PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



_sladka_
01-15-2007, 12:57
Не съм сигурна, че темата е за тук, но да създам малко работа на модераторите. А сега към проблема - момчета бихте ли харесали момиче с добра фигура, но носещо очила. И въобще спира ли ви това че някое момиче носи очила?

Nerqzan^nokut
01-15-2007, 13:36
чи ко като носи очила туй нищо не значи кво като има проблеми с очите :wink: а даже тия дет носят винаги им ходят

01-15-2007, 13:40
И аз така мисля. Няма значение с или без очила. И междувремено, според мен е по-добре с очила, отколкото с лещи.

Nerqzan^nokut
01-15-2007, 13:43
така е а пък може и да си променяш цвета на очите и има сякви идотски

Swinkenhoffer
01-15-2007, 16:54
И аз така мисля. Няма значение с или без очила. И междувремено, според мен е по-добре с очила, отколкото с лещи.

според мен пък не е. :lol: носила съм 4 години очила, а от почти 2 съм с лещи и направо... голяма работа са.

иначе очилата не са кой знае кво. ако момичето е хубаво и цайсите не са някви лупи - ок. в такива случаи не пречат. но, ако момата е грозна, едни очила биха били само минус. според мен ;)

не че съм момче... :lol:

BroKeN^DreAmZ`f
01-15-2007, 17:24
Абе верно лещите са по-добър вариант :) аз по принцип нося очила от мн години, които през всичкото тва време тряаше да нося редовно, ама аз си ги носих само в къщи :roll: :smt006 просто неможех да свикна и ся от няколко месеца съм с лещи защото неможеше да се кара така :-D и съм си супер доволна...и си е супер яко да виждаш :-D А пък дори и да си с очила ако си ги подбереш така че да ти отиват къв е проблема :) въпрос на вътрешна нагласа :-D

koalka
01-15-2007, 19:00
Е, какъв е проблема като носи очила?На някои момичета им отиват много очила.

Lorraine
01-16-2007, 06:39
ам и аз иам очила,които си нося само вкъщи понеже не ми се иска дугите да ме гледат така(отиват ми,но просто без тях определено е по-добре)..понякога се ядосвам че съм със сини очи и от най-малкото нещо става проблемация :roll:

Jamalska
01-16-2007, 06:42
Ъм аз за момента не нося очила...(само щото се инатя на отида на лекар) ама много ми харесва момиче с очила с правоъгълни стъкълца..и примерно черни рамни...ахъм и некъф по-арт стил:)

Lorraine
01-16-2007, 06:45
Ъм аз за момента не нося очила...(само щото се инатя на отида на лекар) ама много ми харесва момиче с очила с правоъгълни стъкълца..и примерно черни рамни...ахъм и некъф по-арт стил:)моите са с правоъгълни стъкла и черни рамки,ама не ме кефят :lol: ..даже искам да си ги сменя за някви без рамки :-k

Master_88
01-16-2007, 08:40
Ако очилата са с хубав дизайн и отиват на самото момиче,няма проблем