PDA

View Full Version : бившето ми гадже-не мога да го забравя



01-15-2007, 08:37
Ами какво да ви кажа, скъсах с гаджето заради друго момиче. Сега съм щастлив с новата ми приятелка, обичам я, но не мога да забравя старото гадже. От както се разделихме много си мисля за нея и неусетно съм развил много силни чувства-заобичал съм я страшно много. Тя в момента също си има гадже, което казва че обича, обаче знам че това не е така. Тя ми казва в момента че ме обича и аз по някакъв странен начин го усещам. Сигурно и на вас ви се е случвало да чувствате чувствата на ответната страна. Положението е такова: не искам да нараня сегашното гадже като я зарежа, защото всъщност имам силни чувства към нея. Но истински и повече обичам старото гадеже, просот не мога без нея. Когато ми разправя например че е била със нейното гадже и че се е целувала с него ме побиват тръпки. Изпитвам някаква ужасна ревност, въпреки че не сме заедно. Скапва ми се настроението за секунди... :cry: . Кажете какво да правя: дали да остана със сегашното гадже, с което мисля че ще имаме сериозно бъдеще, или да се върна при старото, с което сме един за друг и двамата се обичаме безумно много. А ако скъсам със сегашното гадже как да стане-ние се виждаме всеки ден и не искам да я нараня та да не може да се гледаме после. Моля ви помагайте, много съм го закъсал приятели. ;(

bungle
01-15-2007, 09:00
Аааа тяяяя тъпа ли е, та седи и ти обяснява с кой и къде се мляска ?
Груба съм,обаче това не мога да го схвана...Хем си те обича и ти говори за неща, които се предполага, че те нараняват или най-малкото дразнят.. ](*,)
Иначе...,съветът ми е, ако наистина си я обичаш,ако си сигурен, че ще сте щастливи заедно, че няма да повторите старите грешки,а ще се поучите от тях...се съберете.

opaopa
01-15-2007, 09:05
pff gajeto mi (ve4e bifsho) - sushtata istoriq ama e momi4e - i tq taka zarqza go turgnahme ma ne mojese da spre da misli za nego i aree, i sa se vijdame seki den i e mn gadno, begi she ti mine shtom ste skusali s onaq na4i imate pri4ina, gledai si novata priqtelka 4e sa she zemesh da skusahs s neq i posle da osuznaesh 4e q obi4ash pove4e...

01-15-2007, 09:07
Благодаря ти мило bungle за отговора ти. Ами тя си има гадже, няма лошо да казва какво прави. Въпросът е как да се разделим със сегашното гадже? То наистина много ме обича, личи и по погледа и по държанието. Много е мила и не искм да страда, как по възможно най-деликатния начин да я "отрежа"?
ПП Не си груба а просто изказваш мнение, нека има повече открити хора като теб :)

bungle
01-15-2007, 09:09
Хммм, от колко време сте заедно с другото момиче ?

А приятелката ти (бившата ) дали ще остави сегашния си приятел,за да се върне при теб ? Че да не стане така ти да зарежеш влюбеното същество до себе си,а тя да се фръцне...

opaopa
01-15-2007, 09:10
ako she q rejesh i kaji 4e prosto ne e 4esno sprqmo neq da si s neq i da mislish za drugata i 4e iskash purvo da stanesh naqsno sus sevesi i s 4uvstvata si kum drugata...

01-15-2007, 09:29
Ще го зареже, те са заедно само да не и е скучно. А иначе причината е една: исках да пробвам със сегашната как ще е защото много ме привличаше, ама тя се оказа малко по-различна от очакванията ми :(

bungle
01-15-2007, 09:32
Охладней към нея.
Не и се обаждай.
Не я търси.
Когато тя те търси, казвай че имаш работа.

А може и направо да и кажеш .. "Не си за мен.Искам да се разделим."

Не знам ,това си е вече до импровизация и психика на този отсреща.
Пожелавам ти късмет и дано всичко е ОК.

01-15-2007, 09:49
Охладней към нея.
Не и се обаждай.
Не я търси.
Когато тя те търси, казвай че имаш работа.

А може и направо да и кажеш .. "Не си за мен.Искам да се разделим."

Не знам ,това си е вече до импровизация и психика на този отсреща.
Пожелавам ти късмет и дано всичко е ОК.

Ами това е по-деликатния подход, който вече действа според мен.
Много ви благодаря за съветите, ако има още някой да се изкаже да го направи.

iiirish
01-15-2007, 10:43
предполагам, че на години все още си твърде малък за да се жертваш за другите! има време - това ще го правиш цял живот ако искаш, но сега трябва да погледнеш и да поставиш на първо място себе си! един ден седни и се опитай да си обясниш чувствава към едното момиче и после към другото. прецени към коя от двете имаш по-силни чувства и направи всичко възможно да бъдеш с нея ;) успех

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-15-2007, 10:59
v podobna situaciq sum i az... hodeh s edno mom4e no go zarqzah zaradi drugo :? i sega razbiram 4e mn`mi lipsva prisustvieto na tozi koito zarqzah... mn`iskam si4ko otnovo da se vurne :? nqma da stane de ... ta zarrqzah i drugiq :roll: i vse si mislq 4e pravilno posstupih 8-[

koalka
01-15-2007, 17:22
Добре, първо казваш, че ОБИЧАШ сегашната ти приятелка и си щастлив с нея, обаче ОБИЧАШ и другата.Това ми се струва невъзможно да обичаш двама души едновременно, но....Бившото ти гадже ти говори такива неща, за да те накара най-вероятно да ревнува, но по този начин тя те наранява.Според мен трябва да спреш да се виждаш с нея и да сложиш край на всякакви контакти с нея, а и все пак помисли за сегашната ти приятелка, която има силни чувства и ще бъде много наранена.

He3HauKa
01-15-2007, 18:36
Мога да те посъветвам само едно-слушай сърцето си.Ако обичаш бившата си-върви при нея,момичето с което си сега ще е много по наранено когато разбере ,че си с нея само от съжаление.А това рано или късно ще стане ясно,защото когато обичаш някого то просто си личи дори в погледа ти :smt016

01-17-2007, 08:13
Да спра да имам каквито и да е контакти с бившата е невъзможно. Няма как да стане. Тя сигурно както каза някой го прави с цел да ревнувам. Ако е така, значи има наиситна чувства към мен... :-)

sasha_90
01-17-2007, 15:52
ostani si sas sega6nata si priqtelka i ostavi biv6ata da si gleda rabotata(moje biv6ata da iska da se varne pri teb samo i samo da te narani,ako i ti si q naranil)

DeSiTo0o
01-17-2007, 16:16
Ami ... nz ama ush te obi4a puk ti razpravq za sega6niq si priqtel... abee tupo!
A ina4e ako si siguren 4e naistina 6te ste 6tastlivi i ste edin za drug,mi suberete se.Puk priqtelkata ti ... mi prosto i kaji istinata,kaji i 4e mn durji6 na neq i ako moje si ostanete pone dobri priqteli... ai i uspeh! :wink:

01-17-2007, 17:58
Хмммм доста познат случай.... гаджето ми ме заряза заради 2 дена заради бившата си :( :?

01-17-2007, 18:08
Аве еби и майката на бившата...имаш гадже което те обича...и както сам каза може да имате сериозно бъдеще....не я наранявай,ще бъде ужасно!

SladkataVoleybolistka
01-18-2007, 08:46
Доста кофти ситуация...мисля че трябва да си помислиш добре коя обичаш повече и с коя искаш да си!Успех

01-19-2007, 05:36
Много размишления, два варианта: все болезнени и трябва жертви. Много искам старата, но не мога да зареца сегашната. Ще чакам да мине време да видя как ще се развият нещата.

PerfectStrang3r
01-19-2007, 06:32
ako she q rejesh i kaji 4e prosto ne e 4esno sprqmo neq da si s neq i da mislish za drugata i 4e iskash purvo da stanesh naqsno sus sevesi i s 4uvstvata si kum drugata...

Съгласен съм с това мнение. Успех

maybelline
01-19-2007, 08:32
Ти си знаеш най-добре с коя трябва да си,но на твое място щях да се върна при старото гадже.Щом я обичаш толкова много,няма смисъл да се залъгваш с новото момиче.

keksche``
01-20-2007, 11:38
ne misli za seg6noto si gadje a za sebe si az imam gore dolu sy6tiq problem i spored men e po dobre da se vyrne6 pri starata si priqtelka za 6toto vse pak ti q obi4a6 a kogato obi4a6 nqkogo trqa da jertva6 vsi4ko i vsi4ki zaradi neq bydi 6tastliv s momi4eto koeto obi4a6 ne se samonakazvai... :D

Merito_
01-21-2007, 11:23
охх и аз съм в същото положение,обичам единия,имам също чувства и бъдеще с другия.Много труден избор...:(

TreeHill
01-21-2007, 11:37
предполагам, че на години все още си твърде малък за да се жертваш за другите! има време - това ще го правиш цял живот ако искаш, но сега трябва да погледнеш и да поставиш на първо място себе си! един ден седни и се опитай да си обясниш чувствава към едното момиче и после към другото. прецени към коя от двете имаш по-силни чувства и направи всичко възможно да бъдеш с нея ;) успех

PoisoNGirL
01-21-2007, 11:45
bqh predi izvestno vreme v sushtata situaciq i precenih,che bivshiq mi ne zaslujava da se vuna pri nego i che nqkak ne e sushtiq.a tvoita bivsha kakvo ti obqsnqva za neiniq i te kara da stradash. ne i obrushtai vnimanie,shtom ste skusali znachi ima zashto.opitai da budesh poveche vreme sus segashnoto si gadje i shte razberesh,che starata lubov si e po-dobre da ostane v minaloto.tq e samo fiks ideq...ne mojesh da q imash i zatova q iskash.. taka si mislq az de..

кръц-клъц
01-21-2007, 11:52
Ами какво да ви кажа, скъсах с гаджето заради друго момиче. Сега съм щастлив с новата ми приятелка, обичам я, но не мога да забравя старото гадже. От както се разделихме много си мисля за нея и неусетно съм развил много силни чувства-заобичал съм я страшно много. Тя в момента също си има гадже, което казва че обича, обаче знам че това не е така. Тя ми казва в момента че ме обича и аз по някакъв странен начин го усещам. Сигурно и на вас ви се е случвало да чувствате чувствата на ответната страна. Положението е такова: не искам да нараня сегашното гадже като я зарежа, защото всъщност имам силни чувства към нея. Но истински и повече обичам старото гадеже, просот не мога без нея. Когато ми разправя например че е била със нейното гадже и че се е целувала с него ме побиват тръпки. Изпитвам някаква ужасна ревност, въпреки че не сме заедно. Скапва ми се настроението за секунди... :cry: . Кажете какво да правя: дали да остана със сегашното гадже, с което мисля че ще имаме сериозно бъдеще, или да се върна при старото, с което сме един за друг и двамата се обичаме безумно много. А ако скъсам със сегашното гадже как да стане-ние се виждаме всеки ден и не искам да я нараня та да не може да се гледаме после. Моля ви помагайте, много съм го закъсал приятели. ;(
Имам идеално решение на проблема ти и дори ще ти го кажа безпалтно!(Мдам...Днес е щастливият ти ден)
Написваш имената на бившето си гадже,гаджето си и гаджето на бившето ти гадже на три листчета.Сгъваш листчетата на 16 и ги слагаш на дъното на загоряла тенджера.След тва изтегляш едно листче и убиваш човека,чието име е написано на листчето.Повтаряш същата процедура докато листчетата не свършат.Напълни тенджерата с кръвта на жертвите и включи печката на 3 като внимаваш да не се съсири и разбъркаваш внимателно.След като кръвта започне да бълбука приятно посоли леко и добави 2 ч.л. натриев хидрогенкарбонат.Напълни ваната с получения бульон и се потопи в нея.А сега се опитай да се удавиш.Успя ли?Браво!Чудесно!Никога не съм се съмнявал в уменията ти!
Ако смъртта чрез удавяне не ти харесва може да пробваш да се обесиш на душа.Е?Сега не се ли чувстваш по-добре от преди?

ThePainIsReaL
01-21-2007, 15:24
Мислиш ли , че във форума ще намериш правилния отговор ?

Ааа ?
Хората са моментни .. ще ти дадат моментни отговори и ще те забравят . Я вземи се стегни и послушай себе си . Сам открий отговора си . Само ти знаеш към коя какво изпитваш , с коя си щастлив .
Бъди егоист , мисли за личното си щастие . Може да нараниш някого , да - но всеки намира начин да преодолее болката ...
Послушай сърцето си и си готов 8)