PDA

View Full Version : puskate li gadjeto si



01-14-2007, 13:10
puskate li gadjeto si bez vas na diskoteka ?? strah li vi e 4e 6te naprai niakoia glupsott kato e bez vas ? a vie hodite li bez nego

Talisman
01-14-2007, 13:12
Nie poprincip po4ti vinagi hodim zaedno , no e imalo i slu4ei v koito s1m mu davala da hodi i sam na disco , kupon prosto mu imam doverie. :-)

Ice_Queen
01-14-2007, 13:26
Снощи е бил без мен...значи е и мой ред да ходя без него ;)

KiLLeR_InSTiNkT
01-14-2007, 13:28
Давам му свобода, изисквам същото и за себе си... Танто за танто.

MoHuTo
01-14-2007, 13:28
Ами сега нямам, но по принцип го пускам..все пак трябва да има някаква лична свобода, а и знам че ако държи на мен, няма да направи нищо лошо :wink: ..ако все пак направи нещо, значи няма за какво да съжалявам - просто този човек не е държал на мен! [-(

He3HauKa
01-14-2007, 13:30
Oбичам го много но да си кажа чесно не обичам да ходя с него на дискотека.В смисъл ако съм с него немога да си видя приятелите ,защото мн ревнува..същото се отнася и за него.За това обикновенно ходим по отделно,и аз му имам пълно доверие. :smt016

linkin_park_fenka
01-14-2007, 13:39
Ние сме от различни градове,тъй че искаме-не искаме ходим по отделно,но когато аз ида при него винаги ходим навсякъде заедно :wink:

HopeLesss
01-14-2007, 13:42
Чакай малко, той да не е моя собственост, че да го "пускам". Ако му нямах доверие, нямаше изобщо да съм с него. :smt019

lsdlsdlsd
01-14-2007, 14:46
Nqmam gadje.No dori i da imah toi ne e moq sobstvenost za da e zavisim ot men.Pyk i ako mu imam doverie zashto da ne otide bez men?Ta nali edna vryzka se krepi na vzaionoto doverie.Da si gadje s nqkoi ne znachi da ste neprekysnato zaedno. :smt017

bawdy talk
01-14-2007, 14:50
Пускам я естествено за 30 мин :smt008

lubov4iikata
01-14-2007, 14:54
Ami 6te mi e gadno ako go pusna sam na diskoteka ili az otida sama,no ako znam 4e me obi4a i mu vqrvam nqma za6to da se trevoja,spored men uspe6nite vruzki se duljat na doverieto,ako nqma doverie vsi4ko 6te otide na vqtura! :) Ako naistina me obi4a toi nqma da napravi ni6to s koeto da me narani,ako li puk ne zna4i ne si e zaslujavalo da sum s tozi 4ovek :(

f1s714e70
01-14-2007, 14:57
xexexe mi toi po princip si xodi bez da me pita i da mu zabranq ot ednoto yxo vliza prez drugoto izliza..ne me slu6a tka 4e nqma smisal da mu zabranqvam toi ako si e re6il 4e 6te mi izneverqva 6te go napravi i bez da xodi na diskoteka...

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-14-2007, 15:06
vinagi sum hodela bez nego.. toi ne nikoga ne e iskal da idva s men :roll: :roll: :? v smisul toi i s negovi fr ne hodeshe.. 8-[

Addicted`f`
01-14-2007, 15:29
ХАх пуснакане незнам дали може да се нарече.Той попринцип ходи където иска и то доста често без мен.Само веднъж го питах защо не ми се е обадил като е ходил той каза че е свободен да прави каквото си пожелае и да не му държа сметка да не сме били женени хахах.А пък аз да отида без него това просто неискам да си го мисля...

01-14-2007, 15:51
Не,моето мъжле си има принципи и никога не изневеряв,а и естествено толкова ме обича,че никога не би ми изневерил и не го е правил.Спечелил ми е доверието и го пускам,макар,че един без друг никъде не ходим O:)

BunnYY_f
01-14-2007, 15:54
Много ясно че го пускам, а и какво означава "пускам" тойй не е моя собственост! Иначе си имаме доверие :wink:

iiirish
01-14-2007, 15:56
Давам му свобода, изисквам същото и за себе си... Танто за танто.

decu4ka
01-14-2007, 16:01
Ами понякога...;)

Sarabi
01-14-2007, 16:03
Заключвам го в гардероба. Понякога блъска. Тогава пускам музиката силно.

Хъхъх мноо ме кефиш :-D

Иначе-да.Всички съм ги пускала сами на дискотека.То е ясно,че в някои случаи съм ревнувала,било ми е притеснено,но както за мен е важно да имам собствената си свобода,така смятам и че момчето ми има претенции към нея.Просто аз не мога да търпя някой да ме ограничава.По никакъв начин.И се държа така,както искам да се държат с мен.Но има и друго...никога не бих пренебрегнала гордостта си да кажа на някой,че не искам да ходи без мен на дискотека.Ще се покажа слаба.Несигурна.Сприхава.Щ изглежадам като някоя обсебваща малка досасница.Колкото и да ме изгаря ревност никога не бих го спряла.А той ще покаже,дали съм била права да му вярвам.

BuBi008
01-14-2007, 16:25
Emi poprincip hodim navsqkade zaednono inache ne moga d amu kaja dali go puskam ili ne ebati en sym mu maika ili pak ne sme jeneni oshte. No pak estestfno ne bi mi haresalo da otide bez men a az da si sedq vkushti i da skuchaq ... Uspqvame da se vijdame s priqtelite ni kato sme zaedno taiche nqma zashto da hodim po otdelno vednyj sme s negovite vednyj sme s moite i taka . A pak mi se vijda i m alko logichno che hodim zaedno zashtoto kakav e smisula da hodim po otdelno.... kuponqsvame si zaedno i tova e e da ne si obrushtame vnimanie 100% ot vremeto ama kakvo pak tolkova ...Ne e do puskane ili ne prosto si e navik

alkobalko
01-14-2007, 16:47
В повечето случаи ходим заедно на всякъде. Случва се обаче и той да отиде само с приятелите си, а аз с приятелки. Много гадно ми звучи "пускам". В крайна сметка той не е моя собственост, за му казвам какво да прави или да му диктувам целия живот. Ако иска някой път да излезе сам няма да имам нищо против. Не се притеснявам, че е сам, защото му имам доверие и знам, че никога не би направил нещо, с което да ме накара да страдам.

FiRe_LaDy
01-14-2007, 16:53
Mii az si mu imam doverie.Vse pak sme ot razlichni gradove.Ehh ot ediniq do drugiq grad ima polovin km razstoqnie de ... ama nqma vyzmojnost postoqnno da sme zaendo.Zatova go puskam i toi puska men.Hodim koito kadeto si poiska.Imame si doveire prosto. :wink:

KisskilleRcHe
01-14-2007, 16:59
Ами не аз мойто съм го закопчал с белезници за мен и не го пуска до кенеф без мен...

koalka
01-14-2007, 17:16
Ние когато ходим, ходим заедно.И на двамата ни е тъпо един без друг.На мен не ми се танцува с други момчета, а и не бих го направила.

PerfectStrang3r
01-14-2007, 17:36
Общо зето не съм човек, който обича дискотеките, но тя когато реши си ходи. Не и преча. Ако направи глупост, значи не е държала на мен.

ludo_mace
01-14-2007, 17:39
Да не съм му майка, че да го командвам така :-s Иначе-не се притеснявам за глупости (много 8-[ ), а и както казва сегашната ми любов- 'Ревнуваш само този, който знаеш, че не заслужаваш' :wink:

{}b3b3t0{}
01-14-2007, 17:52
Еми той по принцип не обича дискотеките, но не мога а и не искам да му забранявам нещо :)

meri88
01-14-2007, 18:12
Чакай малко, той да не е моя собственост, че да го "пускам". Ако му нямах доверие, нямаше изобщо да съм с него. :smt019

vze mi dumite ot ustata :smt006

Undying
01-14-2007, 18:23
Не бе,не го пускам,в клетка го държа :smt005 Мн ясно че го пускам,тва е най-малкото проява на доверие.

dEnIsTy
01-14-2007, 18:33
не съм го спряла..но до сега сме нямали нужда да сме разделени :)

Glezanka
01-14-2007, 18:35
Kwo znachi dali go puskam ... w rolqta na kakwa da mu zabranqwam .. nito sum mu maika,nito sum mu bashta , ima prawoto da xodi kudeto si poiska ... kakto i az :lol: pulna anarhiq e pri nas :P

white_chik
01-15-2007, 06:15
Пускам го,но той не обича чного да ходи без мен.Ми вярвам му на 100%,знам,че няма да направи някоя глупост,а и приятелите му ме познават и го пазят допълнително.Аз по-често ходя без него и той няма нищо против (или поне не го показва)

pampers
01-15-2007, 13:18
Ние сме от различни градове,тъй че искаме-не искаме ходим по отделно,но когато аз ида при него винаги ходим навсякъде заедно :wink:

за6то ли и при мен така стоят не6тата.. :lol:

Disorder
01-15-2007, 15:49
Не вярвах, че има такова мислене все още, но явно някои хора си живеят стотина години назад в миналото. Хората са свободни да правят каквото пожелаят и когато пожелаят, а това че имаш партньор до себе си не променя нищо. Освен това е малко кофти да излезеш с приятел на дискотека- не можеш да огрееш навсякъде и приятелите ти остават разочаровани, пък и за самия теб е лошо понеже те ограничава: Не можеш да се напиеш порядъчно нито да си танцуваш без да се огледаш да не би случайно да има някой до теб и това да подразни партньора ти. Когато една връзка ограничава личната ти свобода тя няма бъдеще.

FireSweet
01-15-2007, 16:01
Ами аз лично го пускам което не значи че му вярвам на 100%,но какво да се направи не мога да го запра в къщи и да не излиза.Той е достатъчно голям за да пецени дали трябва да ми изневери.Ако е така значи не ме обича!

01-15-2007, 23:14
Пускам я навсякъде... Тя не ми е робиня :wink:

АTAKABG
01-15-2007, 23:25
Пускам я навсякъде... Тя не ми е робиня :wink:

тва горе го писах аз..

krem4et0
01-16-2007, 07:39
да не съм му бвачка-да ходи където иска. на дискотеки не ходи,но на купони без мен-ходи. И какво от това-аз също ходя без него. В крайна сметка си имаме доверие-защо да не се забвляваме?

bungle
01-16-2007, 07:44
Пускам го, обаче предпочитам да си се забавляваме заедно. :twisted:

sexY_mackA90
01-16-2007, 07:53
Пускам го естественно ама той предпочита да ходи по купони...иначе и аз ходя без него понякога ;-)

Krum4o18
01-16-2007, 08:19
Еми сега в събота бях на нощна дискотека без нея тя се притесняваше даже ми прати СМС да не се забивам с еди коя си и така иначе да защо да не я пускам тя да не ми е роб аз не я притежавам :) нека да прави каквото иска и когато иска :)

Lorraine
01-16-2007, 08:23
puskate li gadjeto si bez vas na diskoteka ?? strah li vi e 4e 6te naprai niakoia glupsott kato e bez vas ? a vie hodite li bez negoся няам гадже ..иначе ако имах защо пък да не иде без мен..не виждам нищо лошо

malkata_
01-16-2007, 08:53
puskate li gadjeto si bez vas na diskoteka ?? strah li vi e 4e 6te naprai niakoia glupsott kato e bez vas ? a vie hodite li bez nego

пускам го разбира се.....но той неиска да ходи без мен....естествено че като му кажа че може всичко в мен се преобръща....и се притеснявам,но му вярвам.... :-D

Ice_Queen
01-16-2007, 09:18
О.к де..от вс до тук осъзнах че аз съм Робиня(само не Изаура плз.. :smt012 ) защото гаджето не ме пуска сама на дискотека....

TreeHill
01-16-2007, 12:20
въпрос на доверие ...

sherry
01-16-2007, 12:24
Бе пускам го много трудно. Много съм ревнива и голяма егоистка май :( И той не обича много - много да ме пуска. Рядко сме ходили сами на диско. Иначе и такуива феномени са се случвали :D

Disorder
01-16-2007, 13:58
О.к де..от вс до тук осъзнах че аз съм Робиня(само не Изаура плз.. :smt012 ) защото гаджето не ме пуска сама на дискотека....Ами горе долу е така.

Juicy_Lucy
01-16-2007, 15:09
хах да ходи където си иска..да не би да е вързан за мен.и аз правя същото..не мсиля,че на някой му трябва връзка,в която не може да вярва на човека до себе си за едно ходене на дискотека примерно..

IKisseDAGirL
01-16-2007, 15:49
аз не съм никаква, че да му забранявам, апък и той ако поиска, дори и да не го "пускам" пак ще си иде, а и честно казано хич не ме интересува къде ходи или не, щом е с мен, значи има причина :wink:

*Sumerian_Haze*
01-16-2007, 19:28
Имаме си достатъчно доверие , а и не сме вързани един за друг ...

LO6IQ
01-16-2007, 19:30
Пускам я естествено за 30 мин :smt008
охо .. откога си хвана приятелка :-D

AlphaBossM
07-21-2022, 17:12
В тази тема има доста какво да се прочете и наблюдава. Веднага става ясно коя има Алфа мъжкар и коя двукрако кученце! Та… Кой мъжкар иска сам да се обрече да бъде безкрайно (емоционално) изнудван цяло +1 жалко живуркане? Ъ-ъ, никой. А кой е съгласен със следните твърдения…?

Ако ме обичаш (каквото и да значи това) значи като твоя официална стопанка, а ти като моя официална собственост винаги ще ходиш с мен на къса и задушаваща каишка като всяко +1 лошо пуделче, защото така ми харесва!

Ако ме обичаш (и ми позволяваш да те изнудвам емоционално така) ще правиш точно това, което харесва само на мен, и никога това, което не харесва поне на мен независимо от всичко, защото така МНОГО ми харесва и идеално ме устройва!

Ако мълчаливо поискам ТИ да страдаш, ТИ трябва да започнеш да стискаш зъби и страдаш мълчаливо незнайно колко дълго, защото така ми харесва! Само по този начин никога няма да се притеснявам, че аз нещо някога мога да страдам мълчаливо покрай теб или заради теб! Като моето +1 официално лошо пуделче на каишка, ти никога няма да може да ходиш, където и да било без мен или поне без моето позволение, защото така трябва!

Ти никога няма да ми избягаш и да правиш зад гърба ми, каквото поне на теб ти харесва и особено имаш нужда, защото така ми харесва на мен, а мнението на строгата ти Господарка е единственото съществуващо мнение във връзката ни, което най-много ми харесва!!!

Преди да имаше честа и невероятния късмет да срещнеш своята строга Господарка беше един див помияр, а след като те прибрах и вече си моето +1 лошо пуделче МНОГО ще слушкаш и изпълняваш само, каквото аз благоволя да диктувам да става или да не става в твоето +1 нещастно жалко живуркане, защото така особено много ми харесва!

Ти помиярче нали отдавна си разбрало, че нашата връзка започна и съществува само и единствено за мен, и за каквото единствено на мен ми трябва, на мен ми харесва и аз разрешавам да става в нея и покрай нея независимо от всичко започвайки с ти какви нужди, желания и предпочитания имаш сега и за в бъдеще!

Дори да те пусна за малко някъде знам и съм напълно спокойна, че ти си моето отлично дресирано +1 лошо пуделче, което НИКОГА няма да използва едната или двете си главички по начин, който не позволявам и неодобрявам, защото това ще нарани чувствата ми, а аз съм единствената, която никога не може да се почувства дори некомфортно!

Затова пък ти може И дори трябва най-редовно да мълчиш като риба, да стискаш зъбки и да страдаш мълчаливо незнайно колко дълго, защото това МНОГО ми харесва и ясно показва, кой е строгата Господарка и кое е нейната собственост +1 лошо пуделче на къса и задушаваща каишка!

Ако само правиш всичко, което ми харесва и никога не правиш нещо, което не ми харесва може и да ти имам малко доверие. Иначе няма доверие; само жестока гладна диета особено в леглото, която може да продължи дори безкрайно дълго, защото така трябва!

Ако случайно някога някак си ми избягаш и направиш някоя „глупост“ значи въобще не си държало на строгата си Господарка! Ау, тогава въобще не заслужаваш да имаш такава изключителна строга стопанка и каишка! Ето защо ще получиш бързо шут отзад, защото така трябва!

Ако някога имаш нужда от нещо, което аз не одобрявам значи това е пълна „глупост“. Размахай сега доволно и щастливо опашка за потвърждение, че никога няма да има място за някакви пълни глупости в тъпата ти тиквичка!

Ти нали отлично си знаеш вече, че си само едно от многото помиярчета на улицата, на което великодушно благоволявам да обърна малко внимание от време на време! Ето защо само, каквото аз искам, аз правя и аз харесвам е реално и има огромно значение, защото така ми харесва и изисквам да бъде от двете страни на късата каишка?

Ти мое лошо пуделче нали НИКОГА няма да си използваш някоя от двете тъпи тиквички дори веднъж, за каквото и да било без мое изрично разрешение и позволение, защото иначе каква собственост си ми и как да те държа винаги на къса и задушаваща каишка за да правиш само това, което ми харесва и нищо от това, което не ми харесва независимо от всичко дори да береш душа след това безкрайно дълго?

Като моя безправна собственост единствената цел на късата каишката между нас е само, защото така ми харесва, а това е единственото важно нещо и абсолютно нищо друго! Няма друга възможна причина да сме заедно сега и за да останем заедно в бъдеще! Не е ли чудесно всичко това?!

Polad112
08-24-2022, 15:27
Да, давам