PDA

View Full Version : Подарък за рожден ден ?! Айде да ви видиме к'фи сте акъли :)



ЛуДо_вЛюБеН
01-15-2007, 09:13
Бе след три седмици приятелката ми има "Добър ден" :smt005 (така де рожден ден)

Та мисля вече няколко седмици и главата ми пламна от отекчителни идеи :smt013 ](*,)

Я дайте вие предложение, само без букет китки или парфюми или синджири че ще се повтарят :-k

Nadelina
01-15-2007, 10:42
Vecherq na sveshti...

01-15-2007, 11:00
Абе в тоя форум има една тема дето е точно най-отгоре, даже е написана с редуващи се малки и големи букви и си личи по лесно... та така де... имам една идея - виж там, кво ще кажеш?

pampers
01-15-2007, 13:16
един див страстен и незабравим секс рози а у..

koalka
01-15-2007, 14:18
Абе в тоя форум има една тема дето е точно най-отгоре, даже е написана с редуващи се малки и големи букви и си личи по лесно... та така де... имам една идея - виж там, кво ще кажеш?Именно.

~Devil_Woman~
01-15-2007, 14:32
една кутиика с лайно вътре!

linkin_park_fenka
01-15-2007, 14:38
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=72023

Solitary
01-15-2007, 15:15
лопата от краварник ... да се зарови с нея или пак котешки черва варзани с малка сладка панделка с картичка отгоре "Kitty"

изборите са много ...

ufffffffffff
01-15-2007, 15:17
ей спермояд нещастен, в тоз фору има ли някой който да иползва търсачката??????????? :smt098 :smt098 :smt098

feshankaa
01-15-2007, 15:29
Бе след три седмици приятелката ми има "Добър ден" :smt005 (така де рожден ден)

Та мисля вече няколко седмици и главата ми пламна от отекчителни идеи :smt013 ](*,)

Я дайте вие предложение, само без букет китки или парфюми или синджири че ще се повтарят :-k'

Вече започнах да се отекчавам като влизам в раздела Любов! То все едни и същи: той ми изневери а аз простих,сега пак го направи да го зарежа ли? ; той/тя май има друг ; какво да му/и подаря за РД ; зарязах го а още го обичам ,ами сега? .........
Уффффффффф абе я вземете си размърдайте малко з*дниците и потърсете ! Нервя се вече адски мноу !!!!!!!!! ](*,) :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

01-15-2007, 15:38
mri vav fe6anski laina ma kravo

Disorder
01-15-2007, 15:57
Бе след три седмици приятелката ми има "Добър ден" :smt005 (така де рожден ден)

Та мисля вече няколко седмици и главата ми пламна от отекчителни идеи :smt013 ](*,)

Я дайте вие предложение, само без букет китки или парфюми или синджири че ще се повтарят :-k'

Вече започнах да се отекчавам като влизам в раздела Любов! То все едни и същи: той ми изневери а аз простих,сега пак го направи да го зарежа ли? ; той/тя май има друг ; какво да му/и подаря за РД ; зарязах го а още го обичам ,ами сега? .........
Уффффффффф абе я вземете си размърдайте малко з*дниците и потърсете ! Нервя се вече адски мноу !!!!!!!!! ](*,) :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
Като си толкова отегчена не влизай. Човека има проблем и явно не е видял другата тема. И честно казано е адски дразнещо да пуснеш тема с надеждата да получиш съвет, а такива всезнайковци като теб да му я осерат с флуудерските си мнения.
По темата - погледни малко по-нагоре и ще видиш за какво ти говорят другите. Има много идеи и дано нещо ти всърши работа.

01-15-2007, 15:58
погледни по-горе важната тема за подаръци и смс-и там има купища идеи ;)

01-15-2007, 16:00
ето за тук ти говорим :arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=72023

ЛуДо_вЛюБеН
01-15-2007, 22:12
Към Всички който са постнали извън темата:

АБЕ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ХВАНЕТЕ 20 см-овия БОЗДУГАН И ДА МИ ИЗЛЮЩИТЕ ЕДНА МОЩНА СВИРКА МИЗЕРНИ ЦЪРВУЛИ>> ПРОТИВНИ ПЕДАЛИ И ЗАСПАЛИ КУРВИ !!!!

Към Всички който постнаха в реда на темата:
Ми погледнах я тая тема още много преди да пусна моята и точно заради това написах това горе:
"Я дайте вие предложение, само без букет китки или парфюми или синджири че ще се повтарят"

А в тази тема определено се повтарят навсякъде... часовници, синджири, ланци, пръстени, китки, парфюми

Единственото което ми дойде на ум е Фойерверки в 0:00 и една огромна плюшена играчка с огромно сърце на гърдите и за вечерта някъде или на ресторант или на диско... :)

Ама такива предложения като ланец и ботушки от кур на австралииски унуфри направо ме изумиха...

Търсех мнение на доказали се в форума, а не на разлигавени идиоти на по 10-12 години...

Исках нещо нетрадиционно,...тая тема е за традиционни подаръци, за хептен лешпери :wink:

Айде отново ДГД НА ВСИЧКИ ТАПУНГЕРИ ДЕТО НЕМОГАТ ДА ЧЕТАТ!

Ако някой иска нещо да изясниме да пише на ЛС!

bungle
01-16-2007, 07:56
Книга.
Сувенир.
Някой гердан ръчна изработка или такива обици-уникати.
Музика.
Нещо,което ти си писал/нарисувал/изработил.


Плюшените играчки са толкова изтъркани. Втръснало ми е от тях. На мен ми подари гаджето скоро едно огромно плюшено куче..ми немам думи-това е тъпо. И то за рожден ден. Ако е такава мацка, която се кефи - ОК.

Аз например съм подарявала ключе.
На мен ми е подарявано кранче.
Вложете малко символизъм, де.

Може кутия за бижута-има страшно оригинални неща. Освен това ще си я ползва по предназначение и ще и седи ехееееее....даже когато стане на 30. :-D

Може бельо :!: Аз си умирам за бельо. Има много хубаво българско, толкова женствено и по джоба на всеки.

Идеи колкото искаш. Само трябва малко творческо мислене.

Lorraine
01-16-2007, 08:37
албумче с ваши снимки и го поукраси някак..с мили думички и надписчета..сърчица и т.н....това е много мило и ще й хареса..но от малките албумчета за да може когато не сте заедно да си го гледа :-)