PDA

View Full Version : Темата не е ебавка!!! Наистина ви моля за помощ!!!



01-12-2007, 20:19
На кратко - на 17 години съм и харесвам едно момче на 20.
Много си се харесваме и се обичаме, ама наще са кошмарни просто.
Особенно баща ми. Такива тъпотии ми наговори, че чак ме сплаши. Как гаджето ми (дето го знам от 1 месец близо), щяло да ме хване някъде да ме изнасили, как щял да ме обезчести! После какво щяла съм да правя? Ще си спестя да цитирам някои много вулгарни негови думи.
Попитах го какво майната си иска? Да пукна девствена в някой манастир или да ме заключи с девстен пояс, дето са го носели в средновековието. Нали, за да не посрамя фамилията! После го попитах: "Ти сигурно все някога ще искаш внуци нали?! Ако искаш никога да нямам деца ме заключи, за да си сигурен, че няма да забременея!" А аз наистина не съм правила нищо с това момче. Сега не мога да се виждам с приятеля си изобщо. :(

Lud_fizik
01-12-2007, 20:33
Лошо много лошо. Баща ти те ревнува това е нормално е. Знам ли след ден два като се поуспокои пробвай да говорите опитай да му кажеш че си голяма вече и е нормално да си имаш гадже. Ми освен да пожеля успех и дано всичко свърши добре.

Konfucii
01-12-2007, 20:37
Vikni mom4eto da se zapoznaqt da razbere 4e e dobro ako naistina i 4e nqma lo6i namereniq sprqmo teb uspeh!

01-12-2007, 20:52
Vikni mom4eto da se zapoznaqt da razbere 4e e dobro ako naistina i 4e nqma lo6i namereniq sprqmo teb uspeh!


Ако го извикам - баща ми ще ме убие, заедно с него. Онази вечер, такъв скандал ми спретна че започна да троши и
да блъска. Не - не се шегувам. :cry: До сега никога не е бил такъв, ама никога... може да съм правила какво ли, не ама... :cry:

BloodSoul
01-12-2007, 21:19
Типична бащинска ревност, но той прекалено се вълдушевява. Опитвай се да го игнорираш, знам че е трудно, но казвай "да", "добре", "няма така и така" и си прави каквото знаеш, а ти като направиш нещо, той едва ли би разбрал, ако е скрито покрито.

01-12-2007, 22:34
dnes samo citiram u4ebnika po psihologiq imate nqkolko problema naru6avane na komunikaciqta problemi s vlastta ot strana na ba6ta ti i prekaleno mnogo spodelena s ba6ta ti informaciq ot tvoq strana

ANGEL4E
01-12-2007, 23:10
SPOX! predpolagam 4e vsi4ki momi4eta imamt takav problem sled kato ba6tata razbere 4e te hodqt s nqkoi!
v tova nqmq ni6to lo6o prosto ba6ta ti qvno ne e bil podgotven za tova...
6te svikne...zapoznai priqte lq si s nego...sled kato razbere 4e si se hvanala sas svqsno mom4e ve4e nqmq da ima6 probemi 6te vidi6... :wink:

ATAKABG
01-13-2007, 01:27
Поредният случай на МАЛОУМНИ РОДИТЕЛИ :?
Решат ли нещо,дори да не са прави,край. Жалко е,но другия начин е да не живееш с тях. А си още малка за такава стъпка...

BuBi008
01-13-2007, 02:12
Emi spored men e normalno che bashtata revnuva i ne mu e hich priqtno no vse pak vulgarnosti i takiva raboti sa mai malko prekaleni i to za 17 godini. Spored men bi trqbvalo da si pogovorish s roditelite ti i da im obqsnish che veche si pochti palnoletna i mojesh da razsujdavash ss sobstvenata si glava i che shte gi zapoznaesh s priqtelqt ti i shte rqzberat che e dobro momche ... Az lichno drug nachin ne vijdam ili gi obejdavash v dobroto ili si imate super prblemi i jivotyt vi e ad ikli pyk se iznasqshy (koeto hich ne e lesnu po skoro nevuzmojno)

KisskilleRcHe
01-13-2007, 05:14
Малеееееее.... Сега си миля, какво ли са говорили на мойта приятелка техните? Оф, няма значение. Добре де ти кви родители имаш? До кога ще те пазят до 40 ли? Та ти си достатъчно голяма за да прецениш какво е добро за теб. Просто го кази това на вашите и готово. Другно не мога да помогна !

koalka
01-13-2007, 05:40
Добре, защо го слушаш?Виждайте се без той да знае и от това, което си написала не си личи, че той ти забранява да се виждате, а само ти говори такива неща.Ако не го познава, той си измисля, но аз не бих го послушала.

He3HauKa
01-13-2007, 06:17
Съгласна съм с koalka .Защо го слушаш ,остави го да си приказва ..... а ти тайно се виждай с твойто момче... Все пак си на 17 а това не е малка възраст.И баща ми не харесва приятеля ми,но аз съм му казала да не се меси и той си мълчи :lol:

Bacard1
01-13-2007, 06:43
мнмн кофти се получава ама наистина кофти и да го запознаеш с ваште те нема да си променат мнението дори и да видат че е добър те са се наплашили и тва си е .............единствения вариант е да им покажеш че няма да го напраиш....пък ти ако искаш си го прави зад гарба им!!!! :lol: :D :lol:

alkobalko
01-13-2007, 07:02
Положението е много гадно. Но трябва да се замислиш. Ако баща ти наистина го познава и знае нещо за него е добре да поговорите. А ако е просто, за да не се виждате не го слушай. Ако не можеш да го убедиш да приеме връзката ви се срещайте тайно.

decu4ka
01-13-2007, 07:02
Добре, защо го слушаш?Виждайте се без той да знае и от това, което си написала не си личи, че той ти забранява да се виждате, а само ти говори такива неща.Ако не го познава, той си измисля, но аз не бих го послушала. Подкрепям :)

01-13-2007, 07:25
Положението е много гадно. Но трябва да се замислиш. Ако баща ти наистина го познава и знае нещо за него е добре да поговорите. А ако е просто, за да не се виждате не го слушай. Ако не можеш да го убедиш да приеме връзката ви се срещайте тайно.

Не, само майка ми го познава. А той се държи така с всичките момчета, с които съм излизала, ама сега нещата излязоха извън контрол защото разбра, че работата е сериозна. А той какви ги е вършил на моята възраст е по-добре да не коментирам, ама нали съм момиче ми е забранено да правя такива мръсни и долни неща (да излизам по-продължително с някое момче). ](*,) Иначе имам подкрепата на приятелките, ми които ще ме прикриват за пред баща ми, (и те се ужасиха като разбраха как може толкова да ме ревнува и да го е страх) но до кога той ще им вярва? Все някога ще ме хване в крачка и после?! :(

01-13-2007, 09:00
A защо не опиташ да поговриш с майка си.Ако успееш да обедиш нея че момчето е свястно и че държиш на него,битката е наполовина спечелена.Помоли я и тя да поговори с баща ти.
Успех и дано най-накрая баща ти проумее,че вече не си малкото му момиченце ;)

LO6IQ
01-13-2007, 09:05
Като станещ на 18 ще им е**ш майката отсякъде , да си пълнолетен е яко :evil: