PDA

View Full Version : FEMIMODEL



ani_sweet
01-14-2007, 09:04
Iskam da vi popitam-poneje sam mania4ka na tema dieti,zdravoslovno hranene i perfektno tqlo.Ta prez poslednite meseci baq napalnqh,hodq i na fitnes.no ponqkoga imam takiva periodi kogato mn.mi ze qde.Ta ponapalnqh nishto 4e hodq na fitnes,e ot kakto se zapisah pone ne ka4vam kg.Ta v4era si kupih FEMIMODEL-struva 16lv.No kakto e da e bih dala i pove4e samo da znam 4e e efikasno.Trqbva da se vtalq do bala,poneje mi e mn.grozno kato gledam debeli momi4eta v gotini rokli.Ta vaprosa mi e nqkoi izpolzval li e FEMIMODEl ili dovolni li ste ot nqkoi preparat za otslabvane i kakvi sa rezultatite i za kolko vreme sa postignati te.Imaite na predvid che sam izpolzvala po4ti vsi4ki sredstva za otslabvane-no ne iskam tozi IO-IO efekt!

picky
06-02-2007, 08:38
4etoh edna statiq v edno spisanie 4e efekta io-io ne se polu4ava pri priemane na Nopaslim na firma Botanic. ne znam do kolko e vqrno no moje da probva6.edna priqtelka go pi.vze go za 15 lv. no ne sam e vijdala skoro za da ti kaja ima li sas sigurnost efekt.

07-17-2007, 12:31
femimodel определено деиства...Пия го вече почти месец и съм свалила 3 кг ...Чувствам се чудесно!
Единственото нещо е че първите 1-2 дена си трябва и малко воля но после чувството за глад отслабва да не говорим че се наяждаш от супер малко...
Аз чесно казано отначало погледнах скиптично на този препарат за отслабване,но като видях че майка ми че отслабна с него и то предимно в ханша и талията...Какво да ви кажа...това определено ме анбицира...и ето 4 см от талията и 4-5 от ханша ми ги хвана липсата...
Е все пак ще кажа за тези които са решили да се вталяват че каквото и да се прави все пак трябва да се има предвид, че не се отслабва с банички,боза и Мак Доналдс... и целодневно бездействие...
Все пак си трябват поне разходки... :D

07-17-2007, 12:36
az nz kfo vi staa be hora?!?mislite li 4e nekvi glupavi hap4eta ili dobavki 6te vi pomognat.i bez tezi hap4eta 6te otslabnete samo ako spazvate dietata dadena kum tqh prosto proizvoditelite tree da vzimat parite na horata i za tva kazvat 4e otslabvate ot hap4etata.ako ne mi vqrvate vzemete i probvaite da spazvate dietata bez da piete hap4etata!!!

maroon
07-17-2007, 17:15
femimodela izob6to ne deistva; maika mi go pi 3 meseca i nqma6e nikyv effect;
TEMATA E STAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARA!!!!