PDA

View Full Version : Stegnato dupe ?



asi{{}}
01-13-2007, 10:58
Hora pls kajete mi niakakvi uprajneniq za stegnato dupe.Az sega sam malko na dieta i me e strah 4e kato otslabna moje da mi se obezformi a az si go haresvam zakraglenko.A i moje i za stegnati gardi da mi kajete uprajneniq ako znaete zashtoto neiskam i te da se obesformiat.
Tnx !

01-13-2007, 11:06
uprajnenie nomer edno za stegnato dupe sa klqkaniqta.daje i fitnes instruktorite 6e ti go kajat.tva upr e super za dupeto.taka 4e pravi klqkaniq vs den,da kajem po 60 klqkaniq na den no na po 3 serii po 20 za da ne se izmorqva6.sutrinta pravi edna seriq,posle o6te edna na obqd i posle ve4erta o6te edna.

[Lucifer]
01-13-2007, 11:36
uprajnenie nomer edno za stegnato dupe sa klqkaniqta.daje i fitnes instruktorite 6e ti go kajat.tva upr e super za dupeto.taka 4e pravi klqkaniq vs den,da kajem po 60 klqkaniq na den no na po 3 serii po 20 za da ne se izmorqva6.sutrinta pravi edna seriq,posle o6te edna na obqd i posle ve4erta o6te edna.istina \:D/

hiswtresx
01-13-2007, 13:09
uprajnenie nomer edno za stegnato dupe sa klqkaniqta.daje i fitnes instruktorite 6e ti go kajat.tva upr e super za dupeto.taka 4e pravi klqkaniq vs den,da kajem po 60 klqkaniq na den no na po 3 serii po 20 za da ne se izmorqva6.sutrinta pravi edna seriq,posle o6te edna na obqd i posle ve4erta o6te edna.
да ма то си има правила при кляканията за стягане на дупето
например не трябва да клякаш до земята
аз немога да ги правя щото ми пукат колената..мноо гадно

[Lucifer]
01-13-2007, 14:24
uprajnenie nomer edno za stegnato dupe sa klqkaniqta.daje i fitnes instruktorite 6e ti go kajat.tva upr e super za dupeto.taka 4e pravi klqkaniq vs den,da kajem po 60 klqkaniq na den no na po 3 serii po 20 za da ne se izmorqva6.sutrinta pravi edna seriq,posle o6te edna na obqd i posle ve4erta o6te edna.
да ма то си има правила при кляканията за стягане на дупето
например не трябва да клякаш до земята
аз немога да ги правя щото ми пукат колената..мноо гадно
q kaji koi te izluga za tva :) ina4e si prav 4e ima pravila i pravilata sa razstoqnieto mejdy krakata da e pove4e ot ramenete na 4oveka i da se klqka dokato bedrata ne ti yprat prascite i trqbva prez cqloto veme grubnaka da ti e izpraven da ne se pregurbva6 i da gleda6 visoko ...primerno v ruba na tavana ako si do stenata :) i nqma da se izgurbva6 :) ina4e se klqka doduly...iza da ne pitate za6to 6te vi kaja za6toto ako ne klqkate dodolu 6te vi se natovarvat predimno bedrata :) te 6te vur6at cqlata rabota :)

01-13-2007, 16:10
mm.. drugo za dupeto, koeto znam e da legne6 po korem i da si vdigne6 ediniq krak i da zadurji6, kato posle razbira se i s drugiq taka. oba4e trqq kraka da e izpunat.

[Industrial_Fr3aK]
01-13-2007, 16:38
аз знам един друг..
значи заставаш на 4 крака (всеедно си прекалила алкохола) и почваш да вдигаш 1ния крак там колко 20тина пъти. после другия 20тина пъти и тъй

christina_aguilera
01-14-2007, 16:21
Аз пък знам едно друго упражнение :smt016
заставаш права и си подпираш ръцете на стол.После вдигаш единия крак назад колкото се може по-изпънат да е и повтаряш примерно..20 пъти.После и с другия по същия начин.
За стягане на гърдите:вдигаш си ръцете на височината на раменете ти, сгъваш ги в лактите и правиш 2 пъти назад, после 2 пъти напред, нещо като пружинка да става :wink:

ProstoAz
01-14-2007, 18:01
За гърдите - лицеви опори.

ThePainIsReaL
01-14-2007, 18:34
Стегнато дупе ?
Хм .. лежиш на земята по корем с изпънати напред ръце. И вдигаш краката с опънати колене назад , докато не се умориш . В началото на 10 ще си гроги , но с времето ще стигаш и до 50 мейби и ще имаш дупе за милиони :mrgreen:

Lorraine
01-16-2007, 07:03
Стегнато дупе ?
Хм .. лежиш на земята по корем с изпънати напред ръце. И вдигаш краката с опънати колене назад , докато не се умориш . В началото на 10 ще си гроги , но с времето ще стигаш и до 50 мейби и ще имаш дупе за милиони :mrgreen: тфа последното много добре го каза :lol:

BaMBOocHa
01-16-2007, 12:18
Стегнато дупе ?
Хм .. лежиш на земята по корем с изпънати напред ръце. И вдигаш краката с опънати колене назад , докато не се умориш . В началото на 10 ще си гроги , но с времето ще стигаш и до 50 мейби и ще имаш дупе за милиони :mrgreen: тфа последното много добре го каза :lol:
дамм...и аз съм съгласна тук ;) а иначе може също и да ходиш да тичаш на ден по 30-40 мин по-добре ще е от час във фитнеса обещавам ти!от личен опит знам! и кляканията са мноооого ефикасни !

Aseto
01-16-2007, 12:22
i az 6e probvam tiq yprajneniq!!!

beep_88
02-17-2007, 10:01
на мен ми помогна само ходенето на фитнес =D> преди това съм пробвала къкви ли не упражнения но без резолтат [-(

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-17-2007, 10:50
на мен ми помогна само ходенето на фитнес =D> преди това съм пробвала къкви ли не упражнения но без резолтат [-(
Mi ne 4e se zaqjdam, ma spored mene mai ne si gi praila mn mn dobre, ama se 1 de
Taa moito mnenie e, 4e klqkaneyo e dosta dobar na4in da si stegne6 dupeto, a za gardi spored menn licevite opori sa nai-dobrite, samo 4e ne sam siurna kolko trqa6e da se praat, mislq, 4e nqkade oklo 70, ma ne sam siurna, nqkoi ako znae da kaje pls:)

02-17-2007, 14:19
ima i oshte edno koeto spored mene nai mn ima efekt.. zna4i sqdash na zemqta po dupe opunati kraka napred i zapo4vash da si dvijish dupeto vse edno hodish po dupe.. to verno si e hodene.. purvo napred posle nazad.. az go pravq do ediniq krai na staqta napred i posle nazad do drugiq krai na staqta.. i posle si 4yvstvash mn stegnato dupeto.. ama krata ne trqbva da se ostavqt vyv vyzduha a po zemqta i opunati

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-17-2007, 15:15
ima i oshte edno koeto spored mene nai mn ima efekt.. zna4i sqdash na zemqta po dupe opunati kraka napred i zapo4vash da si dvijish dupeto vse edno hodish po dupe.. to verno si e hodene.. purvo napred posle nazad.. az go pravq do ediniq krai na staqta napred i posle nazad do drugiq krai na staqta.. i posle si 4yvstvash mn stegnato dupeto.. ama krata ne trqbva da se ostavqt vyv vyzduha a po zemqta i opunati
Ama tfa ne6to ima li efekt? I ima li nqkakfp vreme?

02-17-2007, 18:56
Mi neznam az si go pravq dokato ne se izmorq ili ne mi pisne .. vsqka ve4er taka:))) ama e polezno ima efekt treniorkata mi go kaza:)

02-17-2007, 23:04
zna4i lqga6 na zamqta na edna strana i gorniq krak po4va6 da go vdiga6 i zadurja6 po nqkolko sekundi no trqbva da e izpraven,sled tova se obru6ta6 na dr-ta strana i po4va6 s drugiq.taka pravi6 sus vseki krak 15 povtoreniq po 2-3 serii :wink:

sexy_anji_
02-17-2007, 23:28
на мен ми помогна само ходенето на фитнес =D> преди това съм пробвала къкви ли не упражнения но без резолтат [-(

резОлтата е много важен..
а ина4е както казаха другите , аз други упражнения не се сещам .. но клякането ми се вижда като най добрия вариант