PDA

View Full Version : Забелязали ли сте,че...



linkin_park_fenka
01-14-2007, 16:37
Хора забелязали ли сте,че повечето хора които пишат тук(отговарят на темите)са влюбени.Не знам защо така си мисля,но си правя изводи най-вече по мен,защото преди изобщо не поглеждах раздела Любов,а сега влизам най-често тук.Също и едни от редовните му посетителки (anito.sl,sexy_small_lady,НеЗнАйКа,Koalka и др)си имат гаджета.Мисля,че когато си влюбен е много по-лесно да помагаш на другите и особено ако си преживял нещо като тях.

Не пускам темата с някакъв въпрос,а просто по мои наблюдения. :wink:

моля ви се не ме бийте много 8-[

01-14-2007, 16:41
Като за начало-благодаря,че ме споменаваш :smt058
Съгласна съм с теб,всеки влиза в раздела,който му е най-присърце :wink:

lsdlsdlsd
01-14-2007, 16:43
Az ot nqkolko dni poseshtavam tova forumche i samo razdela Lubov 8-[ Hubavo e da sme vlubeni,osobeno kogato chuvstvata sa spodeleni. :smt010

even_in_death
01-14-2007, 16:44
мда и аз мисля че тук пишат влюбените дори и тяхната любов да не е споделена...(нещо като мен :cry: )

FiRe_LaDy
01-14-2007, 16:46
Ami da prav si spored men.I az ot kakvo se vlubih zapochnah d apisha v tozi razdel.Inache predi vlizah ot vreme na vreme,ama nit pisheh ... samo chetqh nqkoi druga tema i mi beshe bezinteresno.No sega nqkaksi mi se iska da pomagam na kogoto moga i da spodelqm tova,koeto me vylnuva s drugite ...

Barbie
01-14-2007, 16:46
И аз съгласна! :-) Но когато си влюбен...любовта е определено една от темите, които най те занимават... (нещо ми става тая вечер...такива гениални заключения от много време не бях правила :lol: )

koalka
01-14-2007, 17:24
Така е!А и мен си ме забравила :( Та...да, определено е по-лесно да се поставиш на мястото на автора на темата и да му кажеш как ти би постъпил в тази ситуация.

PerfectStrang3r
01-14-2007, 17:42
И аз съм на това мнение.. като не бях влюбен.. не пишех даже във форума :)

{}b3b3t0{}
01-14-2007, 17:47
Така е защото когато си влюбен значи си преживял поне нещо от нещата за които питат хората тук. :)
Аз общо взето нямам момент в които не съм влюбена, но откакто съм с сегашното ми гадже отварям форума :)

linkin_park_fenka
01-14-2007, 17:51
Така е!А и мен си ме забравила :( Та...да, определено е по-лесно да се поставиш на мястото на автора на темата и да му кажеш как ти би постъпил в тази ситуация.Аз написах първите,които ми дойдоха на ум-ето ся те писах и тебе :wink:

ThePainIsReaL
01-14-2007, 18:17
Ми .. може би е вярно , но аз лично пиша в този раздел по-често тогава , когато съм наранена , старадаща и общо взето с разбито сърце . И , разбира се , не пиша във всички теми ..

Undying
01-14-2007, 18:21
Не мисля че е така,по-скоро тук пишат хора,които са преживяли повече и могат да бъдат поне малко компетентни.Тва дали си имаш или нямаш гадже не е определящ фактор...Аз лично пиша предимно само тук и нямам гадже в момента. :?

iiirish
01-14-2007, 19:34
Не мисля че е така,по-скоро тук пишат хора,които са преживяли повече и могат да бъдат поне малко компетентни.Тва дали си имаш или нямаш гадже не е определящ фактор...Аз лично пиша предимно само тук и нямам гадже в момента. :?

в същото положение съм... вече ;)
и съм напълно съгласна с мнението ти :D

Shadow_Walker
01-14-2007, 19:43
Ами май си права.Готино ми е, когато помагам на хората като пиша в раздела (дано им помагам де), но рядко се случва да пиша...чета доста от мненията и темите, но просто не се наемам да напиша нещо по тях.Сигурно защото не съм влюбен :-D

LO6IQ
01-14-2007, 19:44
Не мисля че е така,по-скоро тук пишат хора,които са преживяли повече и могат да бъдат поне малко компетентни.Тва дали си имаш или нямаш гадже не е определящ фактор...Аз лично пиша предимно само тук и нямам гадже в момента. :?
И аз пиша ,въпреки че не съм преживял нищо. Но ми е любопитно , забавно , харесва ми да чета проблемите на другите.. и да изказвам своето мнение.От някои теми се поучавам , така знам за напред какво да правя . Влизам само в раздела Любов :mrgreen: , в другите съм писал по няколко коментара.Форума е номер 1. :D

smile_f
01-14-2007, 19:53
dam..moje bi si prava ;)

MoHuTo
01-14-2007, 21:17
Ami da prav si spored men.I az ot kakvo se vlubih zapochnah d apisha v tozi razdel.Inache predi vlizah ot vreme na vreme,ama nit pisheh ... samo chetqh nqkoi druga tema i mi beshe bezinteresno.No sega nqkaksi mi se iska da pomagam na kogoto moga i da spodelqm tova,koeto me vylnuva s drugite ...
И аз така :wink:

drR
01-14-2007, 22:32
Tova e adski typo chestno... vse edno da kajesh Hora zabelqzali li ste che obushtarite popravqt obuvki ? Shtom te sa vlubeni sega, pyk moje bi i shtastlivo :) , mn qsno che shte imat golqm merak da izkajat mneniqta si.

Theoatguy
01-15-2007, 06:01
Хаха... много си права, създателко на темата, как ги усещаш тия неща само... :::

zyzka
01-15-2007, 06:07
Tova e adski typo chestno... vse edno da kajesh Hora zabelqzali li ste che obushtarite popravqt obuvki ? Shtom te sa vlubeni sega, pyk moje bi i shtastlivo :) , mn qsno che shte imat golqm merak da izkajat mneniqta si.
Damm,i az sym na tva mnenie =D>

01-15-2007, 06:13
аз пък пишех тук,когато имах проблеми с любовта...сега ми е депресиращо чесно казано да чета подобни теми.не че не ми се помага,но след това се вкарвам в някакви филми.
п.с.:и аз си имам приятел от 2години и половина почти

Jenninka
01-15-2007, 06:14
аз пък пишех тук,когато имах проблеми с любовта...сега ми е депресиращо чесно казано да чета подобни теми.не че не ми се помага,но след това се вкарвам в някакви филми.
п.с.:и аз си имам приятел от 2години и половина почти
Това бях аз

He3HauKa
01-15-2007, 07:27
Всеки който пише тук ( или почти всеки ) е влюбен ... някой щастливо,друг- не толкова.Винаги е от полза да споделиш опита си,да посъветваш,да помогнеш ако можеш.Пък и много от посетителите тук,са изпадали в сходни ситуации :lol:

pampers
01-15-2007, 13:14
Всеки който пише тук ( или почти всеки ) е влюбен ... някой щастливо,друг- не толкова.Винаги е от полза да споделиш опита си,да посъветваш,да помогнеш ако можеш.Пък и много от посетителите тук,са изпадали в сходни ситуации :lol: