PDA

View Full Version : Help pls



sladuranata```
01-13-2007, 20:21
Zdraveite parvo na vsi4ki koito 4etete temata.Zna4i situaciqta e slednata.V4era si pravim sex s priqtelq mi i prezervativa se skysa...no ne e svar6val v men,i ne razbrahme koga se e skysal.Taka posle slagame 2ri koito i toi se kasa...no as go 4uh i taka sprqhme.Dnes vzeh Postinor...za vseki slu4ei,ne mi se iska6e da go vzimam no...za vseki slu4ei 6toto ima edna dua"o4akvai neo4akvanoto".Tazi ve4er hodq do wc i 4asta ot 1viq skasan prezervativ pada..(be6e po golqma)sled tva 4asta ot 2riq be6e mani4ka.Ta zna4i pri polojenie 4e sa padnali i ne moje da stane nikakva infekciq trqbva li da ida na genekolog.Nikoga ne sym hodila i "leko"mi e nelovko 6toto genekolojkata mi e sasedka..pf nz kvo da pravq :(

shadow4e
01-13-2007, 20:30
ПИШЕ СЕ "СЛУЧАЙ"!
Споко, няма да забременее щом си пила и Постинор, а и той не е свършвал в теб. А гинеколожката ти не знам какво би могла да направи предватилено, освен да ти каже да си направиш вагинален душ.
Според мен по-голям проблем ти е, че приятелят ти евентуално не може да слага презерватива правилно.

Lolla`
01-13-2007, 20:30
Avew ne 4etete li momi4eto kazva 4e ne e svar6il v neq...i vapreki tva e pila Postinor za vseki slu4ai...tc tc tc aman ot hora koito ne mogat 4etata.

Lolla``
01-13-2007, 20:34
Ami to i da go sloji ako prezervativite sa bili neka4estveni ili ne e bila dostaty4no navlajnena kak nqma se skysa.
kam avtorkata:Spored men idi na genekolog,ni6ty 4e e tvoq sasedka lekarqt darjat lekarski taini xxaxa

shizzle
01-13-2007, 20:50
Ami to i da go sloji ako prezervativite sa bili neka4estveni ili ne e bila dostaty4no navlajnena kak nqma se skysa.
Тс, два пъти подред, отвсякъде е ясно, че момчето не може да ги слага. На мен как нищо не ми се е късало?

АМА ДА ГО ЧУЕ КАК СЕ КЪСА, ROFLMFAO!

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2007, 21:08
Ami to i da go sloji ako prezervativite sa bili neka4estveni ili ne e bila dostaty4no navlajnena kak nqma se skysa.
Тс, два пъти подред, отвсякъде е ясно, че момчето не може да ги слага. На мен как нищо не ми се е късало?

АМА ДА ГО ЧУЕ КАК СЕ КЪСА, ROFLMFAO!

...пхах не казвай голяма дума! Дано и не ти се случва да се скъса...