PDA

View Full Version : Obuchenie v chujbina



Lullaby`77
01-15-2007, 13:30
Zdraveite .Iskam da pitam tezi koito sega 6te kandidatsvta v chujbina ili koito ve4e sa tam v uni za procedurata po podavane na dokumentite i izisvaniata kato cqlo.Sega sam 11 kl i znam 4e dok. i vsi4ko se podavat 1 godina predi zapochvaneto na uni.Diplomata mi ot godinite ne e perfektna,9kl-5.7 ; 10kl 5.5
i sega moje bi 6te bade 5.5 znam 4e poprincip se iziskvat 5.8 i nagore.Kakto i da e;o6te ne sam vzela TOEFL ili SAT imam 2 sertifikata po angl i 1 po nemski,CAE (A), CPE (B),ZMP
Molq vi dajte mi nqkakva avtenti4na info i vpe4atlenia za6toto ot potoka internet informacia savsem mi se zamaq glavata :/

01-20-2007, 15:15
В коя държава искаш да кандидатстваш?Аз съм във Франция,но от моето време,когато кандидатствах през 2002-ра мн работи са се променили и не мога да ти дам някакво актуално инфо.Знам само,че дипломата ти е мн добра.В културните центрове на посолствата има инфо за кандидатстване в чужбина,в училището ти трябва да има също някаква информация.
Успех:)

01-20-2007, 20:37
Zdraveite .Iskam da pitam tezi koito sega 6te kandidatsvta v chujbina ili koito ve4e sa tam v uni za procedurata po podavane na dokumentite i izisvaniata kato cqlo.Sega sam 11 kl i znam 4e dok. i vsi4ko se podavat 1 godina predi zapochvaneto na uni.Diplomata mi ot godinite ne e perfektna,9kl-5.7 ; 10kl 5.5
i sega moje bi 6te bade 5.5 znam 4e poprincip se iziskvat 5.8 i nagore.Kakto i da e;o6te ne sam vzela TOEFL ili SAT imam 2 sertifikata po angl i 1 po nemski,CAE (A), CPE (B),ZMP
Molq vi dajte mi nqkakva avtenti4na info i vpe4atlenia za6toto ot potoka internet informacia savsem mi se zamaq glavata :/
В сащ въобще не ти искат диплома...

vra4ka
01-20-2007, 20:44
Дипломите ти не са лоши!
Къде по-точно искаш да кандидатстваш?
Наистина най-доброто решение е да отидеш в предназначените места за кандидат -студенти!