PDA

View Full Version : Да избера ли опитен мъж пред връстник?



ЛаУрА
01-15-2007, 13:25
аз 17 и две алтернативи
26 год. и 17 год.
двоумя се с кого да го направя
клоня към по опитния, но да ли няма да е само секс с него след време
искам да кажа
с кой да тръгна
все още не правим секс
свалям се и с двамата но е време да избера
говоря от чисто практично естество
за чувствата те са по на страна

Barbie
01-15-2007, 13:36
Това с "чувствата, те са по-настрана" не го разбирам, ама айде...

С момчето на твоята възраст имате по-сходно ежедневие, следователно би ви било по-лесно да проявявате разбиране един към друг. По-зрелият мъж вече е преживял своите тийн години и надали ще успее да сподели с теб, онова, което те вълнува точно на тази възраст. Също така е под въпрос до колко ти би успяла да задоволиш емоционалните му нужди.

Невзможно е ние да ти кажем кой да избереш. Ти кого чувстваш по-близък? Кой повече държи на теб?

pampers
01-15-2007, 13:37
набура си е по-добре..няма смисъл да се прави6 на каки4ка с тоя големия 9 години разлика имате все пак..не са малко..и е мн вероятно да иска да е с теб само заради секса..и то тва е направо педофилия...ужас ](*,)

01-15-2007, 13:41
стига с таз педофилия!!! от моя клас много момичета имат гажета на по 25-26 години не е нещо фрапиращо
нормална разлика

fetish_mi
01-15-2007, 13:49
Естествено, че с 17-годишния. Ако е само за секса може би е по-добре с по-опиния, ама едва ли ще ти е по-добре с него през другото време.

01-15-2007, 13:51
Естествено, че с 17-годишния. Ако е само за секса може би е по-добре с по-опиния, ама едва ли ще ти е по-добре с него през другото време.

ти мъжете над 25 за пенсионери ли ги имаш? :shock:

fetish_mi
01-15-2007, 13:57
НЕ, ама тя е само на 17.

malka_sladuranka
01-15-2007, 14:12
мм защо с чувствата да е по-настрана :-k

Lorraine
01-16-2007, 09:56
тоя на 17 дето е

AngelOfDarkness
01-16-2007, 13:48
Barbie е казала вече, каквото и аз бих ти казала:)
Смятам, че големия иска само секс... по-точно в 99% е така.
И това, че сега е мода да ходиш с дядо и да си първи клас, не означава, че е нормално!
Просто е-с големия нямаш почти нищо общо-нито цели, нито ежедневие....той има нужди. Може би и ти имаш.

Къде по дяволите остана любовта?!

Реши си, ама е глупаво да се "мяташ" на някого, след като не изпитваш нищо...ще се убедиш, ако не ми вярваш. (и не казвам да ходиш, да се влюбиш и да се жениш, не ме разбирай грешно, но ... ако ходиш с някого без обич винаги има наранени:( )

Kabal
01-16-2007, 14:31
Това да няма връзка с темата за мацката и пича с бавареца???

Или нечия наглост няма граници,или някой си прави лоша шега.

:по темата: Мъжете да не се само "вибратори".Агати ценичното мислене имате.Това е все едно да питам: Коя да избера,с малките или с по-големите ци*и ? ... :evil:

01-16-2007, 22:12
аз 17 и две алтернативи
26 год. и 17 год.
двоумя се с кого да го направя
клоня към по опитния, но да ли няма да е само секс с него след време
искам да кажа
с кой да тръгна
все още не правим секс
свалям се и с двамата но е време да избера
говоря от чисто практично естество
за чувствата те са по на страна

26

gangbang
01-17-2007, 06:39
По-добрия вариант е да си с по-опитен. Щом няма чувства, избери по-практичното :wink:

01-17-2007, 09:07
ПЕДОФИЛ :twisted:

Aseto
01-17-2007, 09:17
Az sum puk na 21,gadjeto mi e na 27,pravila sum go s muj na 36 i moga ti kaja 4e prosto si zaslujava,purvo,za6toto te si znaqt rabotata,i vtoro,za6toto moje6 mnogo da nau4i6 ot nego!pone pri men be6e taka i vupreki 4e samo vednuj go napravihme i pove4e ne se vidqhme,az ne sujalqvam!Az 4estno kazano...6tqh i s dvamata da go napravq rano ili kusno... :oops: :wink:

exelero
01-17-2007, 09:34
и после що има толкова много курви ами от такива като тази последната дето насърчава младо момиче да ходи при "опитните" мъже........

е нямам думи тоя форум е яко промивка на мозъка такива объркани хора ги карате да правят какви ли не глупости

афторката незнам на каква искаш да се правиш на вървежна със 26 годишния ли ? дето не само със тебе ще ляга ами със всяка която му отвори крака

по горе казаха набора си е набор и общо ежедневие имате

моето мнение 17 годишния пък като имащ зор със опитни земи фани на баща ти някой приятел а ?

BorderManager
01-17-2007, 09:39
Хващай дръжката на метлата.
По-опитна от нея няма! :smt023

01-17-2007, 09:53
и после що има толкова много курви ами от такива като тази последната дето насърчава младо момиче да ходи при "опитните" мъже........

е нямам думи тоя форум е яко промивка на мозъка такива объркани хора ги карате да правят какви ли не глупости

написано от човек с аватар АЗИС е доста красноречиво

хайде не поучавай момичетата какво да правят гейче

exelero
01-17-2007, 09:55
и после що има толкова много курви ами от такива като тази последната дето насърчава младо момиче да ходи при "опитните" мъже........

е нямам думи тоя форум е яко промивка на мозъка такива объркани хора ги карате да правят какви ли не глупости

написано от човек с аватар АЗИС е доста красноречиво

хайде не поучавай момичетата какво да правят гейче

ела провери дали съм гей бе нещастен бастун дето се крие като анонимен :wink:

01-17-2007, 09:57
и после що има толкова много курви ами от такива като тази последната дето насърчава младо момиче да ходи при "опитните" мъже........

е нямам думи тоя форум е яко промивка на мозъка такива объркани хора ги карате да правят какви ли не глупости

написано от човек с аватар АЗИС е доста красноречиво

хайде не поучавай момичетата какво да правят гейче

ела провери дали съм гей бе нещастен бастун дето се крие като анонимен :wink:

и ПЕНЬО от ББ3 така разправяше ...

exelero
01-17-2007, 10:00
и после що има толкова много курви ами от такива като тази последната дето насърчава младо момиче да ходи при "опитните" мъже........

е нямам думи тоя форум е яко промивка на мозъка такива объркани хора ги карате да правят какви ли не глупости

написано от човек с аватар АЗИС е доста красноречиво

хайде не поучавай момичетата какво да правят гейче

ела провери дали съм гей бе нещастен бастун дето се крие като анонимен :wink:

и ПЕНЬО от ББ3 така разправяше ...

а от кога у форума има забрани за аватари ? не е ли моя работа какво ще слагам за аватар аз ако искам и хуя си мога да сложа там нали така ?

и не съди по някакъв аватар тей се излагаш ти не аз :wink:

п.п. ей сега слагам аватар на Рони Колеман да си мислят хората че съм култорист :-D

Kabal
01-17-2007, 10:03
Ех предрасъдаци...кое ти прави повече впечетление аватарът му или подписът?Не се излагайте!Това,че човекът се кефи на Азис ед няма много общо с това каква е ориентациата му!

01-17-2007, 10:05
подписът е хубав! и уместен

но някакви мангалски изроди не понасям и си го признах

леко си падам скинар
поне сестра ми движи в такава компания и аз покрай тях
ама са големи 23-25 годишни и още не ме приемат там
иначе искам да избия цигани, гейове и турци

exelero
01-17-2007, 10:07
ориентацията си ми е 100% нормална :wink: това че съм фен на азис и ме кефи гласът му и песните..... не мисля че ме прави гей :wink:


давайте да пишем по темата а не за мене какъв съм що съм и аватара няма да го сменя заради такива хора като тоя гост :wink:

exelero
01-17-2007, 10:13
айде направих нещо заради ограниченото мислене на момче от скинарска компания :-D


или сега пречи понеже на аватара ми пише ника ? тцтц това сега е реклама нали ?


а за циганите и аз ги мразя може и да имаме нещо общо от към тая гледна точка

ам да кажа ли че във момента гледам турска музикална телевизия online оле ся станах турчин нали :( ама да отида да кажа на мама щото тя незнае :-D