PDA

View Full Version : Izneverih na pritelq si......



01-13-2007, 15:16
az sum na 15 i imam priqtel ot okolo 2 meseca, priqtelq mi e 12 klas, zapoznahme se na edin rojden den, mnogo si go obicham no se sluchi, beshe me pokanil u tqh no ne beshe sam, tam beshe i negoviq nai dobur priqtel, po edno vreme maika mu se obadi da otide do parkinga da i pomogne s pazarskite chanti, parkinga ne e mnogo blizko do bloka na moq priqtel, napravo kato izleze negoviq priqtel mi se nahvurli i stranno zashto az ne otreagirah vobshe, celuva me mnogo dulboko s ezik sled koeto si svali dunkite i bokserkite i me nakara da mu duham, ne moga da otreka che 4lena mu beshe po golqm ot tozi na moq priqtel, vsichko produlji okolo 3 minuti i toi svurshi v ustata mi, otidoh v banqta da si izplakna ustata i chak togava razbrah kakvo sum napravila, razplakah se i izbqgah v kushti, ot togava ne sum se obajdala na moq priqtel, mnogo me boli, a toi me tursi postoqnno, chustvam se ujasno, daite suvet kakvo da napravq???

hmmmm
01-13-2007, 15:34
spored men se opitai da govori6 s nai dobriq mu fr i mu kaji 4e tva koeto e stanalo ne si gu mislila i 4e obi4a6 nego ako se okaje svesten nqma da te izdade :-k a za gadjeto ti eee spoko de i az sum se celyvala s drug ama 4ustva nqma6e opitai se da go preglutne6 tova i da si kaje6 OBI4AM NEGO...a ako smqta6 4e 6te te razbere moje i da my priznae6 ama ne vqrvai da reagira dobre ama ako produljava6 da ne mu otgovarq6 6si nameri druga vqrvai mi :( :(

JoeBanana
01-13-2007, 15:40
хахаха как го казваше Ламбо в От нищо нещо
"тия курвенски номера на мене не !" :mrgreen:

Мастрафинки
01-13-2007, 15:47
Аз предлагам да съдиш пича на който си му духала. Или поне да кажеш а родителите си че те е насилил, което си е горе долу така имайки в предвид че си непълнолетна. Е, ще се разделиш с приятеля си и животати никога няма да е същия но но си няква играчка, имаш права!

hahahahahahaha
01-13-2007, 15:51
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ti si mn zle vqrvai mi kakvo mojesh da napravish takova neshto i posle da tvyrdish che go obichash mn typo

01-13-2007, 15:59
loshoto e che mi haresa tova koeto napravihme, a az naistina obicham priqtelq si no toi e kak da kaja dosta golqmo durvo shto se otnasq do sexa, variant li e spored vas da pravq sex s nai dobriq priqtel na priqtelq si , a nashta vruzka da produlji, zashtoto i az izpitvam seksualni nujdi, a moq priqtel ne e v sustoqnie da me zadovoli??

WindWaker
01-13-2007, 15:59
6to se vruzvate na teq gluposti ne moa razbera...

deidiy
01-13-2007, 16:11
хаха :smt005 и кучето ли се включи :lol: много филми гледате :lol:

malka_sladuranka
01-13-2007, 16:38
брейй...

01-13-2007, 17:03
vsichko produlji okolo 3 minuti


zashtoto i az izpitvam seksualni nujdi, a moq priqtel ne e v sustoqnie da me zadovoli??

Преставям си твоя, колко е издръжлив, боже мой цели 3 минути, та как издържа

:-D

stone island
01-13-2007, 17:36
az sum na 15 i imam priqtel ot okolo 2 meseca, priqtelq mi e 12 klas, zapoznahme se na edin rojden den, mnogo si go obicham no se sluchi, beshe me pokanil u tqh no ne beshe sam, tam beshe i negoviq nai dobur priqtel, po edno vreme maika mu se obadi da otide do parkinga da i pomogne s pazarskite chanti, parkinga ne e mnogo blizko do bloka na moq priqtel, napravo kato izleze negoviq priqtel mi se nahvurli i stranno zashto az ne otreagirah vobshe, celuva me mnogo dulboko s ezik sled koeto si svali dunkite i bokserkite i me nakara da mu duham, ne moga da otreka che 4lena mu beshe po golqm ot tozi na moq priqtel, vsichko produlji okolo 3 minuti i toi svurshi v ustata mi, otidoh v banqta da si izplakna ustata i chak togava razbrah kakvo sum napravila, razplakah se i izbqgah v kushti, ot togava ne sum se obajdala na moq priqtel, mnogo me boli, a toi me tursi postoqnno, chustvam se ujasno, daite suvet kakvo da napravq???


Малко курве... за тебе трЕбва само бой и ебане!!!!

Frank_Lampard
01-13-2007, 17:37
след дъжд качулка...
говори с него, разкрий му всичко, покажи му наистина, че съжаляваш... каквото и да стане, следващият път мисли

koalka
01-13-2007, 18:40
Ти не обичаш приятеля си, само това мога да ти кажа.Или просто се лъжеш!

shizzle
01-13-2007, 18:44
Малко курве... за тебе трЕбва само бой и ебане!!!!

Ако питаш мен - само бой! :twisted:

Sexapilna_kukla
01-13-2007, 18:45
Izglejda imash mnogo razvintena fantaziq momichence :lol: Vzemi se sregni malko i si nameri nqkoi,koito da te opravi kato si tolkova zagorqla i taka mechtite ti moje da se prevurnat v realnost :lol:

rali4ka91
01-13-2007, 19:33
Ти не обичаш приятеля си, само това мога да ти кажа.Или просто се лъжеш!
ТОЧНО!!!

sha_se_lubim
01-13-2007, 19:53
моми4е това твоето неподлежи на кометар
направиласи го и точка , немакакво да се оправдаваш , ако не си гоискала да не си направила!!! :-({|=

sha_te_skasam
01-13-2007, 20:02
abre devoi4ee tovaaa lubov li e...!?!? :twisted:

sha_se_lubim
01-13-2007, 20:05
sha_te_skasam

несмята6 ли 4е мейду теб и мен има химия?

sha_te_skasam
01-13-2007, 20:07
sha_te_skasam

несмята6 ли 4е мейду теб и мен има химия?

:smt016 oooo daaaa babyyyy,nali znae6 kakvo ti mislqqq :smt008

sha_se_lubim
01-13-2007, 20:08
sha_te_skasam

несмята6 ли 4е мейду теб и мен има химия?

:smt016 oooo daaaa babyyyy,nali znae6 kakvo ti mislqqq :smt008


мили4ко бедна ти е фантазията:)
кога 6те се почвам

sha_te_skasam
01-13-2007, 20:12
sha_te_skasam

несмята6 ли 4е мейду теб и мен има химия?

:smt016 oooo daaaa babyyyy,nali znae6 kakvo ti mislqqq :smt008


мили4ко бедна ти е фантазията:)
кога 6те се почвам

:smt007 samo ti opredelq6 koga i kak :smt079 :lol:

sha_se_lubim
01-13-2007, 20:16
sha_te_skasam

несмята6 ли 4е мейду теб и мен има химия?

:smt016 oooo daaaa babyyyy,nali znae6 kakvo ti mislqqq :smt008


мили4ко бедна ти е фантазията:)
кога 6те се почвам

:smt007 samo ti opredelq6 koga i kak :smt079 :lol:


utre nkafence i 6e se razberem :P:) :smt008 :smt008 :smt008 :-({|=

atanakata
01-13-2007, 20:22
много си зле момиче... не обичаш приятеля си... само го използваш... изневеряваш му, а твърдиш че имате истинска връзка... да бе... курвенски истории

air_J
01-13-2007, 20:25
az sum na 15 i imam priqtel ot okolo 2 meseca, priqtelq mi e 12 klas, zapoznahme se na edin rojden den, mnogo si go obicham no se sluchi, beshe me pokanil u tqh no ne beshe sam, tam beshe i negoviq nai dobur priqtel, po edno vreme maika mu se obadi da otide do parkinga da i pomogne s pazarskite chanti, parkinga ne e mnogo blizko do bloka na moq priqtel, napravo kato izleze negoviq priqtel mi se nahvurli i stranno zashto az ne otreagirah vobshe, celuva me mnogo dulboko s ezik sled koeto si svali dunkite i bokserkite i me nakara da mu duham, ne moga da otreka che 4lena mu beshe po golqm ot tozi na moq priqtel, vsichko produlji okolo 3 minuti i toi svurshi v ustata mi, otidoh v banqta da si izplakna ustata i chak togava razbrah kakvo sum napravila, razplakah se i izbqgah v kushti, ot togava ne sum se obajdala na moq priqtel, mnogo me boli, a toi me tursi postoqnno, chustvam se ujasno, daite suvet kakvo da napravq???
http://i125.photobucket.com/albums/p60/air_J/yltype.gif

01-13-2007, 21:41
az sum na 15 i imam priqtel ot okolo 2 meseca, priqtelq mi e 12 klas, zapoznahme se na edin rojden den, mnogo si go obicham no se sluchi, beshe me pokanil u tqh no ne beshe sam, tam beshe i negoviq nai dobur priqtel, po edno vreme maika mu se obadi da otide do parkinga da i pomogne s pazarskite chanti, parkinga ne e mnogo blizko do bloka na moq priqtel, napravo kato izleze negoviq priqtel mi se nahvurli i stranno zashto az ne otreagirah vobshe, celuva me mnogo dulboko s ezik sled koeto si svali dunkite i bokserkite i me nakara da mu duham, ne moga da otreka che 4lena mu beshe po golqm ot tozi na moq priqtel, vsichko produlji okolo 3 minuti i toi svurshi v ustata mi, otidoh v banqta da si izplakna ustata i chak togava razbrah kakvo sum napravila, razplakah se i izbqgah v kushti, ot togava ne sum se obajdala na moq priqtel, mnogo me boli, a toi me tursi postoqnno, chustvam se ujasno, daite suvet kakvo da napravq???
Jiva Kurva si nishto drugo nemoga da kaja,vmesto da pomislish,shtoto teq raboti nestavat toku tui....lelelele a t'va 4e mu bil po-golqm penisa ox boje moi ,tva li e nai vajnoto ,kato vidish golqma pishka i da i sko4ish ,emi are stavai prostitutka i lapai moje da namerish i po golemi da ti eba maikata prosta pa4vra ei takiva deto za huq davat povod za obqsnenie mnogo me nervqt !!!!