PDA

View Full Version : Vejdite....



01-14-2007, 15:07
Nqkoi moje li da mi kaje neshtu poveche za oformqneto na vejdite poneje sled nqkolko dena shte mi gi oformqt i mi e malko kofti... Kajete mn li boli kogato se skybqt kosymchetata?I syshto mi bqha kazali che ot gore na vejdata ne se skybeli kosymcheta,samo otdolo taka li e naistina?I mi kajete sled tova kato pochnat da izlizat malki kosymcheta na mqtoto kydeto sa mahnati lesno li se mahat ili oshte po trydno i ot po 1-vite?

[m!s$_k@pr!$]
01-14-2007, 15:12
Ами по принцип познавам много хора, които са ходили на козметик за веждите и после си скубят косата защо са отишли. А относно скубането-и аз съм чувала че отгоре не се скубе, но аз скубя и после няма нищо трудно след първото скубане-всичко е много просто, няма да се притесняваш :wink:

linkin_park_fenka
01-14-2007, 15:14
Ами боли кат се махат ама не е болка за умиране.Аз лично си ги скубя и то горе и аз нз що 8-[ .Кат ти се появят вторите косъмчета на мен ми се махат лесно,но трябва да си купиш добра пинсета :arrow:

Sarabi
01-14-2007, 15:22
Хъх,ами то и аз си скубя веждите отгоре...какъв е проблема?Сигурно се губи извивката.Ами който се харесва с прави вежи отгоре? :-k

Иначе не боли.Нищо не ти пречи просто да си ги почистваш след това.
Айде късмет,да попаднеш на добра козметичка,та да не те окепази.

Kisses_P
01-14-2007, 15:29
Попринцип от горе не се скубат веждите, мисля че точно за да не се изгуби извивката .Не боли, поне мене не ме боли.Само при козметичкатъа трябва да внимаваш да не ти ги нправи много тънки че после ако не се харесаш.... На скоро ходих с една приятелка на козметик да и оформат веждите и козмтичката я предупреди че за да се получи голяма извивка трябва да ги изтъни много а приятелката ми не беше съгласна на м,ного тънки.Пак че козметичката я предупреди ч някои не го правят и после :smt017

ani_sweet
01-14-2007, 15:38
Az parviq pat si gi oskubah sama ama stanaha mn tanki i maika mi me zavede na kozmetik,tq pak mi gi ostavi mn debeli i ot tam na setne az si go opravqm sama.E parvite pati naistina me bole6e(ne e koi znae kolko no vse pak neshto novo),posle se svikva.Az daje si gi reja malko s noji4ka poneje sa mi malko parhavi otna4alo,t.e otkm stranata na nosa.Tova mi go kaza kozmeti4kata taka da si gi podrqzvam i ne sedi grozno.

midian
01-14-2007, 15:40
Ами ако мен пък не ми харесва да имам знака на Макдоналдс над очите?Не е казано, че не трябва отгоре да се скубят, на мен ми харесва да са по-прави и се скубя и там.
И първия път боли, но аз вече изобщо не усещам болка...

christina_aguilera
01-14-2007, 15:55
Е ти няма ли да можеш сама да си ги оформиш, не е толкова трудно, а и аз никога не бих поверила лицето си в чужди ръце.ако си ги направиш сама поне ще е както ти искаш.
Правилно си чула, че веждите не се скубят отгоре.Не мога да ти кажа съсъ сигурност точна причина, но най-вероятно, за да не стават вдлъбнатини.Нали веждата от началото трябва да отива нагоре и после надолу.Също така най-горната й точка трябва да се намира на 1/3 от зеницата, не знам как по-точно да обясня.Трябва и да са симетрични.Когато след това излизат косъмчетата мисля, че са малко по-твърди,но това не е проблем и после пак се скубят лесно.
Успех :P

01-14-2007, 18:39
zdraveite :-D na4i 1-vo otna4alo ose6ta6 bolka,no sled tova kogato kojata ti svikne ne use6ta6 ni6to.Apak i az si skubq vejdite otgore,no ne e vqrno 4e se gubi izvivkata,moite pak sa si s '4upka' prosto zavisi kak 6te g inapravi6 8)

Undying
01-14-2007, 18:59
Аз лично не си ги скубя отгоре,а колкото до болката-първия път боли,после вече не толкова,абе поносимо е,кво толкова,ще го преживееш,нал изнаеш-трай бабо за хубост.