PDA

View Full Version : какво подяволите да направя



oTPoBHa
01-15-2007, 14:05
здрасти на всеки който чете ;]
та исках да ви разкажа за една доста оплетена ситуация и да изразите някакво мнение, защото просто не знам какво да правя. Работата е там, че едно момиче от мойто даскало, с което не се харесваме много-много е твърде убедена, че и говоря някакви неща зад гърба, което вобще не е вярно. Поговорихме си и аз я попитах какви са и доводите/възгледите, за да си мисли подобни неща, и тя ми заяви, че "едни хора и били казали как съм говорила че била еди каква си, пък и съм била казвала и някакви неща за нейна приятелка" и така нанатък.. некви абсолютно неверни неща, при които аз просто се слисах и не знаех какво да и кажа. Държа да отбележа, че това са пълни измислици и не съм говорила абсолютно нищо за нея! Казах и го, но тя си мисли точно обратното. Преди да проведем този разговор, навсякъде откъдето мина се чуваха крайно злобарски коментари по мой адрес, с които няма да ви занимавам, тва си е моя работа. След разговора се престана.. но само за известно време. Наскоро (преди една-две седмици) обаче пак се почна - откъдето и да мина, само се провикват някфи простотии.. До известно време не обръщах внимание, но напоследък почнах да им се отяждам, защото ми писна да ме излагат! Преди няколко дена това се случи когато бях с едни мои приятели, и те пак започнаха да крещят техните си злобни подигравки, при което моите познати направо се стъписаха и започнаха да ме разпитват "Абе ти в какви отношения си с Джули.." (въпросното момиче) и така нататък, защото въпросната Джулия е приятелка със всички мои познати и те нямат нищо против нея, и нали да питат. И това е, общо взето. Хич не знам какво да правя, очевидно с разговор не става, с бой - не ( не съм такъв човек, че да се разправям с бой за такива неща ).. освен да почна да им се отяждам и аз и тогава какво? Ще стане една безкрайна караница и нищо повече.. Дайте някакъв съвет, моля... :roll:

fetish_mi
01-15-2007, 14:18
Има два вариянта пред теб:
1-ви: започваш наистина да говориш против нея, че поне това, което казва да не е лъжа.
и 2-ри: Хората са казали :" Накажи глупавия с мълчание", т.е. не и обращай внимание на приказките.

01-15-2007, 14:18
Neznam za6to,no tvoqta sityaciq e mnogo ob6ta s moqta. Predlagam ti otnovo da se vidi6 s Djyli i da se izqsnite kato zreli momi4eta. Opitai. Borise do krai. I ne pozvolqvai da ne se razberete. :smt014 :smt014

01-15-2007, 14:22
az onaq ot predi malko. Mnogo iskam da mi napi6e6 dali ima6 skype i kak se pi6e6. Az se kazvam Rymqna i se pi6a rumkata141. [-o<

AngelOfDarkness
01-15-2007, 15:31
Глупаво е да се карате-незряло и детинско е. Мисля, че и бой няма да помогне. Не знам-такъв човек съм, че гледам да не се карам, а да се разбера с приказки, колкото и пъти да се налага да говоря. Затова те съветвам, ако си добра в говоренето и си достатъчно убедителна, опитай пак да говориш с нея. Предполагам, че ако и докажеш или и обясниш, че нищо не печелиш от това, да и говориш зад гърба, ще се замисли малко... или... не знам каква е ситуацията, но трябва да има начин, да я убедиш.
Ако е чак толкова глупава и продължава, не й обръщай вниманиеи твоите истински приятели, ще останат около теб, докато ти ще имаш уникалната възможност да гледаш окапващите лицемери около теб.

Ще се справиш, каквото и да става, с теб съм:)

Всичко хубаво,
Angel Of Darkness

01-17-2007, 12:30
:P ее мерси много засега не е казвала нищо и се надявам и занапред да не говори и да си даде сметка че това са слухове. Иначе аман от интриги... де да знам ама някои хора просто си нямат работа и се чудят с кой да се захванат.. ехе :shock:

oTPoBHa
01-17-2007, 12:36
това по-нагоре бях аз хах

feshankaa
01-17-2007, 12:58
Хмм защо ми е толкова познато....само че аз бях жертвата "говореща" зад гърбовете на хората.... Знаеш ли кфо,мен адски много ме нараниха със думи и тайни които аз изобщо не знаех за момчето моето обичах....най-важното беше че и аз бях замесена в тях и изглеждах като най-голямата простачка.ДО бой не се стигна (щото момичетата така си разрешават проблемите-бяха 2) ,но с думите си ме разплакаха и накараха да се замисял за много неща.Бях много наранена и не исках да ги виждам повече...за съжаление сега всеки ден ги виждам ,ама тфа е. ЗА мен тези момиета НЕ СЪЩЕСТВУВАТ и дори и тогава,а те си мислеха че говоря зад гърба им. Та много се впуснах в подробности...айде тфа е от мен! ЪъЪ... Съветът ми е да намериш думи с които много да я заболи и да бъдеш по устата.С бой...не-най много 1-2 шамарчета за да се поуплаши и да види какво можеш. Това е :wink:

Bloodlust
01-17-2007, 15:45
Още при първия ви разговор, е трябвало да я попиташ, кои са въпросните й информатори. Така си щяла да разбереш, на кого имаш да държиш сметка. Има го и варианта, никой да не те е топил. Може тая Джули да ти има зъб и да се оправдава някак, за отношението си.
Щом имате общи познати, накрай ги да поразпитат малко. Според мен, най-важно е да се изясни от къде тръгват слуховете.
И каквото и да става - не налитай на бой. После освен, че ще те изкарат клюкарка, ще си и побойница...

01-17-2007, 16:00
FFS kfi sa teq selski istoriiki :lol: ti koi klas si 3ti :lol: :lol: :lol: :lol: stia prostotii tfa nekfa sapunka li e kfi intrigi kfi 5 leva zemete se stegnete malko jivotut e hubav ne si go provalqite s prostotii

oTPoBHa
01-17-2007, 18:30
ХАх аз я питах кой и е казал, само че тя не иска да казва.. обаче може и да си ми има зъб или просто да завижда за нещо. Абе да прави квото иска. Само да не говори :lol:
Относно мнението преди мене - наистина съм съгласна че тва са щуротии, но някои за цял живот остават деца...

wasserman
01-17-2007, 18:56
Относно мнението преди мене - наистина съм съгласна че тва са щуротии, но някои за цял живот остават деца...
w towa principno nqma ni6to lo6o..;] stiga da si zapazil hubawite ka4estwa ot detskoto..trqbwa da bydem i deca...no ne i naiwni :)