PDA

View Full Version : wtf stava v dneshno vreme!!??



opaopa
01-14-2007, 22:51
е тва вече не мога да го разбера - сестра ми учи в старото ми даскало ма са там нещата вече са супер пропаднали а аз им завиждам - момчетата от 7ми клас забележете вместо да залегат над учебниците се ебат с кървичките от 8ми клас, тва кво е нова мода да излизаш с по малко момче?!?!? искам да съм с 3-4 години по малък ебати и обществото просто немам думи!!
няма любов в тва ново тъпо поколение дето мисли само за секс, много, ама много съжалявам че аз съм влюбен, при тва много, и за тва че изпускам ебати извратените нехста дето се слчват тука наоколко макар че ми се иска, просто кво да напраа?? имам чувството че никoй от въпросните малки никога нема да изпита тва дето аз чувствам сега и от тва ме боли още повече...
а тва па че съм влюбен е др тема де, момичето ме харесваше прекарахме една супер вечер заедно като гаджета и после тя се върна при бифшия, са повтаря че ме харесва още ма си се кефи с него нали а аз тъпака влюбен и само се чуда с коя да се изчукам за да и отмъща!!! are kajete ми са тва нормално ли е?? не се ли чудите защо света в които живеем пропада се повече и повече и чалга манията превръща малките момичета и момчета в курви!? pisna mi we deba iskam i az kato drugite i sajalqvam 4e smqtam tova za nemoralno i neestestveno... ше го правя щото ми се иска пука ми че човечеството върви назад и скоро пак ше сме едни просто животни дето се чукат със секи срешнат - а повервайте натам вървим

opaopa
01-14-2007, 22:53
e sry ma kirilizatora e super tup i toi :lol:

01-14-2007, 23:06
Бруте, бруте... :lol: Курвенско е точно да ходиш с по-голям само защото е такъв. Не се самообвинявай за това, че някое девойче няма чувства към теб, нито обвинявай нея... Ебати силните чувства "искам да си легна с някоя за да й отмъстя". :lol: :lol: :lol: Напра'о леш бате да ви чета излиянията. :lol:

opaopa
01-14-2007, 23:22
въпроса е че момичетата толко са курви вече че почнаха да редят вече и по малките и да ги открехват когато не им е време :( не че не искам и аз като бех 7ми клас и некоя кака да ме отрака, ма уви тогава не беше така

не се изразих правилно - не искам да изчукам някоя, нямам желание, просто искам тая да я забравя по някакъв начин :?

01-14-2007, 23:58
Еднопосочната любов трябва просто да се приеме като част от живота. Не ти ли се е случвало, не си живял. Това което не ни убива ни прави по-силни. ;) Keep your head on boy.

koalka
01-15-2007, 17:17
Да, наистина в днешно време повечето тийнейджъри мислят повече за секс и това търсят, отколкото любов.

kofti_nick
01-15-2007, 17:35
Такова е ...

perky_girl
01-15-2007, 18:21
sexy_small_lady мисля,че беше правила подобна тема ;)

perky_girl
01-15-2007, 18:24
:arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=73780&highlight= :wink: