се да ми говори на въпреки и т.н. и т.н. Казвали са ми, че съм много злобна и итсерична, че трябва да пия успокоителни /това е мнение и на наште :lol: /, ама на никой за нищо не завиждам - напротив, дразна се на тъпотата на хората и манията им за това да се месят навсякъде и за всичко да са прави, за това ги нареждам едно хубаво. :lol:
е сори ама да те е*а у злобарката :lol: в случая ти се месиш в неща, от които не разбираш :lol:

IKisseDAGirL
01-15-2007, 20:21
ами на мен са ми казвали, че мога да бъда много гадна и да се държа ужасно с хората.. и то понякога без причина :roll: но това е на моменти - ту се старая да съм мила и добричка с тези около мен, ту не ме интересува никой, отговарям редовно насреща и за най-малкото нещо се заяждам и си показвам рогата, даже без да са ми направили нещо конкретно.. има случаи, в които всички и всеки ме дразни и изобщо не ме е страх да го покажа, нямам респект или задръжки към никого, но това просто си ми е от характера :twisted: :oops:

teenkopele
01-16-2007, 06:21
защо има толкова много злобни,истерични и неприятни хора,които само завиждат и само се чудят с кой и закакво да се заядът,че да могат да си начешът крастата?Не ви ли дразнят такива хора? :smt011

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Има ги защото ги има. :-D
Дразня се на такива хора, но какво да се прави? :wink:

Lorraine
01-16-2007, 08:11
ест че ме дразнят :evil:

blabla_bla
01-16-2007, 13:40
off mn im se draznq ima i edna takava v moito daskjalo det ima samo4uvstvie do nebesata a e s golqm zadnik i nqma cicii i v lice ne e ni6to osobeno noe naduta da ne kazvam kolko mnogo

Master_88
01-16-2007, 17:59
По-скоро са за съжаление,но не им обръщам внимание