PDA

View Full Version : Ни6то не разбирам



Lud_fizik
01-12-2007, 21:24
Така и аз да питам белким повече глави кат се саберем родим нещо. Имам Една приятелка. Познаваме се от много времем поне 8 години. И винаги сме си изкарвали добре. Било ни в весело споделяме си. В последно време (някъде година) се виждахме рядко. Аз имах друга приятелка с която се разделихме наскоро. И сега когато нямам никого тя се промени някък се зарадва че съм свободен. Започна да ми прави едни поне според мен намеци че има нещо към мен. такива дребни жестове. Ходим си за ръка хванати, като седнем на кафе нежно отпускаше глава на рамото ми. Като се срещнем се прегръщаме такива работи. И викам си аз може пък да стане. ПОследно като бяхме двамата чак започна да ми обяснява какво бельо си купувала и в кав цвят. Викам си до тука хубаво. Ама тази вечер като излязохме нещо беше изморена от работа и де да знам защо ми изцепи ми аз че гадже няма да ти стана ми дай да те уредим с някоя готина мацка. и почна да ми описва някъква нйна позната. И аз такав във шах незнам какво точно иска да ми каже тва момиче. А ми е наистина добра дружка и бих се радвал ако излезе нещо по сериозно. Като цяло знае че я харесвам. Ако можете да помогнете ще съм благодарен.

TheLastHero
01-12-2007, 21:38
да ти призная и аз нищо не разбирам
наи-хубо говори направо с нея

01-12-2007, 21:45
Еми започни да се шегуваш за това и по този начин вмъкни тази тема в разговора и разбери що смята няма да ти стане гадже... такъв нейн коментар означава едно от двете:
1. Щом е видяла, че не отговаряш на намеците и, тя е сметнала, че не искаш да си и гадже.
2. Цени приятелството повече от евентуалната връзка.

Ако е първото, което е по верочтно, просто ще трябва да я убедиш в противното, едва ли ще ти е трудно... така че обяснения няма да давам...
а ако е второто ще трябва да поговорите сериозно и да кажеш, че искаш да сте заедно и с приятелството ви в досегашната му форма така или иначе е приключено и щом и тя те харесва решението от нейна страна е само едно, зашото иначе тя ще иска да го запази и положението няма да се промени.

benitka
01-12-2007, 21:46
Ми да ти кажа аз съм момиче и тея номера ги прая когато харесвам някое момче , например белиото и тва да се прая на сватосница , но го правя когато не съм сигурна в чуствата на момчето , затова си мисля , че тя не е разбрала , че ти я харесваш и за тва така прави , според мен :)

koalka
01-13-2007, 05:45
С първите си жестове показва, че има нещо към теб, ама това с приятелката не знам и аз как да го разбирам.Говори с нея открито и я питай какви са й чувствата.Ако имаш и ти такива, й ги признай.

PerfectStrang3r
01-13-2007, 07:09
С първите си жестове показва, че има нещо към теб, ама това с приятелката не знам и аз как да го разбирам.Говори с нея открито и я питай какви са й чувствата.Ако имаш и ти такива, й ги признай.

Съгласен съм :)

passion_kisssss
01-13-2007, 10:38
Ми да ти кажа аз съм момиче и тея номера ги прая когато харесвам някое момче , например белиото и тва да се прая на сватосница , но го правя когато не съм сигурна в чуствата на момчето , затова си мисля , че тя не е разбрала , че ти я харесваш и за тва така прави , според мен :)

ъъЪъъЪЪъЪ според мен.....момичету си пада по тебе...ама не е сигурна ф тфоите 4уствфа.... а пък тфа за сфатосфанетуу...и аз съм ги прайла тия номера кат се кефа на някое мом4е... :mrgreen:

BunnYY_f
01-13-2007, 10:44
Първите и отношения показват интерес кам теб, обаче думите "аз гадже няма да ти стана" са много странни и сигурно показват че тя има към теб само приятелски чувства и не иска да ти дава поводи да мислиш че иска между вас да има нещо повече от приятелство. Така поне мисля аз. Поговорете и се разберете :wink:

Digital Solution
01-13-2007, 13:58
Ами може да стане, може и да не стане. Само че ако стане и после се скапят нещата - възможно е като цяло приятелството ви да отиде на кино.
Само че ти така или иначе няма на къде да бягаш. :) Щото колкото повече отлагаш, тя толкова повече ще си пада по теб. Така че изхода мисля че е само един. :)
А именно - шибан. :)

Digital Solution
01-13-2007, 14:00
Макар че киното е хубаво нещо. :)
А театъра още по-хубаво. Що не отидете на татър, или на кънки примерно ? <_<

Lud_fizik
01-13-2007, 15:53
Благодаря ви много. Какво да кажа ми ей сега размишлявах докато се прибирах от работа из задръстванията. Навремето у нея имаше само и единствено НЕДОВЕРИЕ къ всичко и всички. С много труд и времем успиах да пробия тва недоверие и както тя сама ми каза наскоро "едва ли има някой който ме познава по - добре от теб"
Ако слушам сърцето си трябва да карам смело напред, Ако слушам разума също. Странна е таз наша история. Не мислите ли? Благофаря за помоща/ ако стане пък змам, че ще и дам цялата си обич. Ми дано молете се замен и стискайте палци

01-13-2007, 16:24
Еми започни да се шегуваш за това и по този начин вмъкни тази тема в разговора и разбери що смята няма да ти стане гадже... такъв нейн коментар означава едно от двете:
1. Щом е видяла, че не отговаряш на намеците и, тя е сметнала, че не искаш да си и гадже.
2. Цени приятелството повече от евентуалната връзка.

Ако е първото, което е по верочтно, просто ще трябва да я убедиш в противното, едва ли ще ти е трудно... така че обяснения няма да давам...
а ако е второто ще трябва да поговорите сериозно и да кажеш, че искаш да сте заедно и с приятелството ви в досегашната му форма така или иначе е приключено и щом и тя те харесва решението от нейна страна е само едно, зашото иначе тя ще иска да го запази и положението няма да се промени.

iiirish
01-13-2007, 22:52
разбира се, че момичето има чувства към теб! но явно й е писнало все тя да поема инициативата и затова ти е казала, че ще те уреди с нейна прятелка. може би е очаквала някаква реакция от твоя страна като например "ама за мен няма по-хубава от теб!" или нещо подобно ;)

според мен й признай чувствата си, защото непременно ще се получи между вас ;)

MoHuTo
01-14-2007, 01:21
разбира се, че момичето има чувства към теб! но явно й е писнало все тя да поема инициативата и затова ти е казала, че ще те уреди с нейна прятелка. може би е очаквала някаква реакция от твоя страна като например "ама за мен няма по-хубава от теб!" или нещо подобно ;)

според мен й признай чувствата си, защото непременно ще се получи между вас ;)
Мдам напълно съм съгласна :wink: