PDA

View Full Version : Оцет



01-15-2007, 17:25
ощета съм 4увала 4е помага за отслабване. Я кажете така ми е или не?
аз не съм пробвала ама ми е интересно/ :-k

Sladkata_Nansi
01-15-2007, 18:01
ощета съм 4увала 4е помага за отслабване. Я кажете така ми е или не?
аз не съм пробвала ама ми е интересно/ :-k
Ne moga da kaja to4no,samo znam,4e ne obiknovenia,a iabalkovia ocet e dosta polezen i misli,4e toi ima6e niakakva vrazka s otslabvaneto,no ne znam to4no kakva.

f_pld
01-15-2007, 18:02
toi podobrqva hranusmilatelnite sokove v stomaha...QBALKOV OCEN,a ne prosto ocet!pie se s topla voda sled hranene/i Kleopatra taka e praila :) / NE O4AKVAI 4YDESA!nqma da otstabne6 samo s ocet...trqa ti leko ograni4enie pri hraneneto i sport! :P aide kasmet i dano sam ti pomognala s ne6to

Lorraine
01-16-2007, 06:35
ощета съм 4увала 4е помага за отслабване. Я кажете така ми е или не?
аз не съм пробвала ама ми е интересно/ :-kъм..честно казано за първи път го чувам това :D

f_pld
01-16-2007, 10:04
ami tva e ne6to kato "babina recepta" :-D ma pomaga...za po-dobro hranosmilane :P

Th3WildAng3l
01-16-2007, 14:03
Хах значи помага да !!
И малко извън темата, но пак свързано с оцета - не съм го пробвала, но учителката ми по химия днес ми каза нещо като диета.
Става въпрос за сурови фъстъци, които 2-3 дни престояват в ябълков оцет. Взимат се по 1-2 на ден (то просто толкова гадно звучи че не си представям и един как ще взема а какво остава за повече от 2, но принципно се взимат колкото може) и се яде всичко (нз до колко ще имаш желание за ядене след като изядеш тази гадост - вероятно това е един от ефектите - спира да ти се яде). И с това нещо се отслабвало с 6 кг за един месец.
Ако някой има желание може да пробва - така и така ще карате на диета нищо не ви коства да пробвате.

01-18-2007, 15:32
Хах значи помага да !!
И малко извън темата, но пак свързано с оцета - не съм го пробвала, но учителката ми по химия днес ми каза нещо като диета.
Става въпрос за сурови фъстъци, които 2-3 дни престояват в ябълков оцет. Взимат се по 1-2 на ден (то просто толкова гадно звучи че не си представям и един как ще взема а какво остава за повече от 2, но принципно се взимат колкото може) и се яде всичко (нз до колко ще имаш желание за ядене след като изядеш тази гадост - вероятно това е един от ефектите - спира да ти се яде). И с това нещо се отслабвало с 6 кг за един месец.
Ако някой има желание може да пробва - така и така ще карате на диета нищо не ви коства да пробвате.
:smt078 Gadost blqk!
To opredelenoti se ot6tqwa da qde6!
ujasT

Th3WildAng3l
01-19-2007, 11:46
Ами .. то като цяло оцетът не е нещо приятно .. поне за мен. И по-добре ако ще се тровя да бъде качествено.