PDA

View Full Version : Moderated: Менструацията ми не спира вече 15 дни...



bodil4e_f
01-12-2007, 19:29
зна4и декември бяй на гинеколог и тя ми даде 6 дни да си слагам едни капсу;лки и да се мажа с едно крем4е и ми предписа едни противозачатъчни,които да започна да пия при 1я ден на цикъла си. Дойде ми на 29 декември и трябваше след 6 дни да ми спре,но не спря...бях на лагер и първона4ално си го обесних със смяната на климата ама ве4е от една седмица съм си във Варна,а то съвсем лекичко ми те4е(все едно съм 5 ден) ...и това стават смятайте- 15 дни ве4е.... това от хап4етата ли е?? какво става? питам вас,защото скоро няма да мога да отида при нея,защото ни се разминават смените на работтата й и даскалото ми.... и мисля,4е все някой 6те знае...плсссс хееелп

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

bodil4e_f
01-14-2007, 07:02
отново,когато поискам за нещо помощ и....нищо от никъде....
едно време сайта беше на ниво и всички си помагхме,а сега... само интересчии и мъници,стремящи се да натрупат пове4е мнения....
без думи просто!

fake
01-14-2007, 09:26
опа, не съм видяла темата

а противозачатъчните като изпи първата опаковка и ти дойде, след 7 дни почнала ли си втора?
всъщност, както и да е, не е нормално да ти тече толкова.отиди при лекарката пак, нищо не ти пречи после да си вземеш бележка, все пак причината е уважителна.

HopeLesss
01-14-2007, 09:42
Според мен е трябвало да идеш на лекар още след 10-тия ден. Предполагам, че няма да е такъв проблем да отсъстваш 1-2 часа от даскало. Все пак е свързано със здравето ти :roll:

01-14-2007, 09:50
Ami da ti kaja .. edna friendka i tq e taka veche 20 dni i precapva, i tva se slu4va za vtori put , min godina pak po tova vreme i beshe taka i sega pak , purvo se opasqvashe 4e moje da e cvetna bremennost , no se konsultira s lekar i i kazaha che e ot smqnata na klimata.

batkodoki
01-14-2007, 21:37
какъв е бил сайта не знам. но знам зад голямата вода как питат:

пол, ГОДИНИ, здравен статус, дефинират проблема!

това, което описваш е алабализми: ...изписа ми едни(КАКВИ&ЗА КАКЪВ ПРОБЛЕМ). даде ми другиииии(КАКВИ&ЗАЩО)....случи се третооооооо....хайде излекувайте ме!

няма как да стане

bodil4e_f
01-15-2007, 18:30
това ми беше първото хапче от против. ... и на мен ми казаха,че може да е от климата,но...знам ли...

az_sum ot4aqna
01-21-2007, 13:20
ova ot protivoza4ata4nite.taka shte e purviqt mesec no po dobre gi spri qvno ne ti vliqqt dobre.kogato mojesh otidi na lekar toi znae nai dobre kakvo ti e.to i az sam go zakusala....

JlyHKa`
01-26-2007, 09:54
Taka.Na men kato mi doide za parvi pat mi te4e 21 dena.I az otidoh na ginekolog i mi izpisa hap4eta i edvam go sprqh.Po dobre varvi otnovo na lekar i 6e se opravi6 :)