PDA

View Full Version : Разум и страст ...



Любов
01-14-2007, 13:15
Здравейте,

ситуацията е следната : аз съм момиче на 18г. имам сериозен приятел от 8 месеца. Той е чудесен... обичам го и искам да бъда с него... Скоро имах рожден ден... събрах приятели, по време на купона един от най-близките ми приятели се натискаше с едно момиче (моя приятелка,с която се запозна там на място) и няколко пъти същата вечер подметна,че приятелят ми е "мухльо" иронични подмятания... сещате се надявам се.. стана ми много неприятно от държанието му... а и да си призная изревнувах, че обръща повече внимание на нея отколкото на мен .... той усети, че съм се обидила и се извини за дето е обиждал приятеля ми.... няколко дни след това му казах,че съм изревнувала... и тогава той каза,че при него е имало такъв момент преди няколко месеца (изревнувал е от един общ познат) ,оправихме си отнощенията,до тук добре... оттогава с мен се случва нещо... може би съм влюбена в него... вечер преди да заспя мисля за него... сънувам го почти всяка нощ... сутрин първата ми мисъл е за него... когато сме заедно ми е много приятно... да се гушкаме... нищо повече... но определено отнощенията ни не са само приятелски ... хубаво ни е заедно, но и двамата знаем,че не може да има нещо повече... чудя се как да постъпя... дали ще отмине с времето.. или да послушам сърцето си... разумът ми казва да спра, да не се виждам с него известно време.. но сърцето ми е на друго мнение...
Моля ви за вашия съвет... как бихте постъпили на мое място? [-o<

Talisman
01-14-2007, 13:25
Ako poslu6a6 s1rceto si ste postapi6 mn gadno sprqmo sega6niqt si priqtel... :( Imash si priqtel b1di s nego.. Promeni si otnoshenieto kam tova mom4e, ne kazvam da se darjish grubo ili neshto takova.. no prosto se opitai da si go izbiesh ot uma... Imash si mom4e badi si s nego... Predstavi si sega da zarejesh tvoeto mom4e i da tragnesh s tozi.. mi sled 5 meseca moje ti haresa drugo mom4e i s nego da ti e priqtno i nego da zarejesh i t.n. :-s Tova e vremenna trapka opitai se da q preodoleesh..

HopeLesss
01-14-2007, 13:48
Бях изпаднала в подобна ситуация преди 3 месеца. Имах сериозен приятел от година и 7 месеца, но в мен почнаха да се зараждат странни чувства към едно момче от моя клас. Също като теб не спирах да мисля за него, копнеех да бъда с него, но знаех че е невъзможно, защото не бях свободна. След цял месец, в който се борех със себе си, реших да скъсам с гаджето си. Момчето, което ме привличаше определено не беше безразличен към мен (да не кажа дори че ме обичаше и аз знаех това). Рискувах да бъда с него, въпреки че не бях сигурна дали ще се получат нещата. Е, резултата е на лице - вече близо 2 месеца сме заедно и се чувствам по-щастлива от всякога. И този път взех правилното решение :wink:

Съветвам те да не избързваш. Изчакай малко, както изчаках и аз. Ако това е било моментно, ще изчезне с време. Ако не е, прекрати връзката си с гаджето си, защото не е честно да го лъжеш. Бих те посъветвала да слушаш сърцето си, но преди това чуй и разума какво ще ти каже :wink:

Успех :wink:

koalka
01-14-2007, 17:38
Еми по-добре не лъжи приятеля си, не му изневерявай(правиш точно това), въпреки че не е нищо повече от гушкане.Явно нямаш чувства към приятеля ти или те не са много силни, за това не мисля, че въобще има смисъл да го лъжеш.Разделете се и бъди щадтлива с онова момче.

PerfectStrang3r
01-14-2007, 18:08
Мога да ти дам същите съвети. Не лъжи приятеля си.. година и седем месеца не са малко. Бъди честна..

01-14-2007, 19:02
Еми по-добре не лъжи приятеля си, не му изневерявай(правиш точно това), въпреки че не е нищо повече от гушкане.Явно нямаш чувства към приятеля ти или те не са много силни, за това не мисля, че въобще има смисъл да го лъжеш.Разделете се и бъди щадтлива с онова момче.

[-X Ако нямах чувства към приятеля си изобщо нямаше да се двоумя какво да правя, не мислиш ли? :?