PDA

View Full Version : Za dietite



01-14-2007, 10:43
TAkammm hora iskam da vi pitam zna4i seki put kato horata poiskat da otslabnat i vie kazvate sport ami tezi deto sportuvam po cql den i pak trqbva da otslabnem kak stava ne govorq za mn kg a za 5kg nqkade ne pove4e ne qm hlqm 6okolad po edno red4e na nqkolko dena vednaj testeno ne qm 4ipsovete sum gi izklu4ila nai mn soleti da si hapna i to ne seki den pomognete kakvo da napravq i neiskam barz rezultat smisal moje i za mesec no da se zadarjat kg a ne da se ka4at pak kakto se kazva IO-IO efejta ;-)

01-14-2007, 11:42
нещо неразбрах какво искаш

Пепи Пекторалиса
01-14-2007, 12:01
нямаш още достатъчно милъл за да отслабнеш. Малка си явно. Попрочети и ще разбереш. като махнеш чипса и шоколада да не мислиш, че ще станеш манекенка. :shock:

01-14-2007, 19:16
parvo iskam da kaja vaprosa mi be6e kak d otslabne6 kato si4ki kazvate sport a az treniram po cql den primerno ne sum debela 165 i teja 41kg no se pak primerno ako se naloji do 5 kg kak da svalq kato nito holeb qm nito 4ips nito 6okoladi i testeni g/d samo plodove i slatai nai mn nqkfo meso(pile6ko zadaljitelno) da qm ve4er 6toto mi trqbva za trenirovkata na sledva6tiq den :wink: ta vaprosa mi e pri polojenie 4e treniram po cql den i ne qm osobenno kak da svalq kokolo 3 kg iskam osven tva ne sum malka na 17 sum

01-14-2007, 19:26
parvo iskam da kaja vaprosa mi be6e kak d otslabne6 kato si4ki kazvate sport a az treniram po cql den primerno ne sum debela 165 i teja 41kg no se pak primerno ako se naloji do 5 kg kak da svalq kato nito holeb qm nito 4ips nito 6okoladi i testeni g/d samo plodove i slatai nai mn nqkfo meso(pile6ko zadaljitelno) da qm ve4er 6toto mi trqbva za trenirovkata na sledva6tiq den :wink: ta vaprosa mi e pri polojenie 4e treniram po cql den i ne qm osobenno kak da svalq kokolo 3 kg iskam osven tva ne sum malka na 17 sum
mi ti si adski slava spored men i ako pochnesh da svalqsh shte e ravno na zabolqvane ot anrokesiq...zatova vnimavai. qvno dosta se ogranichavash

Lorraine
01-16-2007, 06:54
parvo iskam da kaja vaprosa mi be6e kak d otslabne6 kato si4ki kazvate sport a az treniram po cql den primerno ne sum debela 165 i teja 41kg no se pak primerno ako se naloji do 5 kg kak da svalq kato nito holeb qm nito 4ips nito 6okoladi i testeni g/d samo plodove i slatai nai mn nqkfo meso(pile6ko zadaljitelno) da qm ve4er 6toto mi trqbva za trenirovkata na sledva6tiq den :wink: ta vaprosa mi e pri polojenie 4e treniram po cql den i ne qm osobenno kak da svalq kokolo 3 kg iskam osven tva ne sum malka na 17 sum41кг и искаш да отслабнеш?! ..иди се прегледай щот не си добре!

01-16-2007, 09:12
az goverh primerno 6toto edna fr me pita koqto sa6to trenira zaedno s men i tq e 161 i 47 kg i iska da stane kolkoto men 41 do neznae kak ta ako moje nqkfa dietka da mi napi6ete ako na nqkoi mu se zanimava de :wink: