PDA

View Full Version : Iskam si go..i boli...no netrqbva ....



Lolitkata^^
01-14-2007, 11:41
Toi mn me narani i se razdelihme , no az sqka6 prodyljavam da mislq za nego , iskam da si go vyrna no me e strah da mu kaja kakvo mislq iskam i 4ustvam , zashtoto me e strah 4e pak ste me narani i ste mi se podigraq ili prosto strah 4e nqma 4ustva ve4e kym men ...nz kakvo da pravq mn mi e my4no za nego stra6no mnogo iskam pak da sym s nego , iskam da promenq neshtata m/u nas i da zapo4nem ot na4alo ...no nz kakvo da pravq , strah me e 4e nqma da iska da e s men ili prosto ako mu se obadq ste mi zatvori i nqma da iska da govori s men , nz toi kakv misli i 4ustva i dali iska da e s men . Mnogo iskam da me pregyrne i da mu kaja vsi4ko tova koeto 4ustvam v momenta ..no me e strah i vsi4ki priqteli mi kazvat 4e toi e ujasne i 4e ne mu puka za men i da go zabravq , no zashto ne moga , zashto?????????/ Vijdaiki negova snimka ili slu6aiki negova liubima pesen az si mislq samo za nego i sqka6 neshto me probojda dylboko v syrceto i o4itemi se izpylvat sys sylzi kakvo da pravq....boli mee...synuvam go po4ti vsqka ve4er ...ne moga da go zabravq , ne moga da si go izbiq ot glavata ..vsi4ki kazvat da go zabravq ..no syrceto mi kre6ti 4e si go iska pak

HopeLesss
01-14-2007, 12:13
Понякога става така, че обичаме неподходящия човек и колкото и да се опитваме да го забравим, не успяваме. Ти знаеш, че той не те заслужава. Тогава защо се тормозиш? Едва ли го правиш нарочно, но най-малкото си пускаш неговите песни и така ти става още по-тъжно. Знам, че не е никак лесно да забравиш болката и да си кажеш, че ще намериш друг, но съм сигурна, че ще се справиш. Излизай с приятели, намери си някакво занимание, хоби, дори запиши да тренираш някакъв спорт. Така ще се откъснеш от онази гадна реалност, която е около теб. Погледни от хубавата страна на живота. Не, не ми казвай, че няма... няма, защото не си я потърсила :wink:

Успех ти желая и бъди по-силна!

koalka
01-14-2007, 17:43
Не трябва да таиш всичко това вътре в себе си.Трябва да му го кажеш.Кажи му, че искаш да се съберете, че го обичаш.Съветвам те не да слушаш другите, а себе си.Поне ще знаеш, че ако си сгрешила си виновна сама, а не да си направила грпешката да послушаш друг, който може и да не е прав.За това отиди и му кажи.И ако той не поиска да се съберете, по-добре се опитай да го забравиш с времето.

ThePainIsReaL
01-14-2007, 18:07
Миличка , разплака ме . Все едно аз съм го писала това . Толкова добре разбирам през какво преминаваш , че повече не може.
Но бъди силна , не падай духом . И знай , че слънцето изгаря след всяка буря .
Ако можеш пиши ми в скайп
акаунт : moonyyyyyy

alkobalko
01-14-2007, 18:23
Не прикривай чуивствата си, не се затваряй в себе си. Опитай се да се изясниш със самата себе си. Ако си сигурна, че искаш да си с този човек трябва да направиш всичко възможно да се съберете, говори с него и му признай чувствата си. Възможно е да те отблъсне, но е по-добре да знаеш, че си опитала, а не след време да се питаш какво би било.

Klamer4o93
01-14-2007, 19:22
Заглавието кърти мивки :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol:

iiirish
01-14-2007, 19:26
не връщай миналото в живота си. опитай се да преодолееш тази загуба и да продължиш напред без угризенията, че оставяш някъде зад гърба си човек, когото обичаш! та той дори не е заслужавал сълзите, нито страданията ти, щом те е наранявал!
помисли си добре!

01-16-2007, 11:35
Toi me otblusna....kaza che neznae kakvo misli i chustva

sherry
01-16-2007, 12:10
Бе ако той те обича още, си струва да се опиташ да оправиш нещата. Ако не те обича, откажи се от него. Ще те боли много, но поне ще знаеш, че не ходи с теб просто от съжаление. Какво да се прави, животът е низ от загуби, но и победи. И след това ще дойде нещо хубаво. Смело напред!

01-16-2007, 12:24
Ако съдя по поста ти, той просто не те заслужава. Ако те кара да плачеш и дори ти самата написа: страх ме е, че може да ме отблъсне. Щом ти тогава се съмняваш в него... какво остава?! Имаш ли съмнения, просто го остави да си живее животеца. Аз в момента съм точно в такова състояние и ми е много гадно, и постоянно си повтарям уотевър, би хепи, но просто не се получава де... Лека полека обаче го оставям да си живее живота, защото разбирам, че просто няма да се получи нищо между нас. Въпреки, че имах шанса да му кажа всичко... Та съветвам те да го оставиш и забравиш. Не ти трябва да се мъчиш и унижаваш.

He3HauKa
01-16-2007, 12:59
Мила ако той няма чувства към теб нищо неможеш да направиш.А ако не си сигурна дали още те обича,просто излезте на кафе и прецени по държанието му.Но щом те е наранил и не се опитал да те спре,не се е поправил,значи няма да го стори и за напред.Понякога се влюбваме в неподходящия човек...