PDA

View Full Version : много съм объркана



Полинчето|Плд
01-14-2007, 18:34
И така историята е следната: Ходих с едно момче 6 месеца преэ това време той ме е наранявал много но и ми е давал много...аэ също съм правила грешки като не съм покаэвала чувствата си достатъчно и т.н. но важното е че и двамата имахме много силни чувства.Въпреки всичко обаче скъсахме...натрупаха се няколко неща и той пожела така...Намери си друго гадже и мислех че всичко е приключило но след 1 седмица той ми каэа че иска отново да сме эаедно и че ме обича много.Оттогова минаха няколко седмици и последното нещо което ми каэа е че иска да сме эаедно но не е сигурен дали аэ го искам и че эа да стане трябва да му го покажа эа да остави другото момиче.мислих много эа това и ми е много трудно эащото всичките ми приятели ми каэват да го эабравя че той не е эа мен и ще ме нарани още повече...че няма да има никаква промяна..аэ самата също си эадавам въпроса има ли иэобщо смисъл при положение че сме толкова раэлични...но в крайна сметка не мога да вървя срещу себе си при положение че го обичам толкова много.И въпреки всичкко си го искам...Та въпросът ми е как да му покажа че го обичам като няма как да се видиме беэ да си уредиме среща а пък той все още е с др момиче и да си уреждаме среща эад гърба и не ми се струва редно....просто искам да му докажа чувствата си а неэнам как да направя първата крачка при положение че досега винаги момчетата са поемали инициативата... :( :cry: :cry:

alkobalko
01-14-2007, 18:36
Наистина е много гадно, че нещата се случват зад гърба на другото момиче. Но щом и двамата се обичате и искате да сте заедно просто трябва да се намери най-правилния начин. Не знам какво е доказателство за него, но мисля, че една целувка заедно с "Обичам те и искам да бъда с теб", са достатъчни.

Undying
01-14-2007, 18:43
Не мисля че в този случай приятелите ти трябва да решават вместо теб.Щом го обичаш,значи тва е и точка,сега на въпроса дали да се съберете отново-ами незнам какви са били тези неща,които са довели до разпада на връзката ви,но със сигурност са поправими щом сте на път отново да се съберете,а и няма непоправими неща според мен лично.Както и да е.Той е казал че трябва да му докажеш любовта си-препоръчвам ти да не правиш някакви такива огрооооомни и показни жестове,с други думи да се престараваш,тъй като ще изглежда неестествено,просто направи това,което ти казва сърцето.

iiirish
01-14-2007, 19:05
може би не трябва да се връщаш към тази връзка! аз лично съм на мнение, че нещо което сме оставили зад гърба си, не трябва да излиза отново на преден план в живота ни. ти вече веднъж си обърнала нова страница! затова не разгръщай книгата назад, а продължавай да все напред ;) това е моят съвет

PerfectStrang3r
01-14-2007, 19:12
Не знам какво да кажа. И аз съм на мнение, че трябва да обърнеш нова страница и да не се връщаш към човек, който по някакъв начин те е наранил. Връщане към тази връзка би те наранило пак. Знам ли..

Но съветът ми е: Послушай сърцето си.. то не лъже.