PDA

View Full Version : кристалите за коса



01-14-2007, 12:31
Искам да попитам кога то4но се слагат.Преди изправяне с преса или след?Знам че се слагат в краищата.Благодаря предварително! :)

fire_spark
01-14-2007, 12:41
по принцип можеш да ги слагаш по всяко време но е най-добре да го правиш когато косата ти е още мокра-преди да си я изсушила и след като си се изправила с преса.след като веднъж си се изправила можеш да си слагаш по колкото пъти искаш :wink: но преди преса не е добра идея.освен това можеш да ги слагаш не само на краищата ами и на цялата коса,стига да не стигат на по-малко от 10см от корените и да не прекаляваш с количеството.
най-добре си вземи кристали за професионално ползване.тези на UNA са добри и са 15лв.
дано съм ти помогнала :wink:

ani_sweet
01-14-2007, 13:03
Q me zapoznaite s tezi kristali-za podhranvane na kosata li sa,za spomagane da ne gori kosata ot presata li.Kak varvqt cenite i ot koq marka ste nai-dovolni!

krisi_l@loka
01-15-2007, 15:39
при мене не помогнаха :(

koalka
01-15-2007, 19:02
Ами след естествено.Но не слагай много, защото косата се омазнява.

sexy_baby_sexyyyyyy
01-18-2007, 16:29
az su6to imam ot kristalite za kosa.Mislq 4e sa efikastni no ima mnogo po efektivni ne6ta i sledva6tiq put she pitam friziorkata posledno s kakvo mi namaza kosata i 6te ti kaja-nemojesh da si predstavish kak deistva-PERFEKTNO!!! moiata kosa e mnogo tvurda i ostra no sled tva s koeto me namaza stana mnogo meki4ka i jiva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BaMBOocHa
01-18-2007, 20:19
Течните кристали за коса са препоръчителни за използване при сухи и третирани краища...най-добрият вариант за използването им е СЛЕД измиване на косата,докато тя е още мокра се слага малко количество и се разнася равномерно по краищата,а след това се суши,защото иначе рискувате косата ви да не изглежда току-що измита,а ТОЧНО ОБРАТНОТО...сещайте се ;)

kaka_lara
01-19-2007, 06:32
Преди пресата се слагат :wink: