PDA

View Full Version : Мy best girl/friend



01-14-2007, 18:04
Значи с нея ходихме известно време , но после скъсахме , защото вече не изпитвах тези чувства като преди и останахме приятели.Много добри приятели.Споделяхме си , излизахме заедно и ето дойде моментът когато тя ми каза , че още има чувства към мен.Сега непрекъснато ме моли да се съберем , плаче , нз по какъв начин да и кажа , че не изпитвам същото към нея и да не я нараня.Вече някакси не се чувствам свободен.Свободен да излизам с момичета от страх да не я нараня.

Съветите са добре дошли.

linkin_park_fenka
01-14-2007, 18:08
Според мен каквото и да и кажеш ще я нараниш.Внимавай много.Кажи и нещо от сорта:
"Преди имах силни чуства към теб,но те изстинаха по една или друга шричина.Бях много щастлив когато бяхме добри приятели,не може ли да си останем такива.Съжалявам ако съм те наранил,не е това което съм искал"
или нещо от тоя сорт.

Айде със здраве :arrow:

alkobalko
01-14-2007, 18:20
Трбява да и обясниш ситуацията. Кажи и, че за теб е само приятелка и то много добра. Че не искаш да я нараниш по никакъв начин, но не изпитваш към нея това, което тя изпитва към теб.

koalka
01-14-2007, 18:23
Еми какво можеш да направиш?Ти не искаш да си развалиш приятелството.Просто й кажи, че не може да стане нищо и бъдете само приятели и да се надяваме, че скоро ще й мине.

Undying
01-14-2007, 18:25
Ами за да те разбере ясно и да няма объркване кажи и го в прав текст,явно от изречения,в които трябва да четеш между редовете,тя не разбира,така че направо и толкова.Колкото и да я заболи тва е положението,не може да се върне времето назад...

iiirish
01-14-2007, 19:31
може би в стремежа си да не я нараниш ти твърде деликатно обясняваш чувствата си и по този начин й даваш надежди, че всичко, което говориш има двойно значение - хем не искаш да имате нещо общо, хем си внимателен и грижовен към нея...
моят съвет е да бъдеш по-директен дори и с риск първоначално да я нараниш. сигурна съм обаче, че после нещата ще се уталожат и ще си дойдат по местата ;)

LO6IQ
01-14-2007, 19:53
може би в стремежа си да не я нараниш ти твърде деликатно обясняваш чувствата си и по този начин й даваш надежди, че всичко, което говориш има двойно значение - хем не искаш да имате нещо общо, хем си внимателен и грижовен към нея...
моят съвет е да бъдеш по-директен дори и с риск първоначално да я нараниш. сигурна съм обаче, че после нещата ще се уталожат и ще си дойдат по местата ;)
Точно и ясно.

MoHuTo
01-14-2007, 21:05
може би в стремежа си да не я нараниш ти твърде деликатно обясняваш чувствата си и по този начин й даваш надежди, че всичко, което говориш има двойно значение - хем не искаш да имате нещо общо, хем си внимателен и грижовен към нея...
моят съвет е да бъдеш по-директен дори и с риск първоначално да я нараниш. сигурна съм обаче, че после нещата ще се уталожат и ще си дойдат по местата ;)
Точно и ясно. \:D/ \:D/ \:D/