PDA

View Full Version : Никога повече обяви където и да е ....ДГД



Ice_Queen
01-14-2007, 16:28
Значи..и аз като всяко хлапе без работа преди 7ми клас събирах картинки и се интересувах от известни личности и т.н..знаете надявам се за какво става дума...от което от седмица съм в потрес,днес просто ми се доповръща...
та : Бях на 14-15 и бях пуснала обява във " Тийнеиджър Лов" за размяна на картинки!Подчертавам -Бях на 14!!!
Преди няколко дни се оказва че някакъв мухлио е звънял у нас ,защото виж ти аз съм била пускала обява за запознанства..ОМГ..и аз като ударена с тухла седя и гледам баща ми,койт осъщо така ме гледа като изпаднала от Марс..и си викам : аз обяви за запознанства никога не съм пускала,а за размяна на картинки..преди 2 години,даже 3...и викам: абе някой ще си прави базик,ясно...до тук о.к
Тази вечер,лежа си спокойно аз в кревата,болна..на вратата пак оня мухлио..оставил бележка на баща ми : Оказва се че бил на 14!!7ми клас и бил прочел обявата ми преди 2 години ( явно не зацепил че виж ти аз съм лекооо попораснала...) и идвал да се запознава с мен..
Е не разбирам до къде се стигна някакви говеда да ти идват на вратата..заклевам се никога повече няма и да погледна обява,вестник или нещо такова..с кой акъл ще дойде тоя кретен боже..изказвам възмущение и ви питам -вие някога писали ли сте подобен род(боклуци бих казала сега) обяви..и какво ви е мнението.. ](*,) ](*,)

OtherDimension
01-14-2007, 16:33
ne sum

Lorraine
01-14-2007, 16:42
Значи..и аз като всяко хлапе без работа преди 7ми клас събирах картинки и се интересувах от известни личности и т.н..знаете надявам се за какво става дума...от което от седмица съм в потрес,днес просто ми се доповръща...
та : Бях на 14-15 и бях пуснала обява във " Тийнеиджър Лов" за размяна на картинки!Подчертавам -Бях на 14!!!
Преди няколко дни се оказва че някакъв мухлио е звънял у нас ,защото виж ти аз съм била пускала обява за запознанства..ОМГ..и аз като ударена с тухла седя и гледам баща ми,койт осъщо така ме гледа като изпаднала от Марс..и си викам : аз обяви за запознанства никога не съм пускала,а за размяна на картинки..преди 2 години,даже 3...и викам: абе някой ще си прави базик,ясно...до тук о.к
Тази вечер,лежа си спокойно аз в кревата,болна..на вратата пак оня мухлио..оставил бележка на баща ми : Оказва се че бил на 14!!7ми клас и бил прочел обявата ми преди 2 години ( явно не зацепил че виж ти аз съм лекооо попораснала...) и идвал да се запознава с мен..
Е не разбирам до къде се стигна някакви говеда да ти идват на вратата..заклевам се никога повече няма и да погледна обява,вестник или нещо такова..с кой акъл ще дойде тоя кретен боже..изказвам възмущение и ви питам -вие някога писали ли сте подобен род(боклуци бих казала сега) обяви..и какво ви е мнението.. ](*,) ](*,) aaa tfa e mn gadno!..dobre 4e ne sym puskala!

Mimka_sweet
01-14-2007, 17:04
](*,) леле уйс !!!

bulgarche
01-14-2007, 17:53
Е защо на него се сърдиш? Да не бил на сила да е взел кординатите ти?

scion_of_Storm
01-14-2007, 17:56
^Не знаеш какъв шок е това :smt005 Много е страшно, хммм

koalka
01-14-2007, 18:14
Еми и такива неща се случват, не пускай обяви просто.

alkobalko
01-14-2007, 19:11
Миличка, това е направо ужасно. Направо е било като черешката на всички "приятни" изживявания. Никога не съм пускала и много се радвам.

rusalkata_
01-14-2007, 19:17
леле ужас :!: ама ти и адрес си си оставила и телефон...не съм пускала такива обяви и слава богу. [-o<

Nerqzan^nokut
01-14-2007, 19:35
Е защо на него се сърдиш? Да не бил на сила да е взел кординатите ти?
прав си сама си си виновна има сякви

teenkopele
01-15-2007, 03:42
Значи..и аз като всяко хлапе без работа преди 7ми клас събирах картинки и се интересувах от известни личности и т.н..знаете надявам се за какво става дума...от което от седмица съм в потрес,днес просто ми се доповръща...
та : Бях на 14-15 и бях пуснала обява във " Тийнеиджър Лов" за размяна на картинки!Подчертавам -Бях на 14!!!
Преди няколко дни се оказва че някакъв мухлио е звънял у нас ,защото виж ти аз съм била пускала обява за запознанства..ОМГ..и аз като ударена с тухла седя и гледам баща ми,койт осъщо така ме гледа като изпаднала от Марс..и си викам : аз обяви за запознанства никога не съм пускала,а за размяна на картинки..преди 2 години,даже 3...и викам: абе някой ще си прави базик,ясно...до тук о.к
Тази вечер,лежа си спокойно аз в кревата,болна..на вратата пак оня мухлио..оставил бележка на баща ми : Оказва се че бил на 14!!7ми клас и бил прочел обявата ми преди 2 години ( явно не зацепил че виж ти аз съм лекооо попораснала...) и идвал да се запознава с мен..
Е не разбирам до къде се стигна някакви говеда да ти идват на вратата..заклевам се никога повече няма и да погледна обява,вестник или нещо такова..с кой акъл ще дойде тоя кретен боже..изказвам възмущение и ви питам -вие някога писали ли сте подобен род(боклуци бих казала сега) обяви..и какво ви е мнението.. ](*,) ](*,)

Някой си прави зверската ебавка с тебе.
Не съм пускал обяви. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-15-2007, 05:31
az predi mn`puskah v TL :lol: dobre 4e takiva neshta ne sa mi se slu4vali.. slava bogu! tva si e cql ujas :shock:

bungle
01-15-2007, 07:55
Aз веднъж бях пускала някаква обява за подобни глупости...
Ииии след доста време един ЗАТВОРНИК ми беше писал..
Леко си бях изкара акъла..,но оттогава съм си взела поука.

OtherDimension
01-15-2007, 09:15
abe kvo vi e vinovno momcheto ?
kogato puskash obqva - ti iskash nqkogo da se otzove ..
kakuv e problema togava ...

Ice_Queen
01-15-2007, 11:58
:evil: Ама не съм пускала за запознанства с момчета а за размяна на картинки..преди 2 години за бога!тоя е толкоз просто и киорав че дори датата не е видял... :evil: :evil: И аз имам вина..ама кой нормален човек ще тръгне по хорските врати да чука?!?!

01-16-2007, 06:31
Vie go izkarahte bati tragediqta :D ...
zabii mu edin shamar i shte podpali bez da mu misli mnogo ...

OtherDimension
01-16-2007, 10:39
Vie go izkarahte bati tragediqta :D ...
zabii mu edin shamar i shte podpali bez da mu misli mnogo ...

ti lud li si ?
az ako otida u tqh na kraka za da razmenim kartinki i mi udari shamar nali she q osudq ?

Ice_Queen
01-16-2007, 11:35
Vie go izkarahte bati tragediqta :D ...
zabii mu edin shamar i shte podpali bez da mu misli mnogo ...

ti lud li si ?
az ako otida u tqh na kraka za da razmenim kartinki i mi udari shamar nali she q osudq ?


:lol: :lol: :lol: :smt081 :smt081 :smt081 :smt081 :smt082

forrzi
01-16-2007, 13:34
хахахха
ебати шита...на мен пък ми бяха откраднали самоличността и някой си беше направил профил в сладур с мой снимки..хахах
ама че и името,датата на раждане..аве всичко
интернет е гадно място,ама ми харесва