PDA

View Full Version : :(



01-15-2007, 15:03
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=74814


всичко започна толкова неочаквано и свърши по същия начин...:smt010
скъсахме...незнам какво стана..:smt090 в даскало нищо не правеше,казахме си здрасти и се оговорихме след часовете да пием кафе..излезнахме и отидохме на центъра..:smt086 седнахме аз почнах с свалки ала бала,хванах му ръката целунах го по бузата,той никаква реакция..мен ми стана кофти,но нищо не казах...след това се заговорихме и говорихме много /близо 4 часа/ при което в един момент го целунах и той отвърна,след малко опитах пак да го целуна но той съвсем леко докосна устните ми и ми вика: спри моля те...естествено спрях веднага..и продължихме да си говорим...най-накрая аз не издръжах да се правя на много миличка и му викам 'виж сега реши какво искаш,ако искаш се върни при нея,ако искаш тръгни с други момичета,а ако искаш ми дай шанс да те направя щастлив' :smt087 той мисли много..говорихме още много..и като ме изпрати и ми вика: 'виж сега имам нужда от време,искам да остана ссам искам да помисля какво искам,след това ще поговоря с нея и ще реша дали искам да се върна при нея или искам да опитам с теб..не се обиждай просто аз съм влюбен в нея и немога просто ей-така да я забравя.. :smt089 при коеот мен ми стана супер гадно,но нищо не казах :( всичко приключи..не че е имало и нещо..това не беше и истинско ходене...та ние се целунахме само 1 и то беше съвсем кратко..но толкова вълшебно...незнам..незнам..в рвай ми искам го,но в същото време знам че той ще се върне при НЕЯ...а и може би трябва така да стане..много ми е гадно.. :smt085 искам го...а в същото време знам че трябва да го оставя да бъде щастлив..с нея...незнам..просто незнам какво да правя ;( :smt010

linkin_park_fenka
01-15-2007, 15:09
Ако го обичаш,остави го сам да избере.Той е объркан и не знае какво да прави.Остави го да помисли.според мен той ще вземе правилното решение.А ти ако го обичаш ще се примериш каквото и да реши :arrow:

Barbie
01-15-2007, 15:20
Ами, миличка, помолил те е за време. Единственото, което можеш да направиш, е да му го дадеш. Остави го да размисли. Човек трудно се разделя с връзка, на която е държал. Момчето е било честно с теб и явно му е трудно. Бъди до него, без да очакваш каквото и да е било от негова страна. Когато е готов, може и да се обърне към теб. Явно този момент не е дошъл.
Успех...

iiirish
01-15-2007, 15:27
много е трудно когато обичаш някой, а той е влюбен в друг! това е като някакъв кръговрат, който не води до нищо :( накрая винаги става така, че някой трябва да излезе от играта така да се каже и да започне друга!
той е поискал време за да осмисли нещата и нищо не ти пречи да му го дадеш. но все пак бъди готова на отказ и решена да започнеш отначало!

Ice_Queen
01-15-2007, 15:32
Остави момче на мира и не съсипвай връзката му заради пришевките си!!!!!!!! :evil:

01-15-2007, 15:56
Аз като ти казах,че той не те заслужава,ти не ме послуша?! :smt013 Обясних ли ти,че е егоист и че нетрябва да се занимаваш с този човек?! :smt092 Обясних ли ти кажи!!!!!???? :smt099
Както и да е!
И сега какво..страдаш..страдаш заради един глупак който не те заслужава.. :smt011 Ах,някой момчета понякога ми иде да ги хвана за главите и да ги убия :smt093 Сега той ясно ти е казал,че иска време-дай му го.Макар и аз като теб да съм сигурна,че той ще се върне при бившата си.. :-# съжалявам,че не звучи никак укоражително,но така мисля и аз!!!! :? Обаче направо ми иде да го застрелям :smt068 за какво подяволите тогава ти даде надежда?!Той е знаел че ти го харесваш много,защо го е направил?! :smt067
По-добре се опитай да продължиш на пред,а него просто го игнорирай.Такива момчета като него,които дават напрази надежди и разбиват мечтите на момичето,не заслужават внимание.:smt021
Опитай се да го забравиш и да продължиш пътя си без него.
Успех и се усмихни за да ти се усмихне и живота :smt058

koalka
01-15-2007, 17:14
Не, лошото е, че той ти дава напразни надежди и после не ги оправдава...Иска да опита с теб и после...се връща при нея!Поне като не е сигурен да не прави нищо, а той прави точно обратното.Това е любов за Бога, че да я забрави така и да започне нова връзка с момиче, което е наистина влюбено и може да я нарани.За това е трябвало да помисли, но не е станало така и сега се връща при нея.Гадното от цялата работа е, че тя е постъпвала много лошо с него-изневерявала му е, а той още я обича.Според мен не трябва да го чакаш, а да продължиш напред и да забравиш за него.

LO6IQ
01-15-2007, 17:22
Аз като ти казах,че той не те заслужава,ти не ме послуша?! :smt013 Обясних ли ти,че е егоист и че нетрябва да се занимаваш с този човек?! :smt092 Обясних ли ти кажи!!!!!???? :smt099
Както и да е!
И сега какво..страдаш..страдаш заради един глупак който не те заслужава.. :smt011 Ах,някой момчета понякога ми иде да ги хвана за главите и да ги убия :smt093 Сега той ясно ти е казал,че иска време-дай му го.Макар и аз като теб да съм сигурна,че той ще се върне при бившата си.. :-# съжалявам,че не звучи никак укоражително,но така мисля и аз!!!! :? Обаче направо ми иде да го застрелям :smt068 за какво подяволите тогава ти даде надежда?!Той е знаел че ти го харесваш много,защо го е направил?! :smt067
По-добре се опитай да продължиш на пред,а него просто го игнорирай.Такива момчета като него,които дават напрази надежди и разбиват мечтите на момичето,не заслужават внимание.:smt021
Опитай се да го забравиш и да продължиш пътя си без него.
Успех и се усмихни за да ти се усмихне и живота :smt058
O:) :mrgreen: :smt016 :mrgreen: O:)

SouL^*DiViNe
01-15-2007, 17:22
az sym syglasna s koalka....dori i da mu e izneverqvala toi ne moje da q zabravi toku taka..vse pak e vliuben v neq-toi sam ti go e kazal :-k .Taka 4e iz4akai i vij kak 6te se razviqt ne6tata..pyk moje da potrygne i v tvoq polza \:D/

perky_girl
01-15-2007, 17:42
дай му малко време...може би само от това се нуждае ;)

perky_girl
01-15-2007, 18:41
но не прекалено много... ;)

bungle
01-15-2007, 18:43
Помниш ли какво ти бях казала ?

alkobalko
01-15-2007, 18:46
Помолил те е да му дадеш малко време и единственото, което можеш да направиш е да му го дадеш. Отделен е въпроса, че ти сма разбираш, че той все още я обича. Дори и след време да реши, че иска да е с теб, за да я забрави, това не означава, че ще си по-щастлива. Замисли се колко гадно ще ти е, ако всеки път, когато те целува предполагаш, че той може би се мисли за нея. Не си го причинявай и спри всичко, преди да те е наранил още повече.

neni
01-16-2007, 20:00
a ako nemoga da go zabravq... :(
znam che trqbva da go ostavq da bude stastliv...no...dnes mi kaza,4e prosot ne mojel da se poznae..toi poprincip e lu4ezaren 4ovek i obi4a da e sred priqtelite si v shumna kompaniq..a tiq dni bil ot4aqn i neiskal da se vijda s nikoi..neznal kakvo da pravi..pls daite mi suvet..oba4e bez tova...dai mu vreme :(

01-17-2007, 12:00
kлин клин избива --> помисли си какво ти намеквам ;)