PDA

View Full Version : За признанията и "Обичам те!"



POLA^_^
01-12-2007, 19:16
Лесно ли признавате на човека, който обичате че го обичате?На колко човека сте казвали "Обичам те"?!Колко често го казвате?!И мислите ли,че е загубило смисъл вече,че е изтъркано,че вече все по-малко и по-малко хора влагат чувство в заветните две думички?!е?!

koalka
01-12-2007, 19:20
Писала съм в много теми за това.Само на един човек съм го казвала до сега.Не, не смятам, че е изтъркано, ако наистина го чувстваш.Не се страхувам да го казвам на най-важният човек за мен, който обичам безумно много.Но може би щях да се страхувам да го кажа, ако любовта не беше споделена...

Bacard1
01-12-2007, 19:21
ми повечето хора днешно време според мен го казват без чуство аз лично го казва с чуство то е ясно че ше кажа така ама наистина си е така и според мен нямда да се изгуби никога смисъла ако го казваш с чуство!!!!!аз лично съм го казвал само на един човек до сега и то с чуство и това е на моята приятелка наистина го испитвам и и го казвам и си мисла че тя ме разбира че и го казвам с чуство........ :lol: :D :lol:

Talisman
01-12-2007, 19:23
Ne mislq 4e e iztarkano da kazvash .. obi4am te .. az li4no s1m go kazvala samo na edin 4ovek do sega.

LO6IQ
01-12-2007, 19:24
Смятам ,че трудно бих признал на човека който обичам,че го обичам (в бъдеще ::: ).На никоя не съм казвал ,,обичам те'',тъй като съм нямал серозна приятелка.Мисля ,че думите НЕ са загубили смисъл и не са изтъркани,но малко хора влагат чувство и са искрени когато ги произнасят. :wink: 8-[ :oops: :-D :-$ :smt016

malkata_
01-12-2007, 19:29
Лесно ли признавате на човека, който обичате че го обичате?На колко човека сте казвали "Обичам те"?!Колко често го казвате?!И мислите ли,че е загубило смисъл вече,че е изтъркано,че вече все по-малко и по-малко хора влагат чувство в заветните две думички?!е?!

Да лесно....просто защото до сега съм се влюбвала веднъж.....следователно само на 1 съм казвала и все още казвам "обичам те"....а колко често го казвам.....еми много често и не ми омръзва да го повтарям!!!Не изтъркано,но повечето хора го казват просто ей така.....от немане кво да се прави....защото обичат да си играят с чувствата на другите....и още много неща!!! :?

FiRe_LaDy
01-12-2007, 19:32
Kazvala sym go samo vednyj do sega i naistina go chuvstvah.I vse oshte obicham tozi chovek i ne sajelqvam,che sym mu go kazala.Da besh emi trudno da mu go kaja,no vse pak se prestrashih.Apored men tezi dumi imat vse oshte smisal .... no ne vinagi.Ina hora koito gi kazvat prosto kato ` dobyr den ` a drugi koito naistina go chuvstvat za da go kajat.Az sym ot vtoriq tip.Ne obicham da mi go kazvat,ako ne go chuvstvat ... za tova ne go kazvma i az bez chuvstva.

POLA^_^
01-12-2007, 19:40
Лесно ли признавате на човека, който обичате че го обичате?На колко човека сте казвали "Обичам те"?!Колко често го казвате?!И мислите ли,че е загубило смисъл вече,че е изтъркано,че вече все по-малко и по-малко хора влагат чувство в заветните две думички?!е?!
Та да кажа и за себе си: :wink:
много трудно признаам чувствата си и изобщо трудно показвам това,което ми е на сърцето.Но идва момент,кохато усещаш че си намерил човека,ан когото можеш да кажеш без страх за чувсватата си.....и при мен дойде.Той е единствения на когото съм го казвала,не еярвам да загуби смисъл.Не прекалявам с думичките:) Не си броя колко често го казвам,но има моментим ,в които усещаш,че ако не го кажеш ще се пръснеш.Нещо те гуделичка от вътре и.....не може да се опише с думи...то е трепет,усещне...

literbebe
01-12-2007, 19:48
Писала съм го много пъти,но съм го изри4ала само 2 пъти на сегашното ми гадже,за мен е много трудно да го кажа ако не го мисля накак си ми засяда в гърлото мн гадно :(

PerfectStrang3r
01-12-2007, 20:21
Казвал съм "Обичам те" на един човек до сега.. за пръв път обичам. Красиво е.. Готов съм да го казвам постоянно и винаги показвам чувствата си. Думите не са изгубили смисъл докато вярваш в тях. Не вярваш ли.. естествено, че всичко губи смисъл.

TreeHill
01-12-2007, 20:26
казвал съм само на 1 човек "обичам те" и определено го мисля и чувствам

miloto_girl_4e
01-12-2007, 20:47
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=66662&highlight=%EA%EE%EB%EA%EE+%EF%FA%F2%E8+%F1%F2%E5+% EA%E0%E7%E2%E0%EB%E8
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=69197&highlight=%EA%EE%EB%EA%EE+%EF%FA%F2%E8
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=66662&highlight=%EA%EE%EB%EA%EE+%EF%FA%F2%E8
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=28069&highlight=%EA%EE%EB%EA%EE+%EF%FA%F2%E8



Има и още теми по въпроса :wink: