PDA

View Full Version : KVO ZNAITE VIE ZA LUBOVTA?!?



_^DEATH^GIRL^-_
01-14-2007, 14:57
ABE HORA KAJETE MI KAKVO ZNAETE ZA LUBOVTA KAKVO E USE6TANETO KOGATO NQKOI Q NAMERI ?!? A DALI V1OB6TE Q IMA? KAJETE SVOETO MNENIE D1GRAJDANI :)!!! :P :)

HopeLesss
01-14-2007, 15:04
Ми то не е нещо, което да може да се опише. Някои казват, че когато видиш любимия човек, усещаш сякаш имаш пеперуди в стомаха. При мен веднъж се е случвало. Други казват, че ти се подкосяват краката, че живота ти се струва перфектен, сякаш си си сложил розовите очила. При всеки е различно. Сама трябва да разбереш какво е :wink:

linkin_park_fenka
01-14-2007, 15:05
Има я.Усещането не може да се определи,при всеки е различно,но е страхотно.Любовта е най-голямотои разпространено чуство на земята,но и най загадъчното.С две думи-любовта е магия! :arrow:

bawdy talk
01-14-2007, 15:07
Любовта за мен е комбинация от хормони.
Тази комбинация те кара да се чувстваш като в рая
затова този който не е влюбен все едно не живее точка

01-14-2007, 15:19
Хората са си го казали:
'любовта е чувството,което чувстваш,когато почувстваш чувството което никога не си почувствал'
какво още да коментирам :mrgreen:

lsdlsdlsd
01-14-2007, 15:52
:-k Hm... dosta e trudno da se opishe.Shte se opitam da opisha tova,koeto pochuvstvah az kato q sreshtnah.Predi tova bqh otchaqna,ne me interesuvashe nishto.Postoqnno bqh vkisnata za neshto i bqh syrdita na celiq svqt.No kato sreshtnah choveka v koito se vsichko se promeni.Zapochnah da gledam ot dobrata strana na jivota,a ne kakto predi da kazvam kolko e skapan i bezmislen.Na liceto mi vinagi siqe usmivka,a predi tova beshe rqdko ''qvlenie''.Kogato obichash si gotov da napravish absoliutno vsichko za lubimiq chovek bez kolebanie,nezavisimo dali i toi e gotov na syshtoto.Zapochvash da se radvash dori i na nai-malkite neshta,koito predi dori ne si zabelqzval ili prosto si gi mislel za neznachitelni.Gore dolo se opitah da opisha chuvstvoto.Tova ne e vsichko,no samo tova uspqh da opisha s dumi 8-[

[m!s$_k@pr!$]
01-14-2007, 15:54
Както и всяко нещо така и любовта си има лоши страни, то чак лоши не може да се каже,ама например когато обичаш човек и когато не си с него постоянно мислиш за него-къде е, с кого е, какво прави, дали ще ти се обади, дали ще излезете и още куп въпроси. А когато е някъде(например в чужбина) за повече от 1,2 седмици или повече време тогава ти иди не да са самоубийш, ами незнам кво...направо избочваш тотално, така че....всяко нещо с плюсовете и минусите си.

BunnYY_f
01-14-2007, 15:57
Любов има и рано или късно всеки открива своята. Едва ли може да се опише какво чувства един влюбен човек. Достатъчно е да го видиш и ти става ясно! :smt007

_^DEATH^GIRL^-_
01-14-2007, 16:29
mi de a znam hora 6tom kazvate 4e q ima zna4i e taka az primerno mn obi4am edno mom4e i mn me e strah da ne go izgubq 6tot ako stane tova az nqma da s1m jiva a trup s d1lboka rana na g1rdite :? :( :roll:

alkobalko
01-14-2007, 16:40
Хората са си го казали:
'любовта е чувството,което чувстваш,когато почувстваш чувството което никога не си почувствал'
какво още да коментирам :mrgreen:

Много добре казано. Трудно е да се обясни, когато този срещу теб не го е чувствал. Странно е, някакво гъделичкане под лъжичката, чувстваш се всякаш летиш. Всичко около теб ти се струва по-прекрасно, чувстваш се всякаш можеш да направиш всичко. Щастлив си с човека до себе си. След време, когато разбереш, че това е истинската любов усещаш, че държиш дори прекалено много на този човек. Липсва ти всяка секунда, когато не е до теб. Искаш никога да не се разделяте. Готов си на всичко за него, плачеш и се смееш с него. Осъзнаваш света чрез него и дори мисълта, че можеш да го загубиш те плаши.

Mavrio
01-14-2007, 16:52
Ми то не е нещо, което да може да се опише. Някои казват, че когато видиш любимия човек, усещаш сякаш имаш пеперуди в стомаха. При мен веднъж се е случвало. Други казват, че ти се подкосяват краката, че живота ти се струва перфектен, сякаш си си сложил розовите очила. При всеки е различно. Сама трябва да разбереш какво е :wink:

XAxaxaxaxa tisk tisk tisk [-X tuka pove4eto zvu4ite vse edno ste v nqkoi film tova za peperudite v korema mislq 4e be6e ot trimata musketari za podkosqvaneto na krakata . abe ima go v vsqka romanti4na komediq CooL^GirL izvinqvam se 4e izpolzvam teb za citat
ama to4no kato v nqkoi romanti4na komediq ste. Da ne bi kato celuvate liubimiq 4ovek i da si vdigate ediniq krak?

FiRe_LaDy
01-14-2007, 16:58
Mi az vqrvam che lubovta syshtestvuva.Ponqkoga e tolkova krasiva,no chesto ni nosi sylzi.Spored men imashe neshto kato `` da obichash znachei da te boli `` e mnogo vqrno.Izpitala sym go .... i sym bila mnogo razocharovana ot lubovta,no vse pak vqrvam v neq.

Mavrio
01-14-2007, 16:59
Любовта за мен е комбинация от хормони.
Тази комбинация те кара да се чувстваш като в рая
затова този който не е влюбен все едно не живее точка

E kato si s1glasen si s1glasen s nqkogo a s tebe s1m s1glasen eto tova e liubovta plius malko moza4no ob1rkvane i si gotov. A poprincip kakto e po knigite i po filmite nali cvetq rozi perfekcioniz1m ... abe idiliq s dve dumi ama defakto ne e tova vse edin ot dvamata 6te razvali ne6to ili ne6to 6te spoleti vr1zkata kakto moqta q spolita edno zaminavane :evil: za koeto ti se izvinqvam mili4ko

_^DEATH^GIRL^-_
01-14-2007, 17:04
Mavrio mi mili4ko znam go tova no se pak az ne narejdam na moite 4uvstva v kogo da se vlubvat i v kogo ne az ne moga da komandvam moeto s1rce :( to samo si deistva no az te obi4am i tva go znam i ti go znai6 :D :oops: :smt007

CrIsTiaNo_
01-14-2007, 17:07
Хората са си го казали:
'любовта е чувството,което чувстваш,когато почувстваш чувството което никога не си почувствал'
какво още да коментирам :mrgreen:

tva e perf....

KisskilleRcHe
01-14-2007, 17:07
Малееее та тва е най-голямата простотия ти каам. Значи т'фа е само нерви и сълзи. Въобще не се разправяй с нея!

koalka
01-14-2007, 17:11
Хората са си го казали:
'любовта е чувството,което чувстваш,когато почувстваш чувството което никога не си почувствал'
какво още да коментирам :mrgreen:

Много добре казано. Трудно е да се обясни, когато този срещу теб не го е чувствал. Странно е, някакво гъделичкане под лъжичката, чувстваш се всякаш летиш. Всичко около теб ти се струва по-прекрасно, чувстваш се всякаш можеш да направиш всичко. Щастлив си с човека до себе си. След време, когато разбереш, че това е истинската любов усещаш, че държиш дори прекалено много на този човек. Липсва ти всяка секунда, когато не е до теб. Искаш никога да не се разделяте. Готов си на всичко за него, плачеш и се смееш с него. Осъзнаваш света чрез него и дори мисълта, че можеш да го загубиш те плаши. Напълно вярно.

Mavrio
01-14-2007, 17:12
Mavrio mi mili4ko znam go tova no se pak az ne narejdam na moite 4uvstva v kogo da se vlubvat i v kogo ne az ne moga da komandvam moeto s1rce :( to samo si deistva no az te obi4am i tva go znam i ti go znai6 :D :oops: :smt007

Sl1nce i az si te bi4kam ama ne6toto koeto tr se nau4i6 e da kontrolira6 4uvstvata si na teb ti se odavat fizi4eskite use6taniq da kontrolira6 no po vajni sa psihi4eskite na men s16to 6te mi e kofti kato zamina ama nqma na4in znae6 mn dobre no v1preki vsi4ko i az si te bi4akm :smt007
gospodi i az vzemam da zvu4a kato v nqkoi star romans :-({|= :smt013

PerfectStrang3r
01-14-2007, 17:30
Не знам.. много хора са се мъчели да си обеснят какво е любовта и не могат да достигнат до точна формулировка. Това, според мен, не е нещо, което може да се обоснове, запише или изкаже. Това е просто чувство. Потребност към другия, желание и стремеж да дадеш сърцето си за любимия човек. Дали пърхат пеперуди или се подкосяват крака - не ми се е случвало. Просто, когато съм до гаджето ми съм щастлив.. Чувствам, че мога да се изправя срещу целия фалшив, коварен свят и да кажа - АЗ ОБИЧАМ, АЗ МЕЧТАЯ, АЗ СЪМ ЩАСТЛИВ !!!

kobrichka
01-14-2007, 19:13
Разбира се че има любов.Но аз не мисля че всеки испитва различни чуства,когато я срещне.Поне според мен усещането когато срещнеш любовта е едно и също при всички.При всички влябени живота е по-прекрасен,по розов,имаш стимул да живееш,усмивката ти не слиза от лицето.Усещането да се чустваш обичан и значим от някого е просто невероятно и не може да се опише,може само да го почустваш.Затова обичаите се,а ако любовта ви не е споделена борете се,защото живота е твърде кратък,за да се самосъжаляваме и да се оплакваме колко гаден е живота ни.Ако не си го направим ние добре няма кои друг. :wink:

_^DEATH^GIRL^-_
01-16-2007, 15:57
mmmmmmmmmda