PDA

View Full Version : stana neshto nepredvideno



01-13-2007, 11:19
Ami hora kakvo da vi kaja.Opletoh se v edna golyama kasha i ne znam kakvo da pravya.Ami znachi eto kakvo stana.Imashe edno momche koeto me haresvashe ...ama mnogo.Toi beshe super dobyr i svesten i mnogo seriozen.Az ne si haresvah nikoi i reshih da probvam s tova momche :smt008 nali byahme zaedno na edin kupon,zabihme se ,trygnahme....i vyobshte beshe idealno.Posle obache stana izdynka.Otivam si az edin den na urok po muzika.I tam.....edno momche.I gospodina kazva da go poslusham.Kakvo da slusham toi napravo me razbi.Sviri perfektno .Sled tova uchitelya ni ostavi dvamata.Ni si pogovorihme ,posmyahme se.I obshto vzeto neshto vze che mi preshtraka na men.Mnogo se smeem zaedn i toi e adski simpatichen.Hodihme zaedno oshte nyakolko pyti i naposledyk ne moga da si go izbiya ot uma. #-o Opitvam no ne stava.S gadjeto mi si govorim malko i pochti nikakyv kontakt nyamame.No ne iskam da sym kurva i da skysame na pyrvata sedmica.A onova drugoto momche.........ne znam i s nego dali moga da sym vypreki che imashe nyakoi nameci ot negova strana.Kakvo bihte me posyvetvali. :(

sunny_girl16
01-13-2007, 11:44
Не прибързвай, а прецени кой от двамата харесваш повече и с кой искаш да си. Няма смисъл да си с някой, към който нямаш чувства и в същото време да харесваш някой друг.

Barbie
01-13-2007, 12:10
Опознай другото момче - може да се окаже, че всъщност не ти харесва толкова. Като за начало се сприятели с него - в това нищо лошо няма. А с твойто момче сте заедно от много малко време - дай шанс на връзката ви. С една дума - изчакай. Недей да умуваш толкова много, а просто остави нещата да се случват. Накрая всичко ще се подреди, както трябва.

katttto3
01-13-2007, 12:24
според мен трябва да поговориш и с двамата,ако с единия ти усетиш някаква сигурност избери него.

MoHuTo
01-13-2007, 12:34
Ами поопознай по-добре другото момче, и ако прецениш, че е по добър от приятеля ти, остани с него!Все пак за какво да си с някой, като харесваш друг..няма смисъл просто :-k

KpuCuTo0o
01-13-2007, 13:16
Опознай другото момче - може да се окаже, че всъщност не ти харесва толкова. Като за начало се сприятели с него - в това нищо лошо няма. А с твойто момче сте заедно от много малко време - дай шанс на връзката ви. С една дума - изчакай. Недей да умуваш толкова много, а просто остави нещата да се случват. Накрая всичко ще се подреди, както трябва. :!:

BuBi008
01-13-2007, 14:24
suglasna sym s vsichki otgovori po gore....

SaSeTo
01-13-2007, 17:15
Опознай другото момче - може да се окаже, че всъщност не ти харесва толкова. Като за начало се сприятели с него - в това нищо лошо няма. А с твойто момче сте заедно от много малко време - дай шанс на връзката ви. С една дума - изчакай. Недей да умуваш толкова много, а просто остави нещата да се случват. Накрая всичко ще се подреди, както трябва. :!:

Подкрепям :!:

M'glata
01-13-2007, 17:23
Опознай другото момче - може да се окаже, че всъщност не ти харесва толкова. Като за начало се сприятели с него - в това нищо лошо няма. А с твойто момче сте заедно от много малко време - дай шанс на връзката ви. С една дума - изчакай. Недей да умуваш толкова много, а просто остави нещата да се случват. Накрая всичко ще се подреди, както трябва. :!:

Подкрепям :!:

koalka
01-13-2007, 17:27
Няма да постъпиш като к**ва спокойно.Просто чувствата ти към приятеля ти вече ги няма, а към това момче са доста силни.За това просто се разделяте като приятели и тръгвате с другото момче.А и щом казваш, че те харесва много, това е много хубаво.

iiirish
01-13-2007, 18:32
съветвам те да изчакаш. може би наистина не можеш да си избиеш това момче от главата, но все пак не си напълно наясно с неговите чувства! времето ще покаже до каква степен има симпатия от негова страна. ако си толкова нетърпелива опитай се да флиртуваш с него ;) няма начин да не захване намеците ти ;) следи реакциите и отговорите му и полека-лека нещата ще ти се изяснят!
чак тогава мисли какво да правиш

sh0r7y
01-16-2007, 17:01
съветвам те да изчакаш. може би наистина не можеш да си избиеш това момче от главата, но все пак не си напълно наясно с неговите чувства! времето ще покаже до каква степен има симпатия от негова страна. ако си толкова нетърпелива опитай се да флиртуваш с него ;) няма начин да не захване намеците ти ;) следи реакциите и отговорите му и полека-лека нещата ще ти се изяснят!
чак тогава мисли какво да правиш

:!:

xixi
01-16-2007, 17:03
О.О и има такива дето са чели цялото О.О