PDA

View Full Version : za skype



01-14-2007, 07:27
kajete mi ot kade moje da se napravi vtori profil ot sa6tiq kompiutar

SaSeTo
01-14-2007, 08:50
Нещо не ти схванах май въпроса ама втори профил можеш да си направиш като се отпишеш и после под първото поле дето трябва да си напишеш ника има "Нямате skype име" и като го натиснеш и си правиш профил :-)

FireAndIce
01-14-2007, 10:17
да не пускам отделна тема имам 1 въпрос :arrow: значи имам няколко абоната дето на личния статус им е едно такова грозно оранжево и пише-ивън линия-препращане и да питам тва какво означава??

Rocky_girl
01-14-2007, 10:33
да не пускам отделна тема имам 1 въпрос :arrow: значи имам няколко абоната дето на личния статус им е едно такова грозно оранжево и пише-ивън линия-препращане и да питам тва какво означава??
Това значи че в настройките този потребител си има второ скайп име което е предложил в настройките....ако звъниш може да те препрати на другия му скайп

FireAndIce
01-14-2007, 10:35
да не пускам отделна тема имам 1 въпрос :arrow: значи имам няколко абоната дето на личния статус им е едно такова грозно оранжево и пише-ивън линия-препращане и да питам тва какво означава??
Това значи че в настройките този потребител си има второ скайп име което е предложил в настройките....ако звъниш може да те препрати на другия му скайп
ok мерси

Kisses_P
01-14-2007, 16:56
да не пускам отделна тема имам 1 въпрос :arrow: значи имам няколко абоната дето на личния статус им е едно такова грозно оранжево и пише-ивън линия-препращане и да питам тва какво означава??
Това значи че в настройките този потребител си има второ скайп име което е предложил в настройките....ако звъниш може да те препрати на другия му скайпи още един въпрос за същото. Защо аз не съм правила никаква настройка и нямам даден втори скайп а всички викат че като излезна офлайн съм с оранжева иконка :mrgreen: Защо става така? Или по-точно как е станало :lol: