PDA

View Full Version : Toi me udari ,az mu prostih



Kikito
01-14-2007, 19:58
Obicham go,moje bi tova e edinstvenata mi greshka!Toi me udari,az mu prostih,iskah prosto toi da se darji malko po dobre... no uvi :( Vinagi az sym vinovna ,vinagi az sam loshata,vinagi vsi4ko trqbva da e sradni i ubidi,bolka i sylzi.Omrazna mi da placha..... Iskam da promenq neshtata no useshtam che sym bezsilna.Toi e takav-inat,proklet,dori jestok....... dori v momenta nz zashto tolkova mnogo go obicham.... I nie si imame hubavite momenti.... no zaslujava li si :( Zaedno sme ot mnogo vreme.....znam che go obicham no lubovta mi nemoje da go promeni,a samo me naranqva :smt010 Molq vi kajete mi kak da postypq ,kak da go promenq,kak da namerq sili da si zamina ....... Ne mi kazvaite da govorq s nego zashtoto tova ve4e e bezmisleno.....Nito dumite mi ,nito sylzite mi go trogvat

linkin_park_fenka
01-14-2007, 20:03
Зарежи го.Според мен това е най-доброто което можеш да направиш.Щом ти е посегнал,мисли че те притежава и според мен не те обича.Не знам как може да му простиш това че те е ударил-аз никога не бих :arrow:

LO6IQ
01-14-2007, 20:07
Зарежи го.Според мен това е най-доброто което можеш да направиш.Щшм ти е посегнал,мисли че те притежава и според мен не те обича.Не знам как може да му простиш това че те е ударил-аз никога не бих :arrow:
:evil: как ще те удря бе :shock: аз момичета не удрям , обиждам ги само ако съм хипер вбесен. А пък на гадже ... :shock: :shock: :shock:
Остави го тоя. егати безчувствения :|

01-14-2007, 20:08
Абе ти си виновна...не е той! Винаги жените са виновни!

He3HauKa
01-14-2007, 20:18
Той те има за своя собственост...... Не те цени,не те обича... Бягай на далеч от този човек,защото ако наистина е съжалявал че те ударил .... просто щеше да промени държанието си... Упех

XAXO
01-14-2007, 20:40
Абе ти си виновна...не е той! Винаги жените са виновни!
da vinovni sme 4e vi turpim prostotiite :mrgreen:

malkata_
01-14-2007, 20:43
леле мила как го търпиш.....да те удря!!!не се унижавай така....той да те бие,а ти един вид му лазиш в краката....аз никога не бих простила ако моето слънце ме удари....пък и кое свястно или поне малко по-добро момче би ударило гаджето си-НИКОЕ!!!!!! :shock: :-s .... най-добре го зарежи....щом се държи така с теб.....не те обича...а още по малко те заслужава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

MoHuTo
01-14-2007, 20:54
Мале как ще му позволяваш да те удря? :shock: Вярно че любовта е сляпа..ама чак пък толкоз..хмм.. :-k Този човек просто не те заслужава и най-доброто нещо, което можеш да направиш е да го зарежеш!

iiirish
01-14-2007, 21:01
след като нищо не го трогва, значи и ти не трябва да се трогваш от любовта си към него! в живота не се обича само веднъж! след него ще има още много момчета, които хиляди пъти повече ще заслужават и теб и готовноста ти да обичаш...
продължи напред, защото рано или късно ще осъзнаеш, че сега само си губиш времето и може би си пропуснала нещо хубаво... ;) успех

01-14-2007, 21:37
след като нищо не го трогва, значи и ти не трябва да се трогваш от любовта си към него! в живота не се обича само веднъж! след него ще има още много момчета, които хиляди пъти повече ще заслужават и теб и готовноста ти да обичаш...
продължи напред, защото рано или късно ще осъзнаеш, че сега само си губиш времето и може би си пропуснала нещо хубаво... ;) успех =D>

drR
01-14-2007, 22:30
No\/\/allZ: Napalno sam saglasen s mnenieto ti :) hahaha

PerfectStrang3r
01-15-2007, 06:24
Колкото и да съм бил вбесен, никога не съм обиждал или удрял момиче. Щом го прави, той не те обича. Няма смисъл да се самонараняваш. Зарежи го и бъди щастлива.

Talisman
01-15-2007, 07:14
Kak moje da obichash takav chovek , koito te narqnqva , kara te da plachesh i dori te udrq 8-[ Q se stegni tegli mu edna maina i go zaebi. Mila ti , ako sama ne namerish sili da go napravish nikoi ne moje da ti pomogne :|

XXX_f
01-15-2007, 07:21
виж миличка, всеки е имал хубави моменти с някой и те ще си останат такива, но само в спомените ти...помисли си струва ли си за няколко хубави момента да страдаш...той явно не те заслужава остави го и си намери някой който ще те обича и няма да те наранява

so_last_summer
01-15-2007, 07:31
Разбирам те много добре...Макар и да те наранява,ти още го обичаш ](*,) Хубаво е,че си опитала да го промениш,но след като от негова страна няма желание-зарежи го...не заслужава да го търпиш =; Казвам ти от личен опит,такива хора много трудно се променят [-X

Glezanka
01-15-2007, 07:39
Ako udrqneto e bilo momentna reakciq i sled towa priqtelq ti se e izwinil i e sujalqwal za towa,moga da go priema,ama ako ne ... naistina mai nqma kakwo da prawish sys nego ...
Puk twa che udrqneto e nepriemliwo ... az kato sum udrqla momcheta te da ne bi da sa me zarqzwali wednaga .. ne stawa wupros za prebiwane ama ... :lol:

so_last_summer
01-15-2007, 07:42
Ako udrqneto e bilo momentna reakciq i sled towa priqtelq ti se e izwinil i e sujalqwal za towa,moga da go priema,ama ako ne ... naistina mai nqma kakwo da prawish sys nego ...
Puk twa che udrqneto e nepriemliwo ... az kato sum udrqla momcheta te da ne bi da sa me zarqzwali wednaga .. ne stawa wupros za prebiwane ama ... :lol:
Има разлика между това момиче да удари момче и обратното,не мислиш ли? [-X

meri88
01-15-2007, 07:54
ostavi go ..6tom te e udaril,a ti go obi4a6 tolkova mn nqma smisal...Toi kato te e udaril 6te te udari pak ,toi si misli 4e si negova sobstvenost.Nqma smisal da si s takav 4ovek,6tom dori obi4ta ti ne go trogva....

Glezanka
01-15-2007, 09:04
Ako udrqneto e bilo momentna reakciq i sled towa priqtelq ti se e izwinil i e sujalqwal za towa,moga da go priema,ama ako ne ... naistina mai nqma kakwo da prawish sys nego ...
Puk twa che udrqneto e nepriemliwo ... az kato sum udrqla momcheta te da ne bi da sa me zarqzwali wednaga .. ne stawa wupros za prebiwane ama ... :lol:
Има разлика между това момиче да удари момче и обратното,не мислиш ли? [-X
Da,no samo zashtoto mujete sa silniq pol,samo zatowa li ima razlika ... men syshto sa me udrqli ... no ne sys gruba sila ... puk i plus towa ne si hwashtame priqteli za da se prebiwame wzaimno :)

IlLuSi0nS`
01-15-2007, 09:20
толкова тъжна история и толкова позната.. :smt010 знам че те боли, че страдаш и искаш да промениш нещата.. знаеш ли кой е начина - зарежи го! ако те обича ще се върне да те моли да го приемеш обратно след като сам се е променил.. сега се държи така защото си мисли че си негова завинаги, но ако го зарежеш ще му покажеш че си силна и нямаш нужда от него.. повярвай ми тфа ще е като удар от ясно небе за него.. и после нали ти казах как ще ти се моли.. тфа го знам от опит.. вече от теб зависи дали ще го приемеш отново.. аз не го направих, все пак живота не е само един човек и всичко може да бъде преодоляно, колкото и да боли в дадения момент.. :smt058

opaopa
01-15-2007, 09:26
tva za poreden put dokazva kolko tupi sa s izvinenie jenskite individi, shtoto nie si praim s vas kvoto si iskame - i kat kazvam nie daja nqmma pedvid sebesi, mom4etata, toq e nekva putka to e qsno, kvo go tarpish da te manipolira i da si prai s tebe kvoto si iska, tegli mu edna maina predi toi da go e naprail i pove4e ne se zanimavai s nego nikoga!!

bungle
01-15-2007, 09:37
Тоя е някакво леке !

Я го заеби. Както един приятел ми беше казал на мен : "Сигурно има още 100ина като този распиздяй, които ще те тълкуват 100 пъти по-добре."

Nadelina
01-15-2007, 10:31
I az prostih kogato pyrvia pyt uj na shega me rita kogato beshe piqn.. Sled tova prostih i kogato mi zashlevi shamar.. Sled tova prostih i kogato taka me blysna che si spukah glavata.. Kakvo tolkova be? Az go obicham... No povqrvai mi.. ne si zaslujava... Prosto nameri sili v sebe si.. zashtoto edin den shte syjalqvash.. Shte stane po zle... Toi te priema za dadenost.. Misli che moje da pravi s teb kakvoto si iska i ti shte mu proshtavash vsichko.. Ne go ostavqi da go misli... Nedei.. zashtoto samo i edinstveno ti shte stradash...

Digital
01-15-2007, 11:00
Момичета... проблема е там, че на тези години вие имате нужда от болка. Не ме разбирайте погрешно... самата ви душа има нужда от това. Все пак няма нищо по-сладко от това да се сдобриш след като си се скарала жестоко с приятеля си, да си поплачеш сладко сладко в леглото защото те е наранил или защото усещаш че той не те обича. На момичето от първия пост ще кажа, че ако приятеля й не я биеше тя нямаше да го обича толкова. Даже тук не говорим за любов.. просто си мислим че говорим за това.
Има ги и баналните фрази "Nedei, ne me ostavqi, ne bydi kato drugite molq te!!!!", "Dushata mi e prazna, prevyrnala sym se v zombi, nqmam syrce ala bala". Глупости...
Всеки преминава през това на тези години. Повечето момичета ( предимно, защото момчетата на по 16-17 обикновено им е през пишките за по-сериозните неща ) търсят нещо... сериозно. Смятат че са готови... но не са. И когато дойде едно наистина сериозно момче, чувствително което може да осигури любов, сигурност и постоянство - нещо в мозъка щраква и осъзнаваме че всъщност не сме чак толкова готови... и се връщаме при поредния пиклио, който ще ни даде "любовта" от която имаме нужда. Не знам дали някоя/й от вас ще ме разбере, надявам се. :)
Пиша всичко това от опит... онзи ден скъсах с приятелката си която уж много ме харесваше и искаше да е с мен много дълго време...
И аз като много от вас се чувствам наранен, мъчно ми е за нея. Разбира се, осъзнах какво е била тя за мен след като я загубих, но причината не е в мен и за мен остава само самотата. Отново...
Пък за тези като мен... пиклиовците на по 17, които не мислят само с оная си работа и обичат сериозните отношения... майната им. Явно е рано.
Успех на всички в това отношение. :|

"И лъч светлина озари душата на момичето, нежно, полека. Сърцето потрепна, и една сълза отрони се едвам... на пясъка на този остров, сам, насред океан от мисли, бурни... лутащи се. Новият ден бе започнал, небето бе чисто... без вятър, без стон от отминал ден. Само едно малко облаче все още се луташе в това море, в това небе, готово да изчезне завинаги... "

pampers
01-15-2007, 12:52
зарежи го колкото и да те боли с времето вси4ко се забравя..колкото и дълго да сте ходили 6том си е позволил да те удари зна4и не6татат са стигнали до мн дале4..не те заслужава! :!:

BunnYY_f
01-15-2007, 13:11
Достатъчен е факта някой да ме удари за да го намразя за цял живот :evil: НЕ може да казваш той ме удари и аз още го обичам!Кое толко те привлича в него,утре може пак да те удари!Вярно имате си хубавите моменти и кво от това не може заради едните хубави моменти да позволяваш на някой да ти посяга :!:

FiRe_LaDy
01-15-2007, 13:14
Emi nz kakvo drugo da ti kaja osven - ZAREJI GO !!! Znam che shte ti e mngoo trudno shtom go obichash,no drug nachin nqma.Ti sama kazvash che nishto ne go trogva.Togava akkvo oshte chakash.Prosto go zareji i prodylji napred ....

koalka
01-15-2007, 14:22
Според мен това момче не изпитва любов към теб, а някакви чувства, но определено не любов.Всички те съветват да го забравиш.И аз ще те посъветвам същото.Той, по твоите думи се държи ужасно с теб и не заслужава любовта ти.Време е да намериш силите, от които имаш нужда и да се разделиш с него, да бъдеш свободна и да го забравиш.

Lorraine
01-16-2007, 10:07
зарежи го!

Sarabi
01-16-2007, 12:23
Ако ме удари гадже-ще го фрасна и аз и ще го зарежа моментално.
Ако ме удари някакво си момче-ще го пребия.Ама наистина.Е,може да имам някои затруднения,ако е някой борец,но ще направя всичко възможно.Аз не позволявам майка ми да ми се...отваря...а какво остава за някой си там...тц.

01-16-2007, 13:32
6tom ti e posegnal vednaj veroqno 6te se povtori-zarejigo