PDA

View Full Version : Moite priqtelki me izolirat!!!



01-12-2007, 18:44
Zdr teneijari,mnogo sam tajna :( i mi se reve :cry: .Iskam da vi pomolq za savet kak da postapq v tazi situaciq.Otkakto skasah s biv6oto mi gadje moite priqtelki se otdeli4iha ot men,i zastanaha na negova strana.Pri4inata da skasame e bila tova 4e sam se darjala kato 3 godi6no dete i ottogava postoqna me otbqgvat i mi vikat karat me daim kupuvam cigari seedno sam im nqkva sluginq!!!Kazvat 4e ne sam se obli4ala hubavo a po4ti vseki den sam s razli4ni drehii vse mi namirat kusuri i tn.Taq ve4er naprimer izleznah me zaedno i i edna ot priqtelkite mi kaza parvo ai da idem "u nas",a posle me poglednaha i mi kazaha ai da si varvim vseki otkade e.Iskam da im kaja vsi4ko koeto mislq za tqh no se vzdarjam po edna ili druga pri4ina.Molqvi daite mi savet kakvo da pravq.HELP

01-12-2007, 18:47
mnogo dobre te razbiram popadala sam v tazi situaciq.ne im obra6tai vnimanie no ne im se davai ne si im sluginq.Ako iskat da se mahnat ot teb ti gi izku6i s ne6to nqkoe gotino gadje ili celuvai se pred tqh s mom4e koeto nqkoq ot tqh haresva pravi im napuk ;-)

titin4eto
01-12-2007, 19:10
То те значи въобще не са ти приятелки!!! Според мен са много повърхностни щом даже ти казват, че не се движиш по модата!!! И те карат да им слугуваш, щом си нямаш гадже!! Кажи им- Майната ви!!! и им прави както каза o.c. напук.. остави ги, злепостави ги, кажи им всичко, коетомислиш за тях и си намери нови приятелки...

dance_with_devil_
01-12-2007, 19:11
da opredeleno moga da kaja 4e mi e do bolka poznato tfa s priqtelkite deto te izolirat.. :smt012 ..prosto 6te kaja 4e tova ne sa nikakvi priqtelki i dori ne zaslyjavat da izliza6 s tqh :smt018 .. be da ne ti pyka nito kakvo mislqt za tewe nito kak se durjat ; nali ima6e nqkuf takuf izraz : kfo ti pyka 4e govorqt zad gurba ti,nali kat se oburne6 6e gledat guza ti..! ta tova e... :wink: a i da dopulna 4e i az poprincip sum mnogo otmustitelna i nqkoi kat me precaka ne6ty trqq si go vurna dvoino.. :mrgreen: ( takava sum si.. :mrgreen: ) i bih kazala su6to kato o.c. pravi im napyk - te kat te viknat nqkude ti ne otidi s tqh mi izlez nqkude nablizo det 6e sa i te s nqkfo dr mom4e , kat te pratat za cigari primerny ne6ty im se ozubi i im kaji da si otidat sami kat im se py6i tolkoz i taka.... nz

titin4eto
01-12-2007, 19:22
А!! като те пратят за цигари, нали ти дават пари за да ги купиш?! ми тогава въобще не купувай, а си вземи нещо за себе си и след това въобще не се връщая при тях - нека си чакат... (по принцип и аз съм отмъстителна :smt077 )

SaSeTo
01-12-2007, 19:59
Тези момичета,които наричаш свои приятелки далеч не ми приличат на такива!Не им позволявай да се държът така с теб!Те не са ти никакви приятелки!Я ги зарежи ... ще ти е по - добре без тяхното "приятелство".

Shadow_Walker
01-12-2007, 20:01
Еми не е ли ясно, че не са ти никакви приятелки?Зарязваш ги и си намираш нови!

malkoto_punk4I
01-12-2007, 20:52
Еми не е ли ясно, че не са ти никакви приятелки?Зарязваш ги и си намираш нови!

i az tfa vikam naprai ^i pri mne sa6to stana ne6to podobno i moite"fr" se suioziha s bif6toto mi gadje i se mi namiraha kusuri i 4e sum bila mn ligava...tfa go praqt naro4no za da te qdosati sa ti sni6at samo4ustieto i pri mene se opitaha....i vsu6nost se skarah s tqh poradi pri4inata 4e im kaaah kvo mislq i 4e ne mi e priqtno da govorqt za biv6iq se edno govorqt za nekoi car.....no kakto i da e..kato se poosaferah malko gi razbrah 6to za jivotni sa i im teglih edna maina....naprai i tii tai.....i az sq neam fr,no tfa nema da e ve4no ... :wink: :wink:

Talisman
01-12-2007, 21:45
miiiiii tova ako sa priqtelkiiii az tranvai da stana [-X nikakvi priqtelki ne mogat da ti padat teq al4ni pikli... [-X znaesh li az kvo pravq v takiva situaciq.. otivam i im kazvam v liceto mainata vi ku4ki !!! :!: V kraina smetka da ne sa edinstvenite ? :?: ne , nali ? :?: prosto ne se unijavai zaradi tqh... obli4ala si se zle ... zavistlivi kompleksarki.. vaobshte ne se zanimavai s takiva... ah kak me nervqt takiva uffffff mn sa vjivqh neshto :mrgreen:

cute_but_psycho
01-12-2007, 22:44
уффф зарежи ги тея фльoрци, те никви приятелки не са ти!

koalka
01-13-2007, 05:51
Не са ти никакви приятелки.А ти защо им слугуваш така?Не им купувай цигари!