PDA

View Full Version : Моля ви дайте ми съвет



neni
01-14-2007, 05:38
Здравейте,моля ви дайте ми съвет,защото аз сама незнам какво да правя. ](*,)

:arrow: Тази година родителите ми ме приместиха в ново училище,където се запознах с НЕГО. ТОЙ беше толкова красив,любезен,възпитан,гр жовен,честен и истински /а не като повечето момчета да се правят на оригинални/. От 1 момент когато го срещнах аз се влюбих в него :smt007 Попринцип аз не съм срамежлива и веднага започнах да флиртувам с него.Той не поддаваше.Разменихме си скайп-овете. Аз продължавах с флиртовете,защотото все още имах надежда. :smt046 Но понеже той е много честен /както вече споменах/ той ми каза така 'аз си имам приятелка и имам принци - никога да не изневерявам' това от 1 страна ме засегна от друга ме зарадва.Най-накрая бях намерила момче,което беше искрено.В моето училище ние момичетата сме на почит и понеже аз съм много амбициозна и общителна и успях да си изграда доста познанства,затова щеше да е само в негов + ако тръгнеше с мен :arrow: така че въобще не си и помислям,че може да го е казал като оправдание. :-# Но незнам защо но аз бях решила да се боря до край.Продължих с флиртовете и по-едно време вече той започна да ми отговаря на погледите,на усмивките,на закачките.Това продължи доста време,за което той още ходеше с приятелката си.Преди 1 седмица аз реших,че спирам.Помислих си,че не е уместно да продължавам да флиртвуам,защото ако той ме харесваше щеше да ми обърне внимание. Казах му го това и той ми отговори: 'аз съм с нея понеже държа на нея,но има и по-важно нещо,тя ме помоли да и дам шанс да се промени заради мен,просто сега съм длъжен да го направя' . При което аз се съгласих и всеки ден като се виждахме,аз се държах приятелски винаги с :D на лице,вингаи готова да го изслушам,абе държах се все едно никога нищо не е имало.Ние всяка вечер си пишем по скайп,но вчера разговора изведнъж стана кореенно различен от предишните вечери.Точно влизам в чат-а и той ми пише,че се е разделил с нея,защотото тя отново му била изневерила.Личеше си че го боли.Той ми каза така: 'знаеш,че си имам принцип,а аз знам че ти много ме харесваш,искаш ли да пробваме да бъдем заедно,по този начин ще опитаме и ние,аз ще опитам да я забрава като си прекарвам хубаво с теб и когато я видя няма да си позволя да я целуна,защотото аз не изнверевям' Незнам какво ми стнаа но :smt049 не пита и като го чух това аз просто пощурях,той можеше да бъде мой и казах 'да' това беше естествено според мен...той държи на нея,знам,но нали знаете 'клин клин избива' така че все имам надежда,че всичко ще се оправи.

Та молбата ми е-дайте ми съвет като излезиме,как да направя така,че да си прекарваме хубаво.Смисъл как да се държа,какво да правя..
искам първите дни /и не само те,но предимно те защотото от тях зависи всичко/ да бъдат вълшебни и да забрави тази тъпачка /така я наричам,защотото немога да я разбера-такова хубаво момче а тя му изневерява няколко пъти/ .... Моля ви дайте ми съвет [-o<

koalka
01-14-2007, 05:46
Ще ти кажа баналното-дръж се естествено, това наистина действа, дръж се приятелски, продължавай да флиртуваш с него.Например можеш да го целунеш, но не избързвай и виж той какво ще направи и така.Забавлявайте се и бъдете щастливи.Да, приятелката му наистина не го е заслужавала, защото той е имал принципи и е нямало да й изневери, а тя е направила точно това.Успех!

LO6IQ
01-14-2007, 08:16
Целуни го и виж реакцията му. :lol:

01-14-2007, 08:36
Хмм това момче е доста голям егоист!!! По тази начин ти му вървиш след задните части,което не е правилно [-X Но щом го правиш,значи наистина много го харесваш и си готова на такава саможертва.Макар аз да не смятам,че постъпваш правилно ще ти дам съвет.
:arrow: когато се видете прегърни го,целуни го,дръж се мило,обгръщаи го с внимание.Нека да се почувства обичан,щом бившата му приятелка не му го е давала сигурно ще му е приятно отново да се почувства по този начин. :-k Поразпитай го какво обича да прави,къде обича да ходи и си прави изводите какво и къде да правиш :wink:
Хайде успех с него,макар че той според мен не те заслужава! [-(

bungle
01-14-2007, 08:52
Курва.
Натискаш се на заети мъже.
Объркваш ги.
:-#

01-14-2007, 09:01
Курва.
Натискаш се на заети мъже.
Объркваш ги.
:-#

Тя не му се е натискала! [-X Да,флиртувала е с него,но нима тя няма право да си пробва късмета. :smt017 Ето момичето си каза,че е решило да спре не заради друго,а заради факта,че той ако искал да е с нея е щял да е потърси..Ей така като почнат някой хора да обиждат и направо ми лазат по нервите! :smt013

bungle
01-14-2007, 09:06
И мен ме дразнят долните курвички, които се натискат умишлено !
И после се изкарват ангелчета.
Пожелавам им щастие с младежа. Наистина.

perky_girl
01-14-2007, 09:21
Подрепям sexy_small_lady



Хмм това момче е доста голям егоист!!! По тази начин ти му вървиш след задните части,което не е правилно [-X Но щом го правиш,значи наистина много го харесваш и си готова на такава саможертва.Макар аз да не смятам,че постъпваш правилно ще ти дам съвет.
:arrow: когато се видете прегърни го,целуни го,дръж се мило,обгръщаи го с внимание.Нека да се почувства обичан,щом бившата му приятелка не му го е давала сигурно ще му е приятно отново да се почувства по този начин. :-k Поразпитай го какво обича да прави,къде обича да ходи и си прави изводите какво и къде да правиш :wink:
Хайде успех с него,макар че той според мен не те заслужава! [-(

:smt038

alkobalko
01-14-2007, 09:26
Подрепям sexy_small_lady



Хмм това момче е доста голям егоист!!! По тази начин ти му вървиш след задните части,което не е правилно [-X Но щом го правиш,значи наистина много го харесваш и си готова на такава саможертва.Макар аз да не смятам,че постъпваш правилно ще ти дам съвет.
:arrow: когато се видете прегърни го,целуни го,дръж се мило,обгръщаи го с внимание.Нека да се почувства обичан,щом бившата му приятелка не му го е давала сигурно ще му е приятно отново да се почувства по този начин. :-k Поразпитай го какво обича да прави,къде обича да ходи и си прави изводите какво и къде да правиш :wink:
Хайде успех с него,макар че той според мен не те заслужава! [-(

:smt038
И аз я подкрепям. В крайна сметка той иска да те използва, за да забрави нея. Но все пак щом си репила вече ти казаха как да се държиш.

smile_f
01-14-2007, 19:50
Хмм това момче е доста голям егоист!!! По тази начин ти му вървиш след задните части,което не е правилно [-X Но щом го правиш,значи наистина много го харесваш и си готова на такава саможертва.Макар аз да не смятам,че постъпваш правилно ще ти дам съвет.
:arrow: когато се видете прегърни го,целуни го,дръж се мило,обгръщаи го с внимание.Нека да се почувства обичан,щом бившата му приятелка не му го е давала сигурно ще му е приятно отново да се почувства по този начин. :-k Поразпитай го какво обича да прави,къде обича да ходи и си прави изводите какво и къде да правиш :wink:
Хайде успех с него,макар че той според мен не те заслужава! [-(


i az te podkrepqm =D>

He3HauKa
01-14-2007, 21:48
Все едно говориш за принца от приказките.....Хубав,мил ,внимателен,че и искрен,пък и не изневерява...... касметлийка си... Та по темата.. дръж се както до сега,защото със своето държание ти си го спечелила... Усмихвай се,бъди весела и искренна ..... И ти желая успех

PerfectStrang3r
01-15-2007, 06:28
Дръж се, както си се държала до сега.