PDA

View Full Version : izbor mejdu gordosta i 4uvstvata molqvi daite mi savet



;(
01-12-2007, 20:33
zdraveite moqt problem e sledniqt skasah s gadjeto si za6toto razbrah 4e e pisal na dr momi4e i se skarahme mi a vreme pisahme si sms i se razbrahme da se vidim(toi e ot dr grad no e blizo do moq )mina 1 sedmica ot kakto se razbrahme no taka i ne se vidqhme az sprqh da zvanq sa6to i toi oba4e ne6to v men me kara da go potarsq vapreki 4e toi be6e vinovnikat za skasvaneto no az go obi4am i nemoga taka i po4nah da mu klipvam,no toi ne mi vra6ta6e vmesto toi da mi klikva zapo4na da mi klikva negov mn dobar fr az se 4udih za6to li mi zvani toi i si pomilih 4e sa se nagovorili oba4e razbrah 4e nqma pari v kartata no ima nqkakvo momi4e koeto mu pi6e i poneje az ne go vijdam 4esto a iskam da se sdovrim nz kakvo da napravq dali da go potarsq 1 az vapreki 4e me narani ili da go ostavq no ako go ostavq moje momi4eto da napravi ne6to i da tragnat molq vi kajete kakvo da pravq daite mi savet mn vi molq az go obi4am i ne iskam da tragva s druga 6te mu dam 2 6ans (v 1 ot sms toi me popiita dali 6te ima)molq vi pomogne te mi pone sas savet =D> mislq si 4e ako ne go potarsq kakto ne me vijda 4esto 6te se provali vsi4ko i jelanieto mu da govrim savsem 6te se izpari i 6te tragne s drugata pls daite savet :smt010

koalka
01-13-2007, 05:47
Мисля, че трябва да му се обадиш, но не да му се молиш или да му казваш да се съберете, а да му кажеш, ако иска да излезете и да си оправите отношенията си.

He3HauKa
01-13-2007, 06:15
Той просто е писал на това момиче... Какво и е писал?Ако са били общи работи дори няма причина да му се сърдиш,но ако е било колко е сладка,или нещо такова.. И Все пак ако ти се е извинил,ако е помолил да му простиш.... може би трябва да го направиш.Но ако дори и едно извинявай не си получила.... не трябва да му званиш :lol:

SaSeTo
01-13-2007, 09:50
Звънни му и му предложи да си поговорите .. мисля,че така ще се разберете най - добре

benitka
01-13-2007, 09:59
След като ти го зарязваш, би трябвало той да ти звъни, а щом не го прави , значи не държи мн на теб , просто ако искаш да разбереш дали той още те харесва или там обича, спри да му званиш , ако той те потарси значи още , но ако не просто явно си е харесал , онова момиче

01-13-2007, 10:08
He3HauKa mn pravelno go napisa :wink:

koalke..... mame pak se izdadi che si malko zle na vsqko momiche predlagash da se "moli" stiga filmi ti dostoinstvo nqmash li nqkvo ili pri nai malkiq skandal sys gajeto posle mu se molish ........

Barbie
01-13-2007, 10:18
Стига с това достойнство. За добро или за лошо, в любовта чувствата винаги се оказват по-важни от гордост, достойнство и тн. Ако искаш да си с някого - прощаваш.
Авторката - обади му се. Проведи с него един кратък, но съдържателен разговор. Кажи му, че искаш да опитате отново, но трябва да се видите и да го обсъдите на живо (смс-и, чат...това често вреди на една връзка...) Излезте и ГОВОРЕТЕ. Обсъдете цялостно отношенията си - той какво чувства към теб и какво иска, ти каква искаш и чувстваш. Разговорът винаги е в основата на едни отношения.
Успех ти желая...

ot avtorkata
01-13-2007, 11:41
em zna4i poneje toi ne mi klipva6e a negoviq fr az mn se 4udih no 1 moq priqtelka koqto patuva s nego mi kaza 4e im e pokazal 4e nqma pari i zatova ne mi zvani (e kak 6e ima kato pi6e s drugoto momi4e,ot koeto se boq da ne tragne s nego nali tq mu pi6e sms ) ili pone taka si mislq no sno6ti ni zvanna kam 1prez no6ta ot 4ujd nomer i mi kaza 4e mi zvani da me 4ue kakvo pravq i kaza 4e nama naistina pari v negovata karta zatova sega nz kakvo da pravq a i v pro4em sms kam dr momi4e e bil 4e q obi4a tq mu e biv6a :smt010

MoHuTo
01-13-2007, 12:17
Мисля, че трябва да му се обадиш, но не да му се молиш или да му казваш да се съберете, а да му кажеш, ако иска да излезете и да си оправите отношенията си.

kornslipknot
01-14-2007, 09:51
tova,koeto e pisal na drugata e mn gadno!znam kolko smazano se 4uvsta6 sega,za6toto i az sam bila v podobna situaciq,to si e pulen t***k!vinagi 4uvstvata vodqt 4oveka,taka 4e te savetvam da se vidi6 s nego i da si pogovorite mn seriozno,za da razbere6 kakvi to4no sa namereniqta mu.no me obarkva mn tova,4e ti se obajda,za6toto mu e ma4no,a pi6e na drugata,4e q obi4a.mai edinstvenoto,koeto 6te ti pomogne takaili ina4e si e razgovora,no 6to ti se obajda zna4i naistina izpitva ne6to kam teb.sry ako ne sam ti pomognala mn :smt006