PDA

View Full Version : visok tok



SeXy^KuKLi4Ka
01-12-2007, 21:25
zna4i mnogo me kefqt visokite tok4eta 4-5 sm. no tfa mi e 4e sam 1.71-1.72 i mi e kofti da si vzema vypreki 4e sam vijdala po visoki ot men i s visok tok... a pr . mi e 1.76 nqkyde i ot edna strana i za tfa mi e kofti da ne stana po visoka ot nego.Ta kfo 6te me posyvetvate..vse pak sym na 17-18 g. a kato bqh po malka sam nosila visok tok,apak sq...

01-12-2007, 21:47
na men ni mi haresvat.po princip nosq niski obuvki,no ako ti haresvat si vzemi.ne e lo6o da si visoka.kato manekenka 6e si. :D

yuHku
01-12-2007, 22:19
visoki tok4eta blioh , kvo kato si na 18 ne e nujno da se obli4a6 kato pensionerka za hora na taq vazrast sa maratonki kecove gumenki po sportni obuvki samo za nqkoe oficial party stavat tok4etata , kfo si4ki se opitvat da izglejdata kato na 30 ne vi razbiram i teq pantaloni natikani v botu6i gnusssssssss

Kisses_P
01-13-2007, 08:14
visoki tok4eta blioh , kvo kato si na 18 ne e nujno da se obli4a6 kato pensionerka za hora na taq vazrast sa maratonki kecove gumenki po sportni obuvki samo za nqkoe oficial party stavat tok4etata , kfo si4ki se opitvat da izglejdata kato na 30 ne vi razbiram i teq pantaloni natikani v botu6i gnusssssssss
Що да е гнус?!това че на теб не ти харесва не значи че е гнус.Който както му харесва да си носи панталоните.А относно токчетата пробвай- вземи си един чифт.3-4 см токчета не е чак толкова много... ВИж вече ако се качиш на токчета 8 см определен ще станеш бая висока..

Undying
01-13-2007, 09:41
Аз лично токчетата ги харесвам повече за лятото,ботуши на висок ток ми е малко странно,не съм пробвала де,страх ме е да не се подхлъзна :lol: Иначе и аз мисля че е красиво да си на висок ток,нищо че си висока,ако си и стройна-муцка,като истинска манекенка. :D

babi_girl
01-13-2007, 09:42
Nikade ne e kazano che kato si na 18 trebva da nosi6 maratonki. Imam edna priqtelka koqto sy6to e visko4ka (1.75) i kato sloji visoki obuvki stava po-viskoka ot gadjeto si. Moq syvet e - nosi si obuvki s tok, no malko po-nisyk.

taraleja s qbulkata
01-13-2007, 12:27
Az li4no ne ponasqm tok4eta ...... :-k no ako 4ak tolkova ti haresvat si vzemi ..... nqma lo6o da si visoka kolkoto priqtelq si ...ili puk malko po visoka :lol: :lol: :lol:

vra4ka
01-13-2007, 19:44
Носи си токчета, да не ти пука! ;-) :(

01-13-2007, 21:17
visoki tok4eta blioh , kvo kato si na 18 ne e nujno da se obli4a6 kato pensionerka za hora na taq vazrast sa maratonki kecove gumenki po sportni obuvki samo za nqkoe oficial party stavat tok4etata , kfo si4ki se opitvat da izglejdata kato na 30 ne vi razbiram i teq pantaloni natikani v botu6i gnusssssssss
Що да е гнус?!това че на теб не ти харесва не значи че е гнус.Който както му харесва да си носи панталоните.А относно токчетата пробвай- вземи си един чифт.3-4 см токчета не е чак толкова много... ВИж вече ако се качиш на токчета 8 см определен ще станеш бая висока..


emi macka super selsko e tfa ne zavisimo dali ti otiva ili ne da si natika6 dankite v botu6ite i da si misli6 vijte me koi sam az dori ne izglejda estestveno super rqdko sedi dobre i to na jena okolo 30 godini a ne na nekfi15 godi6ni deto se obli4at ednakvo i se optvat da izglejdat po golqmi za da im se lepnat nekfi " pi4ove " omg ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

lunnoto_momi4e
01-14-2007, 14:36
Носи си,и хич да не ти пука

christina_aguilera
01-14-2007, 16:05
Носи си,и хич да не ти пука
Еми да, много ясно, не си чак толкова малка, както казаха по-горе да носиш само гуменки, маратонки и т.н. Тва са глупости. Мен супер много ме кефят по-високите обувки, умерено естествено,около 3-4 до 5 см най-много ток.А и така краката изглеждат по-готини, по-високи.А и ти си висока, ще си като менекенка :o .Ся, че тука има хора под 1.60 и да сложат и да не сложат токчета все тая,така или иначе няма да си личи,пак ще са си ниски, нека да завиждат.Слагай ги и да не ти пука 8)

BunnYY_f
01-14-2007, 16:33
Ми нещо не ти пречи да носиш, само се съобрази да не стърчиш много над приятеля си :wink:

Lorraine
01-16-2007, 06:50
Носи си токчета, да не ти пука! ;-) :(

malkoto_sladur4e
01-16-2007, 12:35
Аз съм 1.53 и попринцип най м е удобно да ходя на висок ток и тфа мн ме кефи :wink: :wink: :wink:

BaMBOocHa
01-16-2007, 12:53
Оле мн сте ми странни така като започнете да обсъждате кое било глупаво,кое не!Не разбрахте ли най-накрая,че всеки си има негов изграден стил и носи това,което на него му харесва и му отива!
А за това,че има и такива,които не съобразяват,че нещо което са обули или облекли не е за тях,че просто не им отива...това вече е друг въпрос!Щом нямат вкус-техен проблем!Обаче не може да слагате всички под общ знаменател (пр. "ам те тея дет са на високи токове и пъхнати дънки в ботушките го правят само,за да ги харесат батковците") Кои сте вие,че можете да кажете такова нещо?!Аз също съм почитателка на по-спортния тип обличане,но моя приятелка е редовно облечена в крак с модата(,което включва токове и дънки пъхнати в тях),обаче това въобще не означава,че е "еди каква си" или че "търси еди какво си" ...на мен специално вече ми е писнало от тези клишета,но ваша работа!
А относно теб SeXy^KuKLi4Ka това,че си висока може само да те прави щастлива и смятам че с едни не много високи токчета би подчертала височината си по много добър начин,а ако имаш и хубаво тяло,както вече споменаха по-горе,ще си готова са модел ;) не се притеснявай от височината си,а я превърни в своя гордост \:D/

BroKeN^DreAmZ`f
01-16-2007, 12:57
Оле мн сте ми странни така като започнете да обсъждате кое било глупаво,кое не!Не разбрахте ли най-накрая,че всеки си има негов изграден стил и носи това,което на него му харесва и му отива!
А за това,че има и такива,които не съобразяват,че нещо което са обули или облекли не е за тях,че просто не им отива...това вече е друг въпрос!Щом нямат вкус-техен проблем!Обаче не може да слагате всички под общ знаменател (пр. "ам те тея дет са на високи токове и пъхнати дънки в ботушките го правят само,за да ги харесат батковците") Кои сте вие,че можете да кажете такова нещо?!Аз също съм почитателка на по-спортния тип обличане,но моя приятелка е редовно облечена в крак с модата(,което включва токове и дънки пъхнати в тях),обаче това въобще не означава,че е "еди каква си" или че "търси еди какво си" ...на мен специално вече ми е писнало от тези клишета,но ваша работа!
А относно теб SeXy^KuKLi4Ka това,че си висока може само да те прави щастлива и смятам че с едни не много високи токчета би подчертала височината си по много добър начин,а ако имаш и хубаво тяло,както вече споменаха по-горе,ще си готова са модел ;) не се притеснявай от височината си,а я превърни в своя гордост \:D/
Криска напълно те подкрепям за всичко казано. Стига сте бли толкова тесногръди и ограничени!

SeXy^KuKLi4Ka
01-16-2007, 13:34
misi na vsi4ki za syvetite apak BaMBOocHa ne 4e kazvam 4e imam perfektno tqlo de no sam si dosta slabi4ka za tfa 4e moji i da mina za manekenka ama az neiskam misi se pak : :oops: )

BaMBOocHa
01-16-2007, 13:47
misi na vsi4ki za syvetite apak BaMBOocHa ne 4e kazvam 4e imam perfektno tqlo de no sam si dosta slabi4ka za tfa 4e moji i da mina za manekenka ama az neiskam misi se pak : :oops: )
казах просто че можеш само да се гордееш с тяло като твоето в такъв случай ;) щом имаш мерак за токове-купуваш си ;) Това е!Вярвам че ще изглеждаш добре,щом си и слабичка :)

Friend_witH_Benefit
01-16-2007, 19:36
visoki tok4eta blioh , kvo kato si na 18 ne e nujno da se obli4a6 kato pensionerka za hora na taq vazrast sa maratonki kecove gumenki po sportni obuvki samo za nqkoe oficial party stavat tok4etata , kfo si4ki se opitvat da izglejdata kato na 30 ne vi razbiram i teq pantaloni natikani v botu6i gnusssssssss
Какво му е лошото на обувките или пък още повече на токовете и ботушите ? Точно е от такива като теб понеже сте почнали всички да носите кецки патъци и какво ли още не вече намаляват момичетата, които изглеждат като момичета ... Моят съвет е ако искаш да носиш да носиш без това да ти представлява проблем ... няма да стърчиш кой знае колко над него, пък и ти няма да носиш само високи токчета ... някой ден ще обуеш и ниска обувчица на земята и ще редуваш ... а хората, които не са съгласни с токчетата могат да не се изказват по този начин( това беше намек- само да отбележа) ! :evil:

01-17-2007, 13:24
:smt082

evil_lady_in_black
01-17-2007, 14:02
Според мен високите токчета не са мн красиви за всяка възраст просто не ми харесва :roll: