PDA

View Full Version : Neiskam da pravia tova



Bad-GirL-
01-14-2007, 16:03
Moiata tema moje da vi se stori glupava :mrgreen: ,no az iskam da si izleia makata.Neznam za6to se poluchava taka,no nemoga da bada priatelka s mom4e ::: .Prosto 2 sedmici sled kato se zapoznaem te po4vat da mi se obesniavat v lubov,da mi zvaniat,da mi govoriat razni romanti4ni ne6ta [-( ,a mi e mnogo trudno da i kazvam 4e ne gi iskam.Prosto iskam da sa mi priateli.Mnogo li iskam ? :smt017
Neznam kakvo pravia tolko za da kazvat 4e me haresvat tolkova skoro sled kato se poznavame.. ](*,)
Molq vi kajete mi kak da se darja za da ne s epoluchava taka ? :smt019

anubite
01-14-2007, 16:05
Отрежи си едната ръка. Ще помогне. Повярвай ми.

linkin_park_fenka
01-14-2007, 16:05
Не си виновна ти.Щом те те харесват нямаш какво да направиш.Намри си приятелка момиче или потърси точния човек а приятел момче. :wink:

lsdlsdlsd
01-14-2007, 16:25
Ami qvno si mnogo krasiva,obshitelna i inteligentna,za da te haresvat ne samo kato priqtelka.Tova moje samo da te radva,zashtoto ne vsichki momicheta pritejavat tezi kachestva na kup.No ako tova ti prechi da nqmash priqteli momcheta neznam kakvo da ti kaja.Ostani si takava kakvato si.Vse nqkoga shte se nameri nqkoe momche da ti stane priqtel bez da te haresva kato momiche :smt007

anubite
01-14-2007, 16:29
Винаги остава възможността да си отрежеш ръката.

FiRe_LaDy
01-14-2007, 17:05
Emi to v slucheq ne mojesh da napravish nishto ti.Tova che si hubava i gi prevlichash .... no ne vijdam nishto losho v tova.To i az s povecheto momcehta koito sa mi priqteli sa mi predlagali ili sa mi sa obqsnqvali obache si ostavame priqteli ... prosto ne gi reja direktno i da sa karame ami gledam da im pokaja che sa mi samo priqtlei i che ne gi priemam kato nishto poveche.I te sami go razbirat i si ostavame takiva.

koalka
01-14-2007, 17:07
Проста така се е случило.Не се държиш по някакъв специален начин, просто те се влюбват в теб.

KisskilleRcHe
01-14-2007, 17:10
Ами прати един една снимка и ще ти кажа защо е така. А иначе не си виновна ти, а майка ти че те е родила такава красавица. :)

PerfectStrang3r
01-14-2007, 17:13
От малкия си жизнен опит съм проумял, че от приятелството между момиче и момче не може да не се появят чувства у единия или другия. Живият пример сме аз и гаджето ми. Не знам защо така се получава..
А иначе за да те харесват толкова много - просто си хубава. Не знам какво можеш да направиш. Красота, ех красота :mrgreen:

Bad-GirL-
01-14-2007, 18:51
От малкия си жизнен опит съм проумял, че от приятелството между момиче и момче не може да не се появят чувства у единия или другия. Живият пример сме аз и гаджето ми. Не знам защо така се получава..
А иначе за да те харесват толкова много - просто си хубава. Не знам какво можеш да направиш. Красота, ех красота :mrgreen:

Chesno da vi kaja az izobshto ne se namiram za hubava.E da ne sam chak grozna .. to grozni hora nqma .. ama se pak neznam kakvo vijdat v men :-k
Mnogo pati se chudq dali da ne se darja po hladno ... ama nemoga :smt009

iiirish
01-14-2007, 19:01
може би това е последица от държанието ти. при мен доста често се получава така и може би затова сега най-добрия ми приятел ме харсва... проблема ни явно е в прекалено свободното държание, което имаме към тях. приемаме ги близо до себе си, доверяваме им се и в един момент те опознават това, което сме всъщност, харесва им и...

моят съвет е да промениш отношението си към тях ;)

01-14-2007, 20:09
Винаги остава възможността да си отрежеш ръката.

Е не може ли краката?

Viktoriq_
01-14-2007, 20:34
mnogo tapa tema ... sorka macka ama ako si misli6 , 4e vsi4ki te haresvat mnogo se lage6 ...
vsi4ki te iskat za broika !

tanchety
01-14-2007, 20:40
po princip edno mom4e vinagi v na4aloto
1.se zapoznava s teb za6toto si mu simpati4na
2.izliza nasam natam za da te opoznae
3. vsi4ko e flirt
ako o6te v na4aloto ne ispita privli4ane kum teb nqma da ti obra6ta koi znae kakvo vnimanie..... 4ak sled mnogu vreme zaedno moje da se rodi priqtelstvo :wink: i vse pak ne badi tolkova blizka kum tqi i ne im davai povodi ;-) ne se nervi tolkova za takiva rauti... nqkoi momi4eta davat si4ko za da imat samo edin takuv obojatel :smt005

Bad-Girl-.
01-14-2007, 21:30
mnogo tapa tema ... sorka macka ama ako si misli6 , 4e vsi4ki te haresvat mnogo se lage6 ...
vsi4ki te iskat za broika !

Milichka,kogato edno momche te iska za broika si lichi.A poprincip za broiki gi iskat samo na "lekite momicheta",a vqrvai mi ot daleche si lichi koe e takova momiche i sus sigurnost az ne izglejdam kato takova i NE sum !

01-15-2007, 11:07
mnogo tapa tema ... sorka macka ama ako si misli6 , 4e vsi4ki te haresvat mnogo se lage6 ...
vsi4ki te iskat za broika !

Towa 4e teb te iskat samo za broika ne zna4i 4e i pri drugite e taka, a i kato gledam taq snimka ne se u4udvam 4e nikoi ne iska ne6to seriozno s teb.

Digital
01-15-2007, 11:10
Отрежи си едната ръка. Ще помогне. Повярвай ми.
Хаха, да, забавно. Но да си отреже косата според мен е по-добрия вариант - хем никой няма да я иска хем ще порасне отново някой ден. =P~

Anastacia9
01-15-2007, 13:10
biah v su6toto polojenie kato teb moiat nai dobur priatel me haresva6e i mi pi6e6e pisma i kakvi li ne drugi ne6ta bez da gi komentiram edin den iska6e da stanem gadjeta no az go othvarlih.kak se spravih li?nikak.prosto toi priema6e mnogo navutre 6egite i ve4e ne moje6e da spodelia6 s nego i da si govori6 svobodno po dadena tema.prosto zapo4nah da gradia priatelstvoto ni otnovo.vsi4ko zavisi ot 4oveka v smisal 4e toi moje da se prmiri,a moje bi ne! :smt014

steisiiiiiiiiiiiiiiiii
01-19-2007, 10:06
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Taka KURVA :!: :evil: :twisted:

01-19-2007, 10:20
Не вярвам в приятелството между мъж и жена.Винаги има секс в дъното на нещата.

01-19-2007, 10:22
Не вярвам в приятелството между мъж и жена.Винаги има секс в дъното на нещата.

Забравих да се регна :-D

4epHo0KaTa_Lady
01-19-2007, 11:46
i pri men se slu4va ponqkoga taka..neznam moje bi ot durjanieto..mno e gadno taka :( :? :? :?

01-19-2007, 11:56
Винаги остава възможността да си отрежеш ръката.
Може и да си извади окото!

01-19-2007, 12:44
vij sega tva 4e primerno edno ili 2 mom4eta sa iskali ne6to pove4e dale4 ne zna4i 4e vs kato se zapoznaqt s teb iskat da trugnat s teb!
a i osven tova za6to re6ihte vs 4e e nqkva krasavica(ne se obijdai koje i da si hubava)no az mislq 4e tova 4e tezi mom4eta sa q haresali ne se dulji samo na tova kak izglejda,a v po-golqma stepen zavisi ot tova kak se durji!ta vse pak kolko sa teq tolkova mnogo mom4eta koito te haresvat???

xixi
01-19-2007, 23:12
mnogo tapa tema ... sorka macka ama ako si misli6 , 4e vsi4ki te haresvat mnogo se lage6 ...
vsi4ki te iskat za broika !

Milichka,kogato edno momche te iska za broika si lichi.A poprincip za broiki gi iskat samo na "lekite momicheta",a vqrvai mi ot daleche si lichi koe e takova momiche i sus sigurnost az ne izglejdam kato takova i NE sum !
На кво ти миришат чорапите ??

Krum4o18
01-20-2007, 08:51
Ами просто си хубава и имаш някакво излъчване което явно привлича всеки просто ще бъде така и занпред радвай се :) че те хареват :)

decu4ka
01-20-2007, 10:44
може би това е последица от държанието ти. при мен доста често се получава така и може би затова сега най-добрия ми приятел ме харсва... проблема ни явно е в прекалено свободното държание, което имаме към тях. приемаме ги близо до себе си, доверяваме им се и в един момент те опознават това, което сме всъщност, харесва им и...

моят съвет е да промениш отношението си към тях ;) така е....

AliceSw
01-20-2007, 11:02
най-вероятният отговор е, 4е не знаеш границата между приятелство и свалка...а съществата от мъжки пол първо си мислят вс друго, но не и 4е искаш да са ти приятели....затова имам предложение - що не си тръсиш приятел мом4е, което е обвързано и оби4а приятелката си ?!?

xixi
01-20-2007, 13:38
моля те кажи ми!! Трябва да знам!!!
на какво ти миришат чорапите

Bad-Girl-.
01-20-2007, 13:50
vij sega tva 4e primerno edno ili 2 mom4eta sa iskali ne6to pove4e dale4 ne zna4i 4e vs kato se zapoznaqt s teb iskat da trugnat s teb!
a i osven tova za6to re6ihte vs 4e e nqkva krasavica(ne se obijdai koje i da si hubava)no az mislq 4e tova 4e tezi mom4eta sa q haresali ne se dulji samo na tova kak izglejda,a v po-golqma stepen zavisi ot tova kak se durji!ta vse pak kolko sa teq tolkova mnogo mom4eta koito te haresvat???

emm pochti s vsiako momche,s koeto se poznavam mi e predlagalo..i ne se obijdam az sashto ne se mislia za hubavica i neznam na kakvo se dalji tova.A nqkoi beshe kazal da si tarsia priatel s gadje..emiii i takiva imam i te mi se obesniavat v lubov dori edno si ostavi priatelkata s koiato vurviaha 4 meseca i se chustvam mnoo kofti ama kak i da e .. A dotva kak mi merishat chorapite .. :lol: .. ne se bezpokoi vseki den si vzimam dush i izpolzvam kachestveni dush gelove i hubavi parfiumi .. tui che si merisha na hubavo :wink:

xixi
01-20-2007, 13:53
vij sega tva 4e primerno edno ili 2 mom4eta sa iskali ne6to pove4e dale4 ne zna4i 4e vs kato se zapoznaqt s teb iskat da trugnat s teb!
a i osven tova za6to re6ihte vs 4e e nqkva krasavica(ne se obijdai koje i da si hubava)no az mislq 4e tova 4e tezi mom4eta sa q haresali ne se dulji samo na tova kak izglejda,a v po-golqma stepen zavisi ot tova kak se durji!ta vse pak kolko sa teq tolkova mnogo mom4eta koito te haresvat???

emm pochti s vsiako momche,s koeto se poznavam mi e predlagalo..i ne se obijdam az sashto ne se mislia za hubavica i neznam na kakvo se dalji tova.A nqkoi beshe kazal da si tarsia priatel s gadje..emiii i takiva imam i te mi se obesniavat v lubov dori edno si ostavi priatelkata s koiato vurviaha 4 meseca i se chustvam mnoo kofti ama kak i da e .. A dotva kak mi merishat chorapite .. :lol: .. ne se bezpokoi vseki den si vzimam dush i izpolzvam kachestveni dush gelove i hubavi parfiumi .. tui che si merisha na hubavo :wink:
чорапитеееееее кажи ми за чорапитеееееее

TreeHill
01-20-2007, 14:06
Проста така се е случило.Не се държиш по някакъв специален начин, просто те се влюбват в теб.

LO6IQ
01-20-2007, 14:10
Отрежи си едната ръка. Ще помогне. Повярвай ми.
Това вече се изтърка.
По темата : промени си държанието . :-D

xixi
01-20-2007, 14:11
Смени си чорапите

Bad-Girl-.
01-20-2007, 15:09
Смени си чорапите

Kolko si ogranichen :) ... az iskam pomosht neiskam glupavi mneniq ! :evil:

CrIsTiaNo_
01-20-2007, 19:36
Винаги остава възможността да си отрежеш ръката.

tva mi haresva opredeleno mi haresva :!: :-D

xixi
01-20-2007, 19:38
Смени си чорапите

Kolko si ogranichen :) ... az iskam pomosht neiskam glupavi mneniq ! :evil:
;( извинявай не исках.... аз исках да помогна нежелаех да навредя

sheridamz
01-20-2007, 20:37
Iu ma pacha :!: :!: :!: :!: :!: :-D

Shogi
01-20-2007, 20:42
Neznam kakvo pravia tolko za da kazvat 4e me haresvat tolkova skoro sled kato se poznavame.. ](*,)
Таз тема мяза малко на реклама, но замисляла ли си се,че се запознавате именно защото те харесват? -->Из Типичната Философия на нашия вид :) <-- Едно 90% от запознанствата са с цел "нещо повече" :) С нежната разлика,че като се запознаеш с един човек:
1-во - опознаваш го поне малко (щом пък толко бързо ти се обясняват);
2-ро - като го опознаеш виждаш положителните и отрицателните му качества.
3-то - колкото и да си тъп преценяваш шансовете си с този човек
=> извод - имах една приятелка която така се държеше със приятелите си че отстрани изглеждаха сякаш са нещо повече. Явно ти си доста добра и успяваш да заблудиш даже тях че би могло да се получи нещо :)
П.С. Не изключвам варианта да си суперхиперякоздравоултрам егатурбоадски готина и просто човек да няма как да се не влюби в теб...Но затова мога само да гадая :) :roll: 8)

lizbliz
01-21-2007, 00:05
Sloji si feredje i roba da ne te gledat :-D

xixi
01-21-2007, 00:09
[quote=Bad-GirL-]
не изключвам възможноста суперхиперякоздравоултрам егатурбоадски готина и просто човек да няма как да се не влюби в теб...
е изключи я

Quite ..
01-21-2007, 12:24
Dai snimka da te vidim i da ti kajem zashto :-D

01-21-2007, 12:43
Тва е щото си противна спокойно сичко ша се оправи като те видят в близък план :lol: 8)

01-21-2007, 12:58
napylno vqrno :lol: [/quote]

Mimka_sweet
01-21-2007, 13:13
Тва за ръката е вариант...ама тфа с чорапите по ще помогне :-D

Quite ..
01-21-2007, 13:59
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

xixi
01-21-2007, 14:38
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ти искаш снимка аз.
Аз искам един кашон чорапогащи.

Bad-GirL-
01-21-2007, 14:48
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ти искаш снимка аз.
Аз искам един кашон чорапогащи.

Dobre shte ti dam i dva kashona ako iskash.Samo te molq spri s glupostite :!: :?

xixi
01-21-2007, 14:52
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ти искаш снимка аз.
Аз искам един кашон чорапогащи.

Dobre shte ti dam i dva kashona ako iskash.Samo te molq spri s glupostite :!: :?
извинявай хубава какичко ще дадеш ли пик верно??

Bad-GirL-
01-21-2007, 14:58
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ти искаш снимка аз.
Аз искам един кашон чорапогащи.

Dobre shte ti dam i dva kashona ako iskash.Samo te molq spri s glupostite :!: :?
извинявай хубава какичко ще дадеш ли пик верно??

Dvata kashona chorapi ne ti li stigat .. ? :smt075

xixi
01-21-2007, 15:01
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ти искаш снимка аз.
Аз искам един кашон чорапогащи.

Dobre shte ti dam i dva kashona ako iskash.Samo te molq spri s glupostite :!: :?
извинявай хубава какичко ще дадеш ли пик верно??

Dvata kashona chorapi ne ti li stigat .. ? :smt075
Ееее аз знам тебе те е страх да не разбиеш връзките на децата затва не пращаш пик

Bad-GirL-
01-21-2007, 15:17
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ти искаш снимка аз.
Аз искам един кашон чорапогащи.

Dobre shte ti dam i dva kashona ako iskash.Samo te molq spri s glupostite :!: :?
извинявай хубава какичко ще дадеш ли пик верно??

Dvata kashona chorapi ne ti li stigat .. ? :smt075
Ееее аз знам тебе те е страх да не разбиеш връзките на децата затва не пращаш пик

Haha ne .. prosto ne sam mnogo saglasna s tova da si davash snimkite po forumite,no kakto i da e.Seki si ima svoi razbiraniq :lol:

xixi
01-21-2007, 15:18
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ти искаш снимка аз.
Аз искам един кашон чорапогащи.

Dobre shte ti dam i dva kashona ako iskash.Samo te molq spri s glupostite :!: :?
извинявай хубава какичко ще дадеш ли пик верно??

Dvata kashona chorapi ne ti li stigat .. ? :smt075
Ееее аз знам тебе те е страх да не разбиеш връзките на децата затва не пращаш пик
ех ех ае са не се прави на скромна

Haha ne .. prosto ne sam mnogo saglasna s tova da si davash snimkite po forumite,no kakto i da e.Seki si ima svoi razbiraniq :lol:

Bad-GirL-
01-21-2007, 15:23
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ти искаш снимка аз.
Аз искам един кашон чорапогащи.

Dobre shte ti dam i dva kashona ako iskash.Samo te molq spri s glupostite :!: :?
извинявай хубава какичко ще дадеш ли пик верно??

Dvata kashona chorapi ne ti li stigat .. ? :smt075
Ееее аз знам тебе те е страх да не разбиеш връзките на децата затва не пращаш пик
ех ех ае са не се прави на скромна

Haha ne .. prosto ne sam mnogo saglasna s tova da si davash snimkite po forumite,no kakto i da e.Seki si ima svoi razbiraniq :lol:

Ne se pravq.Az sum si skromna i stramejliva :!: :smt089 :oops:

xixi
01-21-2007, 15:24
ъхъ --.--

кръц-клъц
01-21-2007, 15:33
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ти искаш снимка аз.
Аз искам един кашон чорапогащи.

Dobre shte ti dam i dva kashona ako iskash.Samo te molq spri s glupostite :!: :?
извинявай хубава какичко ще дадеш ли пик верно??

Dvata kashona chorapi ne ti li stigat .. ? :smt075
Ееее аз знам тебе те е страх да не разбиеш връзките на децата затва не пращаш пик
ех ех ае са не се прави на скромна

Haha ne .. prosto ne sam mnogo saglasna s tova da si davash snimkite po forumite,no kakto i da e.Seki si ima svoi razbiraniq :lol:

Ne se pravq.Az sum si skromna i stramejliva :!: :smt089 :oops:
Искам и аз да цитирам!

muhlqsal_4orap
01-21-2007, 16:14
Snimkaaaaaaa iskameeeeeeeeeeeee snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ти искаш снимка аз.
Аз искам един кашон чорапогащи.

Dobre shte ti dam i dva kashona ako iskash.Samo te molq spri s glupostite :!: :?
извинявай хубава какичко ще дадеш ли пик верно??

Dvata kashona chorapi ne ti li stigat .. ? :smt075
Ееее аз знам тебе те е страх да не разбиеш връзките на децата затва не пращаш пик
ех ех ае са не се прави на скромна

Haha ne .. prosto ne sam mnogo saglasna s tova da si davash snimkite po forumite,no kakto i da e.Seki si ima svoi razbiraniq :lol:

Ne se pravq.Az sum si skromna i stramejliva :!: :smt089 :oops:
Искам и аз да цитирам!
О.о
и аз^^

real-girl
01-21-2007, 16:54
Xexe,to i za men vaji po4ti s16toto..prosto priqtelka s1m s dadeno mom4e,izlizame si kato takiva,az si govorq nai-normalno s tqh-nito flirtuvam,nito ni6to i sled izvestno vreme..rzbiram,4e u nego sa se poqvili 4uvstva..emi naistina e kofti,za6toto az iskam da imam mom4eta priqteli,s koito da si spdelqm,da si izlizam,ne moga da iskam vsqko edno za gadje..sled kato e taka qvno pritejava6 nqkak1v osoben 4ar i ti tova ne moje6 da go promeni6. Moje bi trqbva da zaloji6 na po-starite si priqteli,tiq,s koito se poznavate ot malki,za6toto s tqh e razli4no naistina-priqtelstvata,izd1rjali vremeto,sa istinski i ima po-mal1k 6ans da se polu4i taka,makar 4e..nikoga ne se znae. A i moje bi gi dopuska6 prekaleno blizko do sebe si? Nedei 4ak tolkova,prosto se zabavlqvai s tqh i si govori,vse edno s1s sestra si ili nqkoi ot s16tiq pol,ne prekalqvai s ne6tata..dori da e trudno,ne znam kakvo dr da te pos1vetvam,za6toto nqma kak da stane6 grozna ili neprivetliva,za da si namira6 mom4eta s cel priqteli.. dr1j se estestveno,no ne dopuskai prekaleni raznejvaniq..prosto leko na distanciq,i kakto ti kazah-raz4itai na po-starite poznanstv..dr nqmam kakvo da ti kaja.

Sweet Devil
01-21-2007, 18:24
mili4ka v momenta sam gore dolo vav sa6toto polojenie i napalno te razbiram.emi ima6 nqkolko varianta:
1.da se darji6 naistina po hladno s mom4etata.
2.da se postrije6 gola glava i da ne se kape6 izvestno vreme.
za 1 ne znam,no 2 sas sigurnost 6te podeistva. :D

Quite ..
01-21-2007, 20:17
A snimkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :shock: