PDA

View Full Version : Орлови нокти



FLyFLu
01-12-2007, 19:51
Ноктите ми на показалците са "орлови"
От какво се получават така ..мн се нервя не мога да държа химикал ..кажете по какъв начин мога да си ги оправя :-k

01-12-2007, 20:13
emi ne gi puskai mnogo dulgi.

Alex_f
01-12-2007, 21:17
emi te i moite nokti sa taka.nqma kak da gi opravi6,prosto edinstveniq na4in e da ne gi puska6 tolova dalgi!

koalka
01-13-2007, 05:57
Еми, отрежи ги.То е грозно да са толкова дълги.

Undying
01-13-2007, 09:56
Отрежи ги и ще можеш да пишеш :lol:

01-13-2007, 10:32
Ноктите ми на показалците са "орлови"
От какво се получават така ..мн се нервя не мога да държа химикал ..кажете по какъв начин мога да си ги оправя :-k

МИ ИЗРЕЖИ СИ НОКТИТЕ! :lol: :lol:

mmrammstein
01-13-2007, 13:09
Е защо замо на показалците? Изглежда тъпо, като си с различно дълги нокти. Режи ноктите на всички пръсти през 1 и същи ден и не през 1 месец, така няма да ти стават орлови.

SlaVen4eEto`
01-13-2007, 14:17
Е защо замо на показалците? Изглежда тъпо, като си с различно дълги нокти. Режи ноктите на всички пръсти през 1 и същи ден и не през 1 месец, така няма да ти стават орлови.
Syglasna sym :wink:

FLyFLu
01-13-2007, 17:27
.,,

yes
01-13-2007, 19:47
Всички със съветите "изрежи си ноктите" сте страшно, ама страшно оригинални, забавни ауууу!

По темата - не можеш да си ги "оправиш", и на мен нокътят на единия показалец ми е извит надолу - това е положението.
Ако искаш по-дълъг маникюр просто дръж ноктите на палците си малко по-къси от на останалите, няма да е грозно. Ако другите са ти 5 мм, на палците да са ти 2-3. Като сложиш лак изобщо няма да личи.

Lorraine
01-14-2007, 12:45
Ноктите ми на показалците са "орлови"
От какво се получават така ..мн се нервя не мога да държа химикал ..кажете по какъв начин мога да си ги оправя :-kи на майка ми са така и се й ги гледам...мн ме кефи \:D/ ..ама мойте не са :smt017 :smt011

_sladka_
01-15-2007, 10:59
И аз имам същия проблем! Само че при мен е само на левия показалец. И причината в моя случай е че преди 2-3 год много се ядосвах че ноктите на показалците ми бяха някак като сплескани и от тогава почнах на лявата ръка да си стискам нокътя да стане орлов, защото в сравнение с останалите ми нокти той беше ама много сплескан. И стискането на нокътя ми стана навик. Наистина имаше промяна стана по-красив но като си пуснах ноктите по-дълги (към 2-3 мм) той стана орлов. А интересното е че след като съм се къпала или съм мила чиний ми става нормален. Сигурно омеква... :-k Мен не ми пречи толкова, защото не си пускам ноктите по-дълги от 3 мм, но пък сега се опитвам да направя и другите по същия начин, за да е поне симетрично. :D

Lorraine
01-16-2007, 06:32
И аз имам същия проблем! Само че при мен е само на левия показалец. И причината в моя случай е че преди 2-3 год много се ядосвах че ноктите на показалците ми бяха някак като сплескани и от тогава почнах на лявата ръка да си стискам нокътя да стане орлов, защото в сравнение с останалите ми нокти той беше ама много сплескан. И стискането на нокътя ми стана навик. Наистина имаше промяна стана по-красив но като си пуснах ноктите по-дълги (към 2-3 мм) той стана орлов. А интересното е че след като съм се къпала или съм мила чиний ми става нормален. Сигурно омеква... :-k Мен не ми пречи толкова, защото не си пускам ноктите по-дълги от 3 мм, но пък сега се опитвам да направя и другите по същия начин, за да е поне симетрично. :Dпри всички,които имат маникюр(по-дълъг) и след като се къпят или мият чинии ноктите някак си се разширяват в долната част..ама после си възвръщат стария вид :-)

01-17-2007, 13:25
:smt119

evil_lady_in_black
01-17-2007, 14:01
Ами може да си ги поизрежеш малко :shock: