PDA

View Full Version : Дискотеката :(



Ванката222
01-12-2007, 17:12
здр. значи проблема е следния
на 20 годинки съм :oops: и не съм ходил на дискотека, след 1 час ( в 21:00) ще ме закарат едни приятели, кво да правя ми кажете? аз по принцип не мога и не искам да танцувам, мога да ли да стоя седнал през цялото време? има ли късно вечерта таксита,и опасни ли са щото аз живея в края на Бенковски и ме е страх да не ме пребият некъде,щото знаете в кви времена живеем :?

01-12-2007, 17:15
xaxaxa Еми отиди там напий се като свиня и почни да танцуваш с мацките на някоя готина чалга песен :twisted:

01-12-2007, 17:15
malko stranno mi izglejda na tazi vazrast da ne si hoil na disko no kakto i da e .Ami badi s dobrpo nastroenie puskai 6egi smei se dori na tupotiite tancuvai na pesnite koito ti haresvat hvani si gadje ako nameri6 nqkoq podhodq6ta abe divei s dna duma

01-12-2007, 17:25
pi6i kak si prekaral!!!

OtherDimension
01-12-2007, 17:26
znachi
izlizash
otivash do magazina
vzimash si edna vodka/rakiika ot 200 ml
pau na ex .. gasish s nekvo bezalkoholno
i she si prekarash na 6
garanciq ;]

01-12-2007, 17:28
pi6i kak si prekaral!!!
Ще пиша :-D
благодаря за отговорите. ако някой има да казва още нещо моля да заповяда,времето изтича :smt009

bungle
01-12-2007, 17:30
Релакс , бейби !
Не е кой знае какво.

just_macka
01-12-2007, 17:36
edno za otskok i... misli si kak 6e si prekara6 qko, za da se zaredi6 s energiq... a otnosno tancite - ne e nujno da tanci6 kato patrick swayze, za da ti e kef, taka 4e prosto se dviji v ritum i ostavi muzikata sama da rukovodi dvijeniqta ;) ne se stqgai, ami se otpusni i 6te vidi6 kak si4ko 6te se naredi. priqtno prekarvane i nazdrave pi4 :-D

bulgarche
01-12-2007, 18:57
Аз да не мислиш че някой път съм танцувал в дискотека?
Отиваш и зяпаш като олигофрен и чакаш да свърши най-вече.
После...ти си знаеш...таксита инъче има...споко, няма да те утрепят. И все пак си запиши ако искаш ноера на колата и фирмата + регистрацонния номер (ако не умееш да помниш такива неща)

LunaTriCk
01-12-2007, 20:45
Аз да не мислиш че някой път съм танцувал в дискотека?
Отиваш и зяпаш като олигофрен и чакаш да свърши най-вече.
После...ти си знаеш...таксита инъче има...споко, няма да те утрепят. И все пак си запиши ако искаш ноера на колата и фирмата + регистрацонния номер (ако не умееш да помниш такива неща)

Защо изобщо отиваш на дискотека тогава, като чакаш да свърши по-бързо ?

[Lucifer]
01-12-2007, 21:44
xaxaxa Еми отиди там напий се като свиня и почни да танцуваш с мацките на някоя готина чалга песен :twisted: no comment !
a po temata ne budi skipti4no nastroen moje i da ti haresa:) ako ne puskat gore pod4ertanoto:) mo ida yceli6 retro party

bulgarche
01-12-2007, 21:46
Аз да не мислиш че някой път съм танцувал в дискотека?
Отиваш и зяпаш като олигофрен и чакаш да свърши най-вече.
После...ти си знаеш...таксита инъче има...споко, няма да те утрепят. И все пак си запиши ако искаш ноера на колата и фирмата + регистрацонния номер (ако не умееш да помниш такива неща)

Защо изобщо отиваш на дискотека тогава, като чакаш да свърши по-бързо ?
Може да ми е по-интересно след дискотеката, нали?

LunaTriCk
01-13-2007, 14:09
И в този случай се обезсмисля ходенето на дискотека, щом след нея ти е интересно. Излиза, че насила отиваш с мръсна задна мисъл. :twisted:

Amayo
01-13-2007, 14:26
znachi
izlizash
otivash do magazina
vzimash si edna vodka/rakiika ot 200 ml
pau na ex .. gasish s nekvo bezalkoholno

Добре кат за начало. Ама не се харчат така 6 хиляди марки.
Влизаш вътре
и почваш
уискита
още уискита
ред булове
наркоици
линии да ти побелее мозъка
уискита
афтершоци
курви по цици
селяни по шушляци заглеждат курвте ти
таркал с шушляци - тупаници шутове
търкалаш се върху масата
курви с наркотици
едно шиши джони с пет ред була
обяваваш по микрофона шушляците вън
обръщаш масата на шушляците и се търкаляш под нея
лазиц по пода
шутове от охраната
келнерите те лъжат - тупаници и 5 бири
квото остане то парите охраната ти го зима и те исфърля