PDA

View Full Version : Ne mi haresva u4ili6teto mi



melancholic
01-14-2007, 14:26
daje bih mogla da kaja 4e ne go ponasqm prosto ne namiram smisal v hodeneto na tova zabutano i smotano mqsto ni6to ne polu4ava6 tolkova 4ista zaguba na vreme i ne vsi4ko e pod vsqkakva kritika horata sa mnogo zle prepodavatelite da ne govorim napravo sam okaqna :( i mejdu dr ot plovdiv sam no nqma da pravq lo6a reklama na daskaloto noo ne mi se jivee ne iskam kraka mi da stapi tam :( za6toto ne izdarjam tam izpadam v nqkakva bezkraina depresiq ne se razbiram s nikogo i ohh ujasno e iskam da go napusna a sam deveti klas nqmam izbor :O savvet?! :(

RoyTheReaper
01-14-2007, 14:30
Нищо не ти пречи да се преместиш.

01-14-2007, 14:35
melancholic
Moga da ti kaja samo 4e i az sam v sa6toto polojenie nasitina.Samo kadeto sam v 11 klas i sega 6te se maxam.Iskam da ti kaja 4e ako iska6 prosto se maxni ot tam i tova e nikoi ne moje da te spre nito da te zadraji na sila tova ne e zatvor :smt006

01-14-2007, 14:42
premesti se v drugo u4ili6te v takava paralelka,v kakvato si v tova i mislq,4e nqma problem.ako va6te sa suglasni da oredqt ne6tata.

ide
01-14-2007, 15:16
napravi ne6to 4e da te izgonqt ot nego :idea:

linkin_park_fenka
01-14-2007, 15:29
И аз съм от Пловдив.Аа даскалото ми е що-годе добро :wink: Кай в кое даскало си,за да не хода там след 7-ми клас 8-[

real-girl
01-14-2007, 18:42
Naistina,kakto ti kazaha drugite,zapi6i se nqk1de drugade,..ako tolkova ne moje6 da go ponasq6 ... i se zamisli dali tiq argumenti,koito te karat da ne go odobrqva6 ne sa preuveli4eni ili detinski,4e...posle da ne s1jalqva6.!

kozimir
01-14-2007, 22:02
Ne smqtam 4e ako se premesti 6te se promeni osobeno mnogo ,za6toto navsqkade v PLODIV ne sam 4ul 4ovek koito da e dovolen ot daskaloto si za6toto po4ti vsi4ki daskali (okolo 95%) hodqt na daskalo po zadaljenie a ne ot lubov kam u4ili6teto za6toto nqma normalen 4ovek koito da hodi dobrovolno v ludnicata.I dori da se premesti6 kakvo mislite 4e 6te se slu4i ? 6te popadnete na gotini u4iteli USPEH. Ina4e e mnogo vqrno 4e nqma smisal v daskaloto kolkoto i da ti davat kato si v klas s nqkvi idioti si mislqt 4e ti si dobre a ti si nqma6 halhaber ot tva (az sam taka) za tva premestvaneto nqma da ti pomogne a ako i na mqstoto koeto se premesti6 e sa6toto ? za tva moeto mnenie e da si natiska6 parcalite i da hodi6 kolkoto i s neudotvorenie da hodi6 vse pak e zadaljitelno , ina4e 6te6e da hodqt na daskalo okolo 30 % ot dne6nite u4enici .Uspeh

opaopa
01-14-2007, 23:30
daje bih mogla da kaja 4e ne go ponasqm prosto ne namiram smisal v hodeneto na tova zabutano i smotano mqsto ni6to ne polu4ava6 tolkova 4ista zaguba na vreme i ne vsi4ko e pod vsqkakva kritika horata sa mnogo zle prepodavatelite da ne govorim napravo sam okaqna :( i mejdu dr ot plovdiv sam no nqma da pravq lo6a reklama na daskaloto noo ne mi se jivee ne iskam kraka mi da stapi tam :( za6toto ne izdarjam tam izpadam v nqkakva bezkraina depresiq ne se razbiram s nikogo i ohh ujasno e iskam da go napusna a sam deveti klas nqmam izbor :O savvet?! :(
savet no=1 - prisuedini se kum moqta sekta, oshte ne e sazdadena no kato stane fakt she te priema vednaga
za pove4e info gledai fight club :smt005

teenkopele
01-15-2007, 02:17
daje bih mogla da kaja 4e ne go ponasqm prosto ne namiram smisal v hodeneto na tova zabutano i smotano mqsto ni6to ne polu4ava6 tolkova 4ista zaguba na vreme i ne vsi4ko e pod vsqkakva kritika horata sa mnogo zle prepodavatelite da ne govorim napravo sam okaqna :( i mejdu dr ot plovdiv sam no nqma da pravq lo6a reklama na daskaloto noo ne mi se jivee ne iskam kraka mi da stapi tam :( za6toto ne izdarjam tam izpadam v nqkakva bezkraina depresiq ne se razbiram s nikogo i ohh ujasno e iskam da go napusna a sam deveti klas nqmam izbor :O savvet?! :(

Както каза Lake_bodom, нищо не ти пречи да се преместиш.
Ако нямаш тази възможност, хмм...ми прави някакви мизерии, намери някоя луда глава, с която да станете, като дупе и гащи и куфейте, правете си купона. :mrgreen:
Можеш да бъдеш сигурна, че дори и да отидеш в някое друго даскало пак ще ти е тъпо, докато сама не почнеш да си правиш кефа.
Успех. :wink:

Beyond`the`sea
01-15-2007, 11:51
Mn mn kofti da ti kaja v bg i osobeno v pld navsqkade e taka vsi4ko e samo licemerie zloba zavist i korupcia,ne iskam da te otchaivam o6te 9 kl ama po dobre otsega da znaesh realnostta kakva e
uspeh

BunnYY_f
01-15-2007, 13:33
А защо казваш че всичко е противно и гадно и нз още какво? Това че ти не се вписваш в атмосферата мисля че е твой проблем!Постарай се да спреш да откриваш негативните черти на всичко и може да ти стане по забавно!Не казвам че ходенето на училище е превъзходно, но в крайна сметка е така както всеки си го направи! А пък като не можеш да търпиш повече там премести се кой те спира :-k

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-16-2007, 13:59
az sushto ne moga da ponasqm moeto.. horata sa mn`pekani si4ko mu e ok no u4itelite... razvallqt cqlaata rabota :-s