PDA

View Full Version : kakvo mislite



black soul
01-14-2007, 13:58
kakvo vi e mnenieto za gadjetata vi i tehnite nai-dobri priqteli(imam predvid ot protivopolojniq pol), ne revnuvate li, ne gi li s4itate za po-blizki ot normalnoto, kakvo pravite po vyprosa?

linkin_park_fenka
01-14-2007, 14:08
Ами в началото го ревнувах от тях,само че по нататък започнах да му имам пълно доверие,защото той не веднъж ми показа че съм единствената.Тъй че според мен всичко се основава на доверието :wink:

HopeLesss
01-14-2007, 14:13
Ами моя приятел няма най-добра приятелка, така че при мене такъв проблем не съществува. Пък и като се замисля, нито едно от гаджетата ми не е имало такава приятелка :roll:

koalka
01-14-2007, 17:32
Моя приятел има две най-добре приятелки, но това в никакъв случай не ми пречи.Те има сериозни връзки до колкото знам, но с моя мъж са си само приятели.Аз ги познавам и на тях им имам доверие.Просто няма от какво да се притеснявам, а и знам, че той ме обича безумно много.

01-14-2007, 17:33
Моя приятел има две най-добре приятелки, но това в никакъв случай не ми пречи.Те има сериозни връзки до колкото знам, но с моя мъж са си само приятели.Аз ги познавам и на тях им имам доверие.Просто няма от какво да се притеснявам, а и знам, че той ме обича безумно много.

същото само,че си има само 1 най-добра приятелка ;)

PerfectStrang3r
01-14-2007, 18:02
Ревнувам малко, ама и имам пълно доверие. Надявам се и тя на мен :)

dEnIsTy
01-14-2007, 18:05
Ами в началото го ревнувах от тях,само че по нататък започнах да му имам пълно доверие,защото той не веднъж ми показа че съм единствената.Тъй че според мен всичко се основава на доверието :wink:
:wink:

alkobalko
01-14-2007, 18:28
Не съм го ревнувала. Той има право да има приятелки, както и аз приятели. Когато имаш доверие на човека до себе си това няма да те притеснява.

Undying
01-14-2007, 18:35
По принцип не мога да ревнувам без основателна причина,имам му доверие.

white_chik
01-15-2007, 06:19
Мойто гадже има малко приятелки и все още не е имало повод да ревнувам,но при него нещата са малко по-сложни.Аз имам един приятел от класа ми,с който сме доста близки и гаджето ми понякога ревнува(приятелите му също :smt005 ),но всичко е в нормални граници.