PDA

View Full Version : Момчета когато вие нараните едно момиче какво заслужавате?!



Krem4eto
01-13-2007, 13:32
Ясно е ,че съм наранена.Как да постъпя?Давайте идеи как да му го върна и как да постъпят други като мен?

Amayo
01-13-2007, 13:33
Заслужаваме похвала. :-)

Calvin Klein Escape
01-13-2007, 13:44
ima 1 tema EnJoY :) porazgledai q ako iskash, a ina4e na4ini kolkoto iskash no nai - gadniq ti sama mojesh da go izmislish, za6toto nai dobre poznavash dadeniq 4ovek :)

Digitalizm
01-13-2007, 13:49
Ами мен приятелката ме скъса вчера направо без причина. Или поне аз не видях такава... :?
И аз сега какво, да я удуша ли ? Или да се хвърля от някъде.
Идеята е там, че нищо не можеш да направиш. Освен да се измъчваш до край, разбира се.
Просто кажи "майната му" и се моли раната да зарасне. :-s

Thug_Life
01-13-2007, 14:39
Ясно е ,че съм наранена.Как да постъпя?Давайте идеи как да му го върна и как да постъпят други като мен?

а когато момичетата наранят едно момче кво заслужават а ? :mrgreen:

GalleNo_MoMi4eNce
01-13-2007, 15:27
Върни му го тъпкано!!!!!!!!Даже двойно!Поне аз така бих направила!И все пак зависи от това какво е напраил и как те е наранил!!!Айде УспеХ!!!!

HopeLesss
01-13-2007, 15:32
Вярвай ми, така няма да се почувстваш по-добре. Ако той се е подиграл с теб и ако искаш да му го върнеш, ще паднеш на неговото ниво. Съмнявам се да искаш точно това. Просто отгърни нова страница от живота си :wink:

01-13-2007, 16:05
Ясно е ,че съм наранена.Как да постъпя?Давайте идеи как да му го върна и как да постъпят други като мен?

Върни му го като не му обръщаш внимание... ако правиш нещо само и само за да му е гадно само ще изглеждаш като глупачка и ще е ясно, че ти пука.

Dr. Kazimbutt
01-13-2007, 16:49
Ясно е ,че съм наранена.Как да постъпя?Давайте идеи как да му го върна и как да постъпят други като мен?
На 12 ли си, че искаш да му правиш мръсно?

RoSsY88
01-13-2007, 17:09
Един среден пръст и да ми гледа гърба...Щом някой ем нарани той спира да съществува за мен...безразличието е най-голямото наказание за някой!Колелото се върти днеска страдаш ти..утре той!Нарянят ли ме държа се като най-щастливият човек на света,правя се че не ми пука,купувам си нещо секси и така :twisted: Света не свършва с един мъж....а никога няма да съм в краката на мъж!

koalka
01-13-2007, 17:12
Не е прав, ако се е отнесъл зле, ама няма смисъл да го връщаш или каквото и да било да правиш.Не знам на колко си, но това за мен е детинска постъпка.

Frank_Lampard
01-13-2007, 17:23
момчетата, които нараняват момиче, заслужават същото като момичетата, които нараняват момчета... няма разлика ;)

malone
01-13-2007, 17:47
Ясно е ,че съм наранена.Как да постъпя?Давайте идеи как да му го върна и как да постъпят други като мен?Трябва ли да постъпиш по начина по който той е постъпил така най-много да нараниш отново себе си.

iiirish
01-13-2007, 18:12
наранена или не от отмъщение смисъл няма! продължаваш напред и се стараеш да не повтаряш предишните грешки! това е ;)

Barbie
01-13-2007, 20:40
Хората се нараняват взаимно. Понякога дори няма виновни - просто така се случват нещата. Не търси вина. Както ти казаха останалите - гледай напред.

LO6IQ
01-13-2007, 20:46
Заслужават - да им седнеш на лицето , да им се изпърдиш , да ги замериш с камъни , да ги оскубеш , да ги застреляш , да ги риташ . :mrgreen: Но не всички :D

01-13-2007, 21:02
Хората се нараняват взаимно. Понякога дори няма виновни - просто така се случват нещата. Не търси вина. Както ти казаха останалите - гледай напред.
Не е вярно!Виновни са циганите! :lol:

LO6IQ
01-13-2007, 21:06
Хората се нараняват взаимно. Понякога дори няма виновни - просто така се случват нещата. Не търси вина. Както ти казаха останалите - гледай напред.
Не е вярно!Виновни са циганите! :lol:
хаха манго рулзз :mrgreen:

f1s714e70
01-13-2007, 21:52
xexe i za6to e zadaljitelno da narani6 nqkogo koito te e naranil nqma nujda da pravi6 kakvoto i da e za .da go narani6 ne si stryva.Na nego ako mu puka6e za tebe nqma6e da ti pri4ini bolka..

vvs_go
01-13-2007, 23:29
frustraciq-silno razo4arovanie posledvano ot otricatelni emocii

xixi
01-13-2007, 23:31
Нова кола и цяла кофа сладолед(да не е зелен)

drR
01-14-2007, 01:46
Бреййй, авторката: Как ще питаш за идей във форумите, трябва да седнеш сама да измислиш някой пъклен план. Но виж, ако не го интересуваш изобщо, е малка вероятността да си отмъстиш. Тъй че пускай долни клевети, лъжи, сей интрижки и така..може и да имаш успеХ :)

teenkopele
01-14-2007, 04:28
"Каквото повикало, такова се обадило." :wink:

Didididig
01-14-2007, 05:34
Като едно момче те нарани, най-добре да му се надупиш да те нарани още веднъж. :D

Krem4eto
01-14-2007, 11:19
Не,не съм на 12,а на 15.

Той е на 18 и мисля да му го върна,защото аз се държах добре,а той постъпи много подло,не ми пука на какво ниво ще падна,но искам и на него да му е гадно.

Ако стоя и се правя на "щастлива" ,той само ще разбере колко съм слаба психически.

Остават ми няколко месеца да му го върна , защото той отива да следва в друг град!!!
Очаквам още идеи!!!

Ivaylo
01-14-2007, 11:30
След 1вата винаги се намира 2ра , която пак да бъде направена на ГЪЗ и тогава вече се отива на 3та... Чудите се какво следва след 3тата ??? 3тата с нищо не отстъпва на 1вата и 2рата , просто е 3та като брой... Никой не е виновен че жените са рибоци ???

01-14-2007, 11:48
kakvo li?!hahaha da im se vyrne syshtoto dvoino poveche!!!

lsdlsdlsd
01-14-2007, 12:02
Ne e nujno da mu go vryshtash.Prosto go nakaji s bezrazlichie.Tova e predostatychno za edno momche. :twisted: Taka shte mu pokajesh,che mojesh bez nego i toi shte :smt013 :twisted: :twisted:

tanchety
01-14-2007, 12:02
По-добре забрави за него.... не е единствен... пък и ако наистина те е обичал нямаше да те нарани толкова... Отмъщението не е решение... след всяка връзка има болка, но още никой не е умрял от това :wink:

CVETELLINA
01-14-2007, 12:05
момчетата, които нараняват момиче, заслужават същото като момичетата, които нараняват момчета... няма разлика ;)


наранена или не от отмъщение смисъл няма! продължаваш напред и се стараеш да не повтаряш предишните грешки! това е ;)

Съгласна съм с тези две мнения :wink: ...А ако пък толкова искаш да го нараниш-Безразличието е напълно достатъчно!:}

01-15-2007, 08:06
Не,не съм на 12,а на 15.

Той е на 18 и мисля да му го върна,защото аз се държах добре,а той постъпи много подло,не ми пука на какво ниво ще падна,но искам и на него да му е гадно.

Ако стоя и се правя на "щастлива" ,той само ще разбере колко съм слаба психически.

Остават ми няколко месеца да му го върна , защото той отива да следва в друг град!!!
Очаквам още идеи!!!


Божке, божке... мен вчера ме зарязаха... и то ПО ТЕЛЕФОНА!!! Чудех се, дали ще е добра идея да го напсувам след като ми каза, че си е намерил друга, но си замълчах. Казах, добре и затворих телефона. Мх... той е на 22, пък аз съм на 18 и странно защо нямам намерение да му отмъщавам, защото така ще падна на неговото ниво. Пределно ми беше ясно, че няма друго момиче. Това беше просто предтекст, за да ме зареже. Все пак за 2 седмици как ще хлътнеш по някоя друга?! Още ме боли, няма как да мине за ден или за два... ама просто казваш му майната му и продължаваш напред. :wink:

01-15-2007, 09:35
Men me zarqza zaradi biva6ata si! Bqh su6to kato teb,4udeh se kak da mu napravq mrusno,no kato se osuznah si kazah 4e nqma da spe4elq ni6to s tova i prosto produljih napred.Sigurna sum 4e 6te nameri6 mn po podhodq6t ot nego ;) Kaji si ,,mainata mu! Toi ne me zaslujava!" i 6te se po4uvtva6 po dobre ;) Uspeh mila ...

01-15-2007, 10:58
Не,не съм на 12,а на 15.

Той е на 18 и мисля да му го върна,защото аз се държах добре,а той постъпи много подло,не ми пука на какво ниво ще падна,но искам и на него да му е гадно.

Ако стоя и се правя на "щастлива" ,той само ще разбере колко съм слаба психически.

Остават ми няколко месеца да му го върна , защото той отива да следва в друг град!!!
Очаквам още идеи!!!

Еми значи си просто поредната тъпа и заядлива недорасла овца, която чисто и просто си е заслужила да и е гадно и ако има някой на който трябва да отмъстиш, това си ти, защото сама си си виновна.

Digital
01-15-2007, 11:06
Не,не съм на 12,а на 15.


Еми значи си просто поредната тъпа и заядлива недорасла овца, която чисто и просто си е заслужила да и е гадно и ако има някой на който трябва да отмъстиш, това си ти, защото сама си си виновна.
Определено...

pampers
01-15-2007, 12:40
има ли смисъл от отмъ6тението? :shock: според мен няма никъв смисъл..лапе6ки историики забрави какво е направил спокойно не е единственото мом4е..живота все пак продължава дай ся заради някъв тъпак да потъна в от4аЯНИе цял живот айде стига се излага :wink:

D1v`Petel
01-15-2007, 20:34
Какъв е смисъла да му отмъщаваш?Бъди непукис и гледай напред...повярвай ми всичко на тоя свят се връща.. не веднъж са ме прецаквали мн гадно , и след време им се е връщало..така , че да не ти пука , пък и като таиш омраза и ненавист в себе си сама се тровиш и се съсипваш.Казваш си "Майната му" и това е. :wink:

Lorraine
01-16-2007, 08:50
повярвай ми мила след време ще ти се моли да сте заедно и ще съжалява..за всичко си има време и всеки когато изгуби нещо го оценя :wink:

ц
01-17-2007, 13:09
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=74975
тази тема е за теб

01-17-2007, 13:27
ZASLUJAVAT SEKSSSSS MNOGOOOOOOOOOOO SEKSSSSSSSSS
TAKA KAKTO KURVITE ZASLUJAVALI WNIMANIE I NEJNOST I GRIJI

01-17-2007, 13:44
Е ся за да си отмъстиш се изчукай с всички от неговото даскало, само не и с него за да му е гадно!

sasha_90
01-17-2007, 13:50
nqma smisal da otma6tava6,vse nqkoga sadbata 6te go nakaje za tova,4e te e naranil

DeSiTo0o
01-17-2007, 17:07
ами според мен е тъпо да си му отмъщаваш.Просто му покажи,че и без него си щастлива и че всичко ти е ОК.
И няма да излгеждаш психически слаба,както ти си мислиш.Напротив.Ако вземеш да му мислиш отмъщения ще изглеждаш слаба и смешна!

NiKOLAN
01-17-2007, 17:16
Заслужаваме похвала. :-)като погледнах темата и първат ами мисъл за написване на някакъв пост беше едно към едно с твоита. изпревари ме :smt012 :smt011

DeSiTo0o
01-17-2007, 17:19
Заслужаваме похвала. :-)като погледнах темата и първат ами мисъл за написване на някакъв пост беше едно към едно с твоита. изпревари ме :smt012 :smt011
Да бе заслужавате похвала...друг път! Не казвам че момичетата сме цвете за мирисане ама и вие не падате по долу от нас!Колкото сме ние гадни...толкова и вие :roll:
Никой човек,който е наранил чувствата на друг не е за похвала!

Amayo
01-17-2007, 20:21
Заслужаваме похвала. :-)като погледнах темата и първат ами мисъл за написване на някакъв пост беше едно към едно с твоита. изпревари ме :smt012 :smt011
Да бе заслужавате похвала...друг път! Не казвам че момичетата сме цвете за мирисане ама и вие не падате по долу от нас!Колкото сме ние гадни...толкова и вие :roll:
Никой човек,който е наранил чувствата на друг не е за похвала!
Виж са тва са си мъжки работи които вие няма да разберете. Тряя се научите че в живота няма пълно щастие и като нараниш на някой чувствата тва е се едно да му дадеш безплатен урок. В живота чувствата ти пречат, не ти помагат. Гадничко е ама тва е положението. Мога още да обяснявам ама ми се спи.

SlasHDaFiveNine
01-17-2007, 21:08
когато си го връщаш на някой най болезнено е с неговите
камъни по неговата глава.....друг е въпроса дали си готова на сичко
за да си го върнеш

Me4oOoOo
01-17-2007, 21:08
Когато ние момчетата нараним някое момиче може би заслужаваме само 1 :smt068 :smt021 а когато вие момичетата к'во да ви правим вас а??

mnogomili4kata-sf
01-18-2007, 08:38
Този твой гняв си е нещо съвсем нормално за наранено момиче.Повярвай ми и аз бях така,но когато след време погледнеш какво си искал да сториш просто само може да се срамуваш от себе си,че дори си пожелал лошото на някой, който е значел мн за теб. Слабото място на мъжете е самочувствието им в секса попринцип,както на нас са ни чувствата. Доста подло си е да легнеш с някого и да му кажеш после,че е било ужасно,че тва е бил най-тъпия секс,който си правила и прочие...а пък още по-гадно е и приятелите му да научат за "мнението ти". Извън секса квото искаш прави,но ако той е безразличен към теб шанс да му го върнеш-НИКАКЪВ. Напротив- само ще бъдеш смешна в неговите очи.

Krem4eto
01-18-2007, 09:11
Заслужаваме похвала. :-)като погледнах темата и първат ами мисъл за написване на някакъв пост беше едно към едно с твоита. изпревари ме :smt012 :smt011
Да бе заслужавате похвала...друг път! Не казвам че момичетата сме цвете за мирисане ама и вие не падате по долу от нас!Колкото сме ние гадни...толкова и вие :roll:
Никой човек,който е наранил чувствата на друг не е за похвала!
Виж са тва са си мъжки работи които вие няма да разберете. Тряя се научите че в живота няма пълно щастие и като нараниш на някой чувствата тва е се едно да му дадеш безплатен урок. В живота чувствата ти пречат, не ти помагат. Гадничко е ама тва е положението. Мога още да обяснявам ама ми се спи.

Интересно ми е какво точно искаш да кажеш още!Ако искаш ми пиши на лична!!!

FiRe_LaDy
01-18-2007, 09:33
Kakyv e izobshto smisyla da mu go vryshtash?Nai - mnogo otnovo da naranish sebe.Edv ali shte uspeesh da go naranish shtom te e zarqzal i edva li veche mu puka za teb .... Taka che po dobre se otkaji.Jivei si jivota i ne pokazvai che te boli.Pravi se na silna pred horata,dori ako trqbva kogato si sama da se skysvash da revesh!Na nego ne mu go pokazvai.Ako trygnesh da si otmyshtavash ili da pravish kakvoto i da bilo shte razbere,che si naranena i che ti puka za nego .. i otnovo naranena shte si,a na sichkoto otgore moje i da izlezesh kato glupachka!