PDA

View Full Version : Само в чата...



EvilBrunette
01-12-2007, 22:18
Реших да се допитам до Вас за един мой проблем :oops: От няколко месеца си пиша с едно момче в чата. Преди нямах Интернет и си говорехме само, когато ходех в Интернет клуба. Постепено започнах да се привързвам към него и да ходя до клуба по-често. Това не беше само чат свалка. Имаме много общи неща. Той е от моето училище и е една година по-голям. Работата е там, че след време започна да ми пише съобщения на GSM-a ... Пращаше ми поздрави и т.н., но като че ли всичко на шега. В училище не си проронваме и дума.Е, може би здравай понякога и нищо повече, а иначе постоянно си чатим. Не мога да разбера дали има чуства към мен и незнам какво да правя. Чуствам го като друг човек щом го видя в даскало. ](*,)
Чудя се дали въобще се е случвало на някой друг да попадне в такава ситуация? :| Мисълта за него ме измъчва потоянно - понякога съм щастлива заради леките му намеци,а друг път става толкова студен... :( Бих искала да знам вашето мнение.
P.S. Съжалявам ако прекалих ... :( Благодаря предварително!

sexiiiii
01-13-2007, 05:23
Mili4ka i az s1m se prev1rzvala v chata na edin moi s1u4enik.Predstavi si nie bqhme v edin klas i ne si govorihme v1ob6te,a kato sme na kompa toi mi spodelq vsi4ko.Vsi4ko virtualno e mnogo po-razli4ko ot realnosta,za6tova gledai da ne [-X se prev1rzva6 mnogo barzo s koito i da e ot chata.
Popitai go dali si ima priqtelka ili dali haresva nqkoe momi4e.Raspitvai go pove4e,za tazi tema i toi moje da ti kaje i tova koeto iska6 da 4ue6 :wink:
Uspeh mila :smt008

KisskilleRcHe
01-13-2007, 05:29
Ами толкова ли е трудно да отидеш при него и да му кажеш: Пич ае да пием по едно кафе. И готово. Седнете на кафенце или нещо такова и се разберете какво точно се случва межди вас. Според мен не е толкова трудно или не съм прав? Незнам за мен това е решението на твоя проблем:)

koalka
01-13-2007, 05:38
На мен не ми се е случвало.Но виж...защо следващият път като се видите не си поговорите и не го поканиш да излезете.Може би се срамува, незнам, но мисля, че трябва да опиташ.

Viktoriq_
01-13-2007, 08:36
не знам какво да ти кажа , освен , че с търпение , всичко се постига !
Успех

LO6IQ
01-13-2007, 09:19
На мен не ми се е случвало.Но виж...защо следващият път като се видите не си поговорите и не го поканиш да излезете.Може би се срамува, незнам, но мисля, че трябва да опиташ.

SaSeTo
01-13-2007, 09:42
На мен не ми се е случвало.Но виж...защо следващият път като се видите не си поговорите и не го поканиш да излезете.Може би се срамува, незнам, но мисля, че трябва да опиташ.

Щом той не те е заговорил до сега .. заговори го ти :-)

Undying
01-13-2007, 10:21
Ами попитай го в чата,щом толкова ви е срам на живо,дали искате да излезете някъде примерно след даскало и готово-ако приеме ок,ако не майната му.

EvilBrunette
01-18-2007, 21:07
Благодаря за съветите, но може би съм се лъгала за него. Писна ми понякога да ми праща целувки, прегръдки, "ще те изям", кифличке, пиленце,вафличке, бухтичке..., а друг път - супер студен и в училище само на здравей и здрасти. Като че ли трябва да се отдръпна, защото вече не издържам. Писна ми с празните му зарибявки. Може да ми е трудно, но съм на път да се откажа... :(

bibonka
01-18-2007, 21:15
Mnogo vyzmojno e da te haresva,no prosto da se pritesnqva ot jiviq kontakt,a v chata e sviknal...:) Napravi pyrvata krachka ti,kato g ovidish sledvashtiqt pyt go zagovori i my kaji..abe iskash li da hodim da qdem,na kafe,na kino,na kynki...ili tam kakvoto ti se iska :P Uspeh :)

01-18-2007, 21:27
Бих сложила картите на масата,говори открито с момчето и се изяснете.

Mila_Zloba
01-19-2007, 06:50
mdaa i az bih ti preporu4ala su6toto da govori6 s nego otkrito ot li4en opit ti kazvam 4e ako ne se izqsnite mn boli zatva govori s nego puk moje da se polu4at ne6tata aide uspeh