PDA

View Full Version : Какво да правя ?



LofYou
01-13-2007, 18:40
Здравайте и от мен .. от много време не бях писала в тоз раздел .. но от снощи ме изби нещо на чувства и понеже нямам с кои друг да споделя лубовни проблеми реших да пиша тук.. Та ето я и моята история .. Тя започна още Февруари месец 2006 когато се зпаознах с едно момче в скаипа .. тои е от моито даскало но до този ден незнаех че съществува .. в продължение на много време си чатихме .. в даскалото като се видехме си говорихме .. не осъзнах как но в един момент се бях привързала към него.. и когато му спряха нет-а ми беше много трудно .. ама пак се виждахме .. доиде Лятната ваканция и аз си знаех че повече няма да го видя до започването ан даскалото освен в чата де .. и така и се получи .. един ден една моя приятелка доиде в нас да ме кара да ходим към парка .. където между другото тои висеше по цял ден да тренира и да играе футбол .. аз не бях никак навита .. но понеже тя знаеше че го харесвам .. видя че си чатя в този момент с него и докато съм била в другата стая тя го извикала с нас в парка .. аз незнаех как да реагирам .. наи интересното беше че тои се съгласи .. и така цял ден бяхме 3-мата .. прекарахме си супер .. лигавихме се .. нормални неща за хора на нашата възрасх .. меду другото забравих да кажа тои е 1 година по голям от мен .. в края на деня точно преди да се разделин тои ни чу как с приятелката ми се уговаряхме да караме колела късно вечерта .. и попита дали може да доиде с нас .. аз бях много ама много щаства и така и вечерта бяхме заедно .. тои ме изпрати но без аблосутно нищо де се случи .. мина време пак ходихме заедно из разби места .. лятото свърши и почнахме даскало .. разбрах че е тръгнал с едно момиче .. което много ама много ме учуди понеже беше казал точно преди 1 седмица че ахресва една моя съученичка и така тои беше с нея .. а аз просто си тъгувах .. много пъти се опитвах да го забравя .. прекъснахме всякаква връзка .. дори тои не ми честити Рожденния ден .. а знаеше че имам ... така преди нчколко дена разбрах че са се разделили с приятелката си .. и точно тогава тои ми прописа .. за първи път от много време ... сега пак си говорим .. по рядко от преди но си говорим и ж даскалото се поздравяваме ... Моите чувства пак се засилиха а незнам какво да правя .. тои както изглежда не изпитва нищо към мен .. а аз не мога да го забравя :smt010

01-13-2007, 18:46
Mi ima dva varianta ili da pogovorish s nego za 4uvstvata si i dano razbira se toi otvarne.. il kolkoto i da ti e trudno da go zabravish :cry:

Talisman
01-13-2007, 18:47
Mi ima dva varianta ili da pogovorish s nego za 4uvstvata si i dano razbira se toi otvarne.. il kolkoto i da ti e trudno da go zabravish :cry:

koalka
01-13-2007, 18:55
Явно още от начало той е приел нещата просто приятелски и нищо повече.Вие после сте се разделили за лятната ваканция, той съвсем е изгубил интерес, ако е има въобще такъв и нещата са се развили неприятно за теб.Сега имаш две възможности, поне аз така ги виждам:
:arrow: да продължавате да си пишете и да се държите по същия начин-просто познати или
:arrow: да му кажеш, но в очите ще е най-добре, че го харесваш и се надяваш, че с времето у него ще се появят чувства и се опитваш да те забележи.

LofYou
01-13-2007, 18:56
Talisman .. Винаги съм искала да говоря но просто го познавам много добре .. няма да приеме нещата на сериозно .. + това аз съм и от срамежливите ..

Pti4i grip .. благодариа за съвета но ще пропусна

xixi
01-13-2007, 18:57
Отиди на уроци по Конга.

Talisman
01-13-2007, 19:01
LofYou ako toi ne iska da te izslu6a i da pogovorite na seriozno zna4i prosto ne te zaslujava :( Mislq , 4e zaslujavash pone da te izslusha...

xixi
01-13-2007, 19:03
LofYou ako toi ne iska da te izslu6a i da pogovorite na seriozno zna4i prosto ne te zaslujava :( Mislq , 4e zaslujavash pone da te izslusha...
И въпреки това мисля,че ще е добре да отиде на уроци по конга...

LO6IQ
01-13-2007, 19:13
Ами поговори с него . Бъди сериозна . А ти откъде знаеш ,че не те харесва .. няма невъзможни неща :wink:

xixi
01-13-2007, 19:15
LofYou ako toi ne iska da te izslu6a i da pogovorite na seriozno zna4i prosto ne te zaslujava :( Mislq , 4e zaslujavash pone da te izslusha...
И въпреки това мисля,че ще е добре да отиде на уроци по конга...
Размислих по добре да пробваш с полка... :wink:

drR
01-14-2007, 01:54
LofYou Хвърляй монета, така ще е справедливо, аз поне винаги така правя.

svetlidim
01-14-2007, 02:33
Ооо има невъзможни неща. Невъзможно е мъж да роди. Невъзможно е да си напъхаш телевизор в устата *личен опит*.

Как да е невъзможно мъж да роди? :-s Имаше един филм с бати Арни(Арнолд Шварценегер),в който именно бати ти Арни роди...тъй че...А за телевизора-пробвай да го напъхаш на части.Само с кинескопа ще се затрудниш.Но ако пробваш с малко телевизорче,ще стане,а не с "Велико Търново" например..... O:)
LofYou какво да ти кажа,освен че 'Lof' е всъщност LOVE,друго не мога да кажа,щото ти е леко сложна ситуацията :-k и май и аз съм в същата.. 8-[

LofYou
01-14-2007, 07:15
Мерси на всички за помощта .. мисля да рискувам и да поговоря с него на живо .. квото и да стане поне ще знам че съм опитала :?

LO6IQ
01-14-2007, 07:26
Ооо има невъзможни неща. Невъзможно е мъж да роди. Невъзможно е да си напъхаш телевизор в устата *личен опит*.

Как да е невъзможно мъж да роди? :-s Имаше един филм с бати Арни(Арнолд Шварценегер),в който именно бати ти Арни роди...тъй че...А за телевизора-пробвай да го напъхаш на части.Само с кинескопа ще се затрудниш.Но ако пробваш с малко телевизорче,ще стане,а не с "Велико Търново" например..... O:)
LofYou какво да ти кажа,освен че 'Lof' е всъщност LOVE,друго не мога да кажа,щото ти е леко сложна ситуацията :-k и май и аз съм в същата.. 8-[
Пич няма какво да се занимаваш с този тип. (личен опит :evil: )