PDA

View Full Version : Ще бъда много благодарен ако някой помогне !



EXTRAVAGANGA
01-13-2007, 15:32
А сам на 15 год и след 7 клас се преместих в гимназия и всичко беше на 6.Още парвия ден се влюбих в едно много красиво момиче от моя клас.Докато реша как да я поканя да ходим заедно един друг и предложи и тя прие.Аз не се отказах и реших да се сприятеля с нея.Той се оказа много ревнив и скандали липсваха.Тя ми споделяше всичко и така ние ставахме все по дори приятели а аз все повече я опознавах и се влюбвах в нея откривайки много общи интереси.Наскоро те скъсаха и аз имам шанс да бъда с нея но се чудя как ли би се отразила подобна връзка на нашето приятелство.аз не сам песимист но едвали ще може да продължи много дълго подобна връзка тай като е много трудно да се влюбиш истински на тази възраст(но не казвам че е невъзможно) и как след това да я гледам в очите и да се правя че нищо не е станало няма ли това да ме лиши от един чудесен приятел?Лично аз не вярвам че двама души мога да останат добри приятели след като са били гаджета но както казах това е мое мнение а бих искал да чуя и някое друго.Не знаех кого да попитам за това ако някои може да помогне ще сам много благодарен !

koalka
01-13-2007, 17:45
Ако и двамата нямат вече чувства и са се разделили приятелски естествено, че може.Еми, да приятели сте, но трябва да избереш дали искаш да сте повече приятели или нещо повече-да й признаеш.Защото не е гаранция, че ще тръгнете.До някаква степен зависи и от характера й, дали ще се отдръпне, ако й го кажеш или ще ти обясни, че няма чувства и ще си остенете приятели.Естествено, ако има чувства за теб ще е най-добре или да се появят в последствие...

iiirish
01-13-2007, 18:17
обмисли ситуацията много добре преди да направиш каквото и да било, тоест опитай се да прецениш кое е най-доброто в случея! ако сметнеш, че приятелството ви е по-важно и по-ценно от всякаква връзка тогава замълчи; ако решиш, че чувствата ти са прекалено силни и това не е само моментно увлечение, което ще премине след месец, два или пет, тогава й кажи. успех ;)

Need_A_Girl
01-13-2007, 19:47
Ако я чувствашблизка като приятелка - нека приятелството си остане, ама ако чувствата надделеят - пробвайте се, пък според мен не е задължително раздялата де е придружена от скандал :!: :wink:

FiRe_LaDy
01-13-2007, 19:55
Mi az smqtam pyk,che moje sled akto si hodil s nqogo posle da si ostanete dobri priqteli,dori po dobri i ot predi.Az lichno imam edin mnogo dobar priqtel,koito e ot klasa mi i predi vreme sme hodili a sega sme kato brat i sestra.Imam i mngoo drugi pr taka .... a kakvo d anapravish ti li?Mi pyrvo preceni koe e po vajno za teb - priqtelstvoto ili liubovta!I kogato reshish .. shte znaesh akkvo da pravish.

LO6IQ
01-13-2007, 20:01
обмисли ситуацията много добре преди да направиш каквото и да било, тоест опитай се да прецениш кое е най-доброто в случея! ако сметнеш, че приятелството ви е по-важно и по-ценно от всякаква връзка тогава замълчи; ако решиш, че чувствата ти са прекалено силни и това не е само моментно увлечение, което ще премине след месец, два или пет, тогава й кажи. успех ;)
O:)

xixi
01-13-2007, 20:08
обмисли ситуацията много добре преди да направиш каквото и да било, тоест опитай се да прецениш кое е най-доброто в случея! ако сметнеш, че приятелството ви е по-важно и по-ценно от всякаква връзка тогава замълчи; ако решиш, че чувствата ти са прекалено силни и това не е само моментно увлечение, което ще премине след месец, два или пет, тогава й кажи. успех ;)
O:)
цитирах го цитирах го ^^
вижте вижте моето мнение седи под неговото.
Това е знак от съдбата ще се оженим ДА ДА

01-13-2007, 20:21
Ако я чувствашблизка като приятелка - нека приятелството си остане, ама ако чувствата надделеят - пробвайте се, пък според мен не е задължително раздялата де е придружена от скандал :!: :wink:Така бях и аз с моя бивш най-добър френд.Тръгнахме и се разделихме без никакъв скандал,по взаимно съгласие,но нещата просто не са същите и никога няма да бъдат... :smt012