PDA

View Full Version : Bi li me zarqzal zaradi sexa???



_eLITO_
01-13-2007, 22:05
az s1m na 16,a priqtelq mi e na 18.toi e opiten v sexa, a az s1m devstvena i ne se chuvstvam gotova vse oshte za sex,a vijdam che toi go iska.po nikak1v nachin ne me prinujdava ili neshto takova,no nz na men lichno mi e kofti zashtoto znam che toi ima nujda ot tova, a az ne moga da mu go dam i se chuvstvam gadno :( a toi mi e kazval nevedn1j,che e gotov da me izchaka kogato s1m gotova np!hodim ot 2 meseca,dali spored vas bi me zarqzal zaradi sexa???

yuHku
01-13-2007, 22:08
mi zavisi ot 4oveka ma predpolagam ti e kofti 4e iska6 da go zadovoli6 sexualno ma ne si gotova probvai primerno frenska ili ne6to takova pak m/u vremenno moje da ti doide muzata i za sagre6eneiq :lol:

MoHuTo
01-13-2007, 22:09
Ем айди пускай му на момчето пък ти :mrgreen: А меду другото на него ако не пуснеш..аз чакам да знайш :wink: :smt008 :smt007

01-13-2007, 22:12
q kato stanem roditel ne iskam da imam momicheta , nekoi da e.e decata ti, ne bih go izdurjal...

real-girl
01-13-2007, 22:24
Zavisi dali d1rji na teb,kak1v e toi samiq,i tn. Ako ima 4uvstva,6te te 4aka. Ako ne go napravi,zna4i nqma za kakvo da s1jalqva6.

f1s714e70
01-13-2007, 22:32
zna4ii.....Ako naistina te obi4a,darji na teb i iska da e s teb nqma da te zareje [-X zaradi tva 4e ne si gotova o6te za sex ot opit go znam

shizzle
01-13-2007, 23:01
Аз съм доста по-сексуален от повечето ми познати момчета, но се въздържам за приятелката си и не й изневерявам, когато сме разделени по месец-два. Едно свястно момче не му пука дали ще топва чушлето, ако държи на момичето. Два месеца са нищо, изчакай да се почувстваш готова. А както казаха преди мен - любовната игра е много приятен заместител.

01-13-2007, 23:18
………………………..,-~*’`

shizzle
01-13-2007, 23:28
[quote=Анонимко]………………………..,-~*’`

koalka
01-14-2007, 05:56
Ако наистина държи на теб и е казал, че ще те изчака, не би трябвало да те зареже заради това.Това е хубаво, че изчакваш, а не да се страхуваш, че ще те зареже и за това да го правиш.

GiveMeLove
01-14-2007, 06:08
Ми ако се помоташ още малко - ще ти бие шута :wink:

XXX_f
01-14-2007, 06:47
според мен няма да те зареже, но има вероятност да ти изневери...не искам да те плаша с тези думи

alkobalko
01-14-2007, 07:48
Много зависи от момчето. Ако наистина те обича и държи на теб няма защо да се притесняваш. Щом ти е казал, че ще те изчака трябва да му повярваш. Ако наистина го направи това трябва да е доказателство, че те обича.

deidiy
01-14-2007, 07:52
веи ходите само от два месеца все пак някои двойки ходят две години и чак тогава правят секс ти го направи когато се чувстваш готова ащо той те изчака значи те обича ако не те да заминава :-D

bulgarche
01-14-2007, 10:01
Съмнявам се че ще те зареже само заради това. Щом ти е казал че не му е проблем да те изчака, значи е така. А това което си мислиш е пълна глупост и много дразни момчетата, ако го узнаят

SINDEL
01-14-2007, 10:08
[quote=shizzle][quote=Анонимко]………………………..,-~*’`

01-14-2007, 11:10
az s1m na 16,a priqtelq mi e na 18.toi e opiten v sexa, a az s1m devstvena i ne se chuvstvam gotova vse oshte za sex,a vijdam che toi go iska.po nikak1v nachin ne me prinujdava ili neshto takova,no nz na men lichno mi e kofti zashtoto znam che toi ima nujda ot tova, a az ne moga da mu go dam i se chuvstvam gadno :( a toi mi e kazval nevedn1j,che e gotov da me izchaka kogato s1m gotova np!hodim ot 2 meseca,dali spored vas bi me zarqzal zaradi sexa???

ДА, би те зарязал

Сексът е второстепенен в твоя случай, поне така го чувстваш. Когато те отворят, тогава той става първостепенен

malka_sladuranka
01-14-2007, 11:56
Аз съм доста по-сексуален от повечето ми познати момчета, но се въздържам за приятелката си и не й изневерявам, когато сме разделени по месец-два. Едно свястно момче не му пука дали ще топва чушлето, ако държи на момичето. Два месеца са нищо, изчакай да се почувстваш готова. А както казаха преди мен - любовната игра е много приятен заместител.

=D> =D> радвам се, че има мъже които мислят така

Ivaylo
01-14-2007, 12:08
Аз съм доста по-сексуален от повечето ми познати момчета, но се въздържам за приятелката си и не й изневерявам, когато сме разделени по месец-два. Едно свястно момче не му пука дали ще топва чушлето, ако държи на момичето. Два месеца са нищо, изчакай да се почувстваш готова. А както казаха преди мен - любовната игра е много приятен заместител.

=D> =D> радвам се, че има мъже които мислят така


Има огромно изказване тук и младите девствени паляци не усещат колко е жалко това момче ! Не се казва че не искаш да изневеряваш , а че не можеш ! След като имаш една с която си готов да чакаш толкова дълго време за да го направите пак , то е повече от ясно че при други момичета не знаеш как да отреагираш при такава ситуация и само гаджето ти може да те успокои преди секс ! Нормално е да има дебили дето не си признават това което всъщност става , но да се излъже така ??? Имаш проблеми смутени човече , лекувай се докато е време !

01-14-2007, 12:19
Аз съм доста по-сексуален от повечето ми познати момчета, но се въздържам за приятелката си и не й изневерявам, когато сме разделени по месец-два. Едно свястно момче не му пука дали ще топва чушлето, ако държи на момичето. Два месеца са нищо, изчакай да се почувстваш готова. А както казаха преди мен - любовната игра е много приятен заместител.

=D> =D> радвам се, че има мъже които мислят така


Има огромно изказване тук и младите девствени паляци не усещат колко е жалко това момче ! Не се казва че не искаш да изневеряваш , а че не можеш ! След като имаш една с която си готов да чакаш толкова дълго време за да го направите пак , то е повече от ясно че при други момичета не знаеш как да отреагираш при такава ситуация и само гаджето ти може да те успокои преди секс ! Нормално е да има дебили дето не си признават това което всъщност става , но да се излъже така ??? Имаш проблеми смутени човече , лекувай се докато е време !

И за кво трябва да е жалък може ли да попитам? За това, че има доста по-извисена ценностна система от повечето малоумни идиоти, които си мислят само как да наебат поредната срещната. Мнеее.... мисля, че в случая ти си жалкия като се опитваш да убедиш хората, че всеки който не е изневерил, го е направил само защотото не е могъл. Смешно е... просто не говори от името на всички момчета защото явно твоя кръговзор е доста стеснен!
И смея да твърдя, че shizzle е съвсем прав в това, което казва, просто защото познавам такива хора и смятам, че съвсем не са тези, които се нуждаят от лечение!

AngelOfDarkness
01-14-2007, 12:59
Shizzle пак е дяволски прав.
Аз се виждам супер рядко с приятелят ми(на по 3-4 месеца веднъж) и нито единия не изневерява на другия.
Затова смятам, че трябва да вярваш на твоя човек. Щом ти казва, че те чака, така е. Не би трябвало да те зареже ей така. Ако стане-не те обича истински! Така че, дръж на своето и когато станеш готова те очаква най-приятното:) А пък ако го направиш без да си готова и да го искаш, смятам че ще съжаляваш.Ако е човек на място няма да му пука за другите момичета, защото ти ще си най-най-най... за него:) Даже не би ги поглеждал...
Абе зависи от човека. 2 месеца са нищо. Остави го да те чака, за да видиш с какъв човек си :)

Дано всичко е ок

Ivaylo
01-14-2007, 13:53
Деца не ви е лесно и на вас , а как си вярвате един на друг направо не е истина ! Дали едно момче след като е започнало да прави секс , то ще чака някаква смръдла 3-4 месеца за да я наебе , а през това време ще се прави на девствен ??? Никога няма да се оправят някой личности и с това мислене са за детската градина ! Вече има курви на по 11-12 г. а някой хора си вярват че 18 годишна която знае какво е секс , ще издържи на това напрежение няколко месеца ??? Много половинки казват че не си изневеряват , но всъщност имат в предвид че не го правят всеки ден ! Порастнете деца , живее се в 21ви век , минала е демокрацията отдавна !

krem4et0
01-14-2007, 14:48
Ако те обича-ще чака докато ти го пожелаеш истински. Все пак 2 месеца не е много време. А да ти кажа на теб-в сексът няма нищо лошо. Просто трябва да го пожелаеш-да ти дойде отвътре. тогава няма да съжеляваш!

shizzle
01-15-2007, 08:27
Благодаря за подкрепата от страна на AngelOfDarkness, malka_sladuranka и госта. Нямах известно време интернет. Та, относно последния пост..


Деца не ви е лесно и на вас , а как си вярвате един на друг направо не е истина ! Дали едно момче след като е започнало да прави секс , то ще чака някаква смръдла 3-4 месеца за да я наебе , а през това време ще се прави на девствен ??? Никога няма да се оправят някой личности и с това мислене са за детската градина ! Вече има курви на по 11-12 г. а някой хора си вярват че 18 годишна която знае какво е секс , ще издържи на това напрежение няколко месеца ??? Много половинки казват че не си изневеряват , но всъщност имат в предвид че не го правят всеки ден ! Порастнете деца , живее се в 21ви век , минала е демокрацията отдавна !

Ти си човекът с абсолютно детинското мислене, Ivaylo. Изглежда още не си се наебал като хората. Как ти беше първият път? Пиян и с някакво грозилище? Или си още девствен и само си викаш "ей сега някоя да ми пусне, направо ще ги скъсам всичките"? Чудя се дали си пъпчасал тийн или просто си пропуснал съзряването като цяло?

И това с "много половинки".. Думи нямам колко глупаво, необосновано и страхливо изказване беше.

Точно личностите не променят социалното си поведение в зависимост от това колко често правят секс. Иска ми се, цялото ми тяло крещи за задоволяване, но това, което нося на раменете си, е по-важно от която и да е дупка за запълване. И, когато срещнеш човек, който да не прави любов с тялото ти, а с душата ти, тогава ще разбереш.

Мъжът е мъж не защото пуска на всяка, която му се слага, а защото защитава тези, които са му най-близки до сърцето. В твоя случай е просто лайно.

01-15-2007, 15:12
пробвай известно време да го задоволиш с свирки :)

имам само един въпрос : в известен смисал свирката не е ли малко по опасна от секса защото все пак има много болести които се предават чрез спермата,а при секс с презерватив тя не стига до момичето ... до колкото при свирките не е така ... ?

naia
01-15-2007, 16:00
знам какво е аз ходих година със сегашното ми гадже преди да го направим...
бях просто лапе...което не мисли за секса не че сега мисля много де хихи омерено....
та и аз не бях готова но накрая нямах избор но и не съжалявам всичко стана по хубаво и чувствено...... :smt007

а мисля че ако те обича поне малко ще те изчака колкото време трябва спокойно просто когато си готова му го покажи

01-15-2007, 16:18
[quote=SINDEL][quote=shizzle][quote=Анонимко]………………………..,-~*’`

naia
01-15-2007, 16:25
трябва въображение

Sasha2k8
01-15-2007, 16:27
az s1m na 16,a priqtelq mi e na 18.toi e opiten v sexa, a az s1m devstvena i ne se chuvstvam gotova vse oshte za sex,a vijdam che toi go iska.po nikak1v nachin ne me prinujdava ili neshto takova,no nz na men lichno mi e kofti zashtoto znam che toi ima nujda ot tova, a az ne moga da mu go dam i se chuvstvam gadno :( a toi mi e kazval nevedn1j,che e gotov da me izchaka kogato s1m gotova np!hodim ot 2 meseca,dali spored vas bi me zarqzal zaradi sexa???

ami ako naistina te obi4a nqma da te zareje samo zaradi tova, a naprotiv 6te te iz4aka...

k0k0shkaTa :)
01-15-2007, 16:43
пробвай известно време да го задоволиш с свирки :)

имам само един въпрос : в известен смисал свирката не е ли малко по опасна от секса защото все пак има много болести които се предават чрез спермата,а при секс с презерватив тя не стига до момичето ... до колкото при свирките не е така ... ?



btw i men me interesuva tova ??

01-15-2007, 18:49
ima nujda li? molq? ku ima nujda da si bii edna 4ikiq aman ot gluposti

01-15-2007, 21:53
пробвай известно време да го задоволиш с свирки :)

имам само един въпрос : в известен смисал свирката не е ли малко по опасна от секса защото все пак има много болести които се предават чрез спермата,а при секс с презерватив тя не стига до момичето ... до колкото при свирките не е така ... ?



btw i men me interesuva tova ??

Abe ustata ne e polov organ be... te ne slu4aino se nari4at polovi bolesti, a tezi ot tqh koito se razprostranqwat po drugi na4ini osven polov i kruven sa redki i se lekuwat lesno

assd
01-15-2007, 21:56
ми пусни му, кво го мъчиш человека?

Lorraine
01-16-2007, 05:39
Zavisi dali d1rji na teb,kak1v e toi samiq,i tn. Ako ima 4uvstva,6te te 4aka. Ako ne go napravi,zna4i nqma za kakvo da s1jalqva6.мхм