PDA

View Full Version : Любов и Щастие - две различни неща



Gospodin X
01-14-2007, 20:23
Приемете тази тема като на приятел, на който може да му поплачете на рамото.Да му поплачете за вашето разочарование от любоФта.
Ако и вие сте човек, на който в директния смисъл някой ви е Е*ал майката на чувствата Ви и Ви е превърнал в безчувствено зомби.На което вече не му пука за никой, създава връзки само и само да наранява човека от другата страна и като разбере че някой/някоя има чувства към Вас и вие се усмихвате със задоволство и не си мислите за сериозна вързка, а си казвате това е поредната бройка, бройка по-точно да я/го Нае**те и после да му/и разбиете сърцето.И от всичко това вие да изпитвате наслада, като си мислите, че това ви е отплата на онова нещо,което се е случило преди години и което няма да забравите никога.

Просто ще ви кажа: вие НЕ грешите. Вие сте прав.
Тези две думи ЛюбоФ и щастие просто не си приличат.Та те нямат една обща буква забележете!
Тази тема е точно за вас.Мястото ви е тук.
пожелавам ви Успех с "разочароването" на следващата бройка.

LO6IQ
01-14-2007, 20:32
По спокойно. :-)
Не съм такъв човек . Няма и да стана. :roll:

Viktoriq_
01-14-2007, 20:36
lubovta i 6tasteto sa razli4ni ne6ta , no samo mi kagi edno: za6to da iskam nqkoi da strada , ne e li koravosarde4no kam samiq men !?

01-14-2007, 20:59
lubovta i 6tasteto sa razli4ni ne6ta , no samo mi kagi edno: za6to da iskam nqkoi da strada , ne e li koravosarde4no kam samiq men !?

В това е смисълът. Не ти е Коравосърдечно, а ти доставя удоволствие
твоето лично уравнение се "изравнява" така да го нареча

He3HauKa
01-14-2007, 21:18
За част от секундата щастието и любовта се срешат,но твърде бързо се разминават.Колкото и да ме боли,аз все още не съм се превърнала в това безчувствено зомби за което говориш,но съм на път да стана точно такава.Защото наистина ме боли,не съм предполагала че мога да изпитам такава болка от любовта си към едно момче... което за мен беше всичко... Колко жалко ,че той не умее да го оцени,колко жалко ,че съвсем скоро ще ме загуби.....Аз знам,че в негово лице няма да загубя нищо,но въпреки това ме боли.... :smt010

Gospodin X
01-14-2007, 21:25
и аз бях така в началото.

Добре дошъл в клуба =D>

01-14-2007, 22:55
Вярно си е, човек загуби ли един път любовта си, после колкото и добри и загрижени хора да среща за него те нямат значение. Дори не си дава сметка като наранява други хора, просто не му пука за тях. И защо да му пука? Защо да му пука след като едно време никой не се е интересувал от него и неговите чувства? Тоест не никой, а този който е трябвало да се интересува.
И да така е, ще си нараняваш, ще си се бъзикаш с хората, няма да те е грижа какво причиняваш точно защото и на теб едно време са ти причинили всичко. Имаш правото да си върнеш дори и на този, който не го заслужава (след като няма на кой друг).
Добре дошли в клуба и от мен.

01-14-2007, 23:02
Нещата са фифти-фифти. Тука некви изстрадали чичковци на по 50 години, които още не са си намерили своята половинка приказват пълни глупости. :---) :wink: Ще дойде ред и вие ще пострадате от някое безчувствено зомби като вас ОТНОВО и ОТНОВО и ОТНОВО. [-o< =D> Дам, адските логики имате. Я му ударете един сън и не се занимавайте с глупости. :mrgreen:

01-14-2007, 23:14
То пък твоята логика колко е адска да не ти казвам.....................

opaopa
01-14-2007, 23:23
ТОЯ ПЪРВИЯ ПОСТ Е МН ВЕРЕН! евала пич :)

01-14-2007, 23:56
То пък твоята логика колко е адска да не ти казвам.....................

Логита си е абсолютно правилна, това че може би си скапан идиот не ме засяга. Когато ви се ебе и не ви пука за чувствата - има курви за тая работа бе малоумници. Чудиш се как да обясниш това, че си на 40 нямаш сериозна любов и някоя мацка във втори клас те е зарязал ? ГРЪМНИ СЕ БЕ НЕЩАСТНИКО. :lol: :lol: :lol:

Barbie
01-15-2007, 09:39
Чувала съм хора да казват "И какво, и мен са ме наранявали." Това НЕ е оправдание. Всеки отговаря за своите собсвени действия и решения и слабохарактерно да си измива ръцете с това, че и на него/нея му се е случвало.
Иначе хората се нараняват взаимно. В повечето случаи дори е несъзнателно - не преценяваме нещата правилно, правим грешки, не успяваме да погледнем през очите на другите. Нормално е. И знам, че след като си наранен е трудно да не насочиш яда си към някого (или км всички...), но има ли смисъл да се търси вина? Виновни няма.
Виновен е само този, който е причинил болка на някого съвсем съзнателно...понеже "и него са го наранявали"!
Защо не промениш начина си на мислене? Защо не си кажеш "Мен са ме наранявали, знам колко боли и затова не бих го причинил на никого." Когато другите правят грешки, учи се от тях, а не ги повтаряй.

И мен са ме наранявали и едно от нещата, с които се надявам никога да не се сблъскам, е да изпадна в ситуация, в която до причиня на някого същото, което ми се случи на мен.

А любов и щастие...са две силно свързани понятия. Из форума има много влюбени и щастливи младежи и девойки. Препоръчвам ти да забравиш тия крайни и песимистични умозаключения и да се концентрираш върху това как да направиш хората около себе си щастливи. Гарантирам ти, че ще ти донесе много по-голямо удовлетворение.

Nadelina
01-15-2007, 10:16
Naranena sym.. ebat mi chuvstvata i sichko.. ponqkoga se chudq kak vyrvq napred.. no go pravq... i nikoga nqma da stana tova bezchuvstveno syshtestvo... Nikoga!!! Nikoga ne bih naranila nqkoi umishleno..

01-15-2007, 12:02
То пък твоята логика колко е адска да не ти казвам.....................

Логита си е абсолютно правилна, това че може би си скапан идиот не ме засяга. Когато ви се ебе и не ви пука за чувствата - има курви за тая работа бе малоумници. Чудиш се как да обясниш това, че си на 40 нямаш сериозна любов и някоя мацка във втори клас те е зарязал ? ГРЪМНИ СЕ БЕ НЕЩАСТНИКО. :lol: :lol: :lol:

Na 70 sum :lol: :lol: kak pozna :lol: :lol:
i ai spri da psuvash, nedei se izlaga pred vsichki kolko ti e vuzpitanieto!

koalka
01-15-2007, 14:31
Това, което правиш е гадно и неопрадвано.Това, че един човек те е наранил, не означава да си кажеш:"дай сега да тръгна да наранявам всяко момиче".Най-малкото е тъпо да го правиш-.-

Едмон Дантес
01-15-2007, 16:15
Коалка ти си имаш сериозен приятел, нали.И не си била така наранена.

Евала пич, за мнението ти си напр Maafaka

01-15-2007, 21:39
abe i ti ne si eban v guza ama mojesh da si napravish zakluchenie che ne e priqtno kogato ne go iskash nali? :lol: togava kvo se obqsnqvash za gluposti i se opitvash da se izkarash nqkuv stradalec? moga da ti kaja che sum ednovremenno i hater i chovek koito dosta si e patil (to vsichko e svurzano) i vupreki tova (sry za obidata ako nqkoi izobshto q prieme kato takava) nqma da stana nqkoi kato tiq bokluci ot ulicata. shtom iskash tolkova da se sleesh sus obshtestvoto dori i protiv tvoq volq, davai be kreten. :lol: eh... da ne si govorim za kultura che kato vi gledam maloumnite razsujdeniq ...

01-17-2007, 13:06
защо да е малоумно разсъждения, от някъде е много прав, а от някъде не. Не му знаем точната история, нищо не можем да кажем.
Може наистина да са го "еб*ли в Г*за" в преносен смисъл.

01-17-2007, 13:46
Някой са си такива безчувствени зомбита и без някой да ги е наранил..аз съм на път да стана такава ..писна ми да страдам и да живея с надежда..лубовта не съществува вече поне за мен..това се превърна в едно гадно чувство което те кара да си изплатиш стахотните моменти с мн сълзи..и да темата е правилна..

01-19-2007, 15:48
В повечето случай е.
Продаваш си щастието, заради шепа спомени