PDA

View Full Version : Мисля, че имам проблем със срамните си части



sladkata19_88
01-15-2007, 14:31
Здравейте аз съм на 20 години и сега се упасявам, че имам проблем. Нямам чувствителност така да се каже на срамните ми устни или по-точно изгуби се изчезна. В началото когато приятелят ми ме е докосвал там изпитвах нещо, но сега съм забелязала, че не чувствам нищо дори и гъдел. Проблем ли е това? Да не би да съм болна от нещо? Нормално ли е там да нямам чувствителност или да ми се губи? Моля ви помогнете ми и ме посъветвайте ако имате някаква представа или идея защо се случва това с мен. Впрочем не знам дали има значение, но водя полов живот от около 5-6 месеца, до преди това не съм и скоро ми се наложи да взема от тези спешните контрацептиви Постинор Дуо. Дали те не са ми направили нещо? Моля ви помогнете, много се притеснявам и ме е срам да споделя с приятеля ми, за да не ме изсостави или да ме сметне за някаква си там болна или ненормална.

fetish_mi
01-15-2007, 14:35
Някъде бях чел, че чувствителноста на жените започвала да се усеща след 25-тата им година. Така че , може би споко.

01-15-2007, 17:57
Какви са тези глупост за след 25-тата година! Миличка, опитай се първо да надникнеш вътре в себе си, ако има нещо в живота ти, което те притеснява, тормози или от което се страхуваш може би там се крие ключът. Другият вариант е човекът с когото си да не те удоволетворява и да нямаш желание. Ако когато фантазираш или се галиш сама изпитваш нещо, т.е. възбуждаш се (трябва да си абсолютно спокойна и да си мислиш все за приятни неща, може да си представяш разни сцени) значи всичко е ок! Ако все пак и така не се получи опитай консултация с лекар гинеколог.

Lorraine
01-16-2007, 05:50
Какви са тези глупост за след 25-тата година! Миличка, опитай се първо да надникнеш вътре в себе си, ако има нещо в живота ти, което те притеснява, тормози или от което се страхуваш може би там се крие ключът. Другият вариант е човекът с когото си да не те удоволетворява и да нямаш желание. Ако когато фантазираш или се галиш сама изпитваш нещо, т.е. възбуждаш се (трябва да си абсолютно спокойна и да си мислиш все за приятни неща, може да си представяш разни сцени) значи всичко е ок! Ако все пак и така не се получи опитай консултация с лекар гинеколог.съгласна съм :wink: