PDA

View Full Version : Moderated: Като се чешкам ми излизат някакви ранички и...



sad`smile
01-15-2007, 12:00
значи незнам как да почна,някак си,странно ми е..и малко ме е срам,но...сещате ли се,когато тренирате(симсъл тичате,скачате)и нали се изпотявате и примерно не се изкъпете след това а на следващия ден..и демек ти се събират 2 дена,без да си се къпал и да си тренирал и нали там при гащичките ти,ти става мръсно,но то те сърби,защото е мръсно...та моя проблем,е че когато това стане,нали аз си се чешкам само дето незнам с каква сила го правя,но си правя малки ранички(пък и не съм се бръснала там отдолу) и става някво супер гадно...та какво да напраря,смисъл хигиената си я имам,но какво да се бръсна ли отдолу,или това е някакъв друг проблем,защото като си напратя тези ранички(или се получават от нещо друго и си вношавам)и като пишкам ме пари,защото нали урината е киселина а това са ранички все пак..не рани а ранички,даже не мога да ги видя ,но ги усещам....девствена съм.нали не съм правила секс....незнам,може да си въобразявам,че е от това,а всъщност да е някакъв проблем,за които трябват някакви лекарства ли знам ли и аз...та незнам колко разбрахте до тук,но ако можете помогнете без да се ебавате,защото ми е много важно!!!благодаря ви предварително:)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

jeditte
01-15-2007, 12:09
....

Kam4eto
01-15-2007, 12:09
еми просто след тренировка ше се изкъпеш, то по-логично от тва нз

SINDEL
01-15-2007, 12:20
Вземи да се къпеш всеки ден. Нормално е два дни като ходиш потна и мръсна, да те сърби къде ли не :?

01-15-2007, 19:14
Може да имаш гъбички

sad`smileеее
01-15-2007, 20:08
e ako ne se luja,gubichkite ne se li poluchavat pri polov akt...i ne sa li nqkakvi beli pupchici ili neshto takova..az nqmam takova neshto...inache kakvo e tova bebeshko losionche,za koeto kaza,i kaza ako ne e,to ot kakvo drugo moje da e,smisul...neznam i az,nqkoi ako mi podoben problem da pishe,shte sum mu blagodarna...това съм аз Сад'смиле

sad`smileеееeeee
01-15-2007, 20:11
i okey,drugoto,koeto e,ne se kupesh dva dena i kvo kato se cheshnesh nqkude i rani li e normalno da ti stavat,smisul shtoto to si te cheshka i dokato ne se nacheshkash ne prestava i qvno se preturkva li kak da kaja i az...i stava rani,normalno li e?tova pak sum az Sad`smileee

DrSmurph
01-15-2007, 20:34
Mного се дръгнеш по деликатните си местенца. Там се пипка лекичко и нежничко. Не е изключено от мръсотийки и некъпане, съчетани с мръсни ръчички да си докараш някоя инфекцийка, която да ти причини в последствие и течение. Това, че не правиш секс не означава, че не можеш да добиеш някоя срамна болест поради лоша хигиена.
Пропуснах да добавя, че потта създава идеална среда за развитие на гъбични инфекции, които не е задължително да хвнеш САМО по полов път!

Lorraine
01-16-2007, 05:46
Вземи да се къпеш всеки ден. Нормално е два дни като ходиш потна и мръсна, да те сърби къде ли не :?

nobody
01-19-2007, 09:37
Мдаам, напълно нормално да ти кажа.
Естествено, че като тренираш (както каза ти), се изпотяваш десетки пъти повече от нормалното.
Потта съдържа много сол, както сигурно ти е известно, и не се отразява никак добре на кожата, особено на по-деликатните места.
И друго - както каза "нормално ли е пък като се чеша и да ми излизат ранички".
Ами нормално е да, като се дръгнеш с незнайна сила, в стремеж да спре сърбжа... а той знаеш ли кога спира? - Когато се претриеш от чесане, и като резултат от това се получава раничка, която вече не сърби, но боли доста.

Така че, щом си забелязала че имаш подобен проблем, вероятно трябва да вземеш мерки като - къпане след всяка по-тежка физическа дейснот. (И 2 пъти да се изкъпеш на деня, не е фатално, ръжда няма да хванеш).

_donna_
01-19-2007, 10:16
Онова се мие на ден по два пъти,а не през два дни,мила. :lol: